Значення імені «Емілі»

Латинське - ревна. Дівчинка спокійна, нічим особливо не хворіє, однак нервова система неврівноважена. Любить спокійні ігри, частіше проводить час серед дорослих. Болісно реагує на покарання, особливо якщо воно незаслужено;

Таке запам'ятовується на все життя. Володіє фантазією, добре розвиненою уявою. Їй подобаються смішні забавні історії;

Вміє не тільки слухати, а й розповідати їх, і навіть придумувати. Все схоплює на льоту, і їй цього досить. Прекрасно вчиться, але не приділяє серйозної уваги домашнім завданням. Вміє копіювати манери знайомих, наслідувати голоси. Друзів вибирає сама з числа бажаючих стати ними. У Емілії багато друзів, але до жінок вона ставиться більш прискіпливо, ніж до чоловіків. В інтимних стосунках дуже розбірлива і строга, що часто бентежить претендентів на її серце. Стати її подругою непросто, а от чоловікам вона робить чимало поблажок, вважаючи їх дорослими дітьми. Її притягує їх спосіб мислення, логічні висновки, відмінні від її і її подруг. Літня - більш спокійна і врівноважена. Багато часу приділяє родині. Дуже добра, невибаглива. Вся її квартира заставлена ​​квітами, всі підвіконня - в горщиках з рідкісними рослинами. Любить городництво і садівництво, її слабкість-розведення квітів. Іноді це захоплення стає професією. Осіння Емілія зазвичай присвячує себе цікавого для її справі. Рідко буває вільна, домашнім господарством займається тільки тоді, коли дозволяє час.

Але все ж встигає заготовити на зиму консервовані овочі, різні соління, варення: сім'я голодною не залишиться.

Найбільше любить займатися питаннями фінансів в глобальному масштабі, може стати прекрасним економістом. Не байдужа їй і політика, і громадська діяльність - аби не сидіти склавши руки. Весняна - товариська, галаслива жінка. Всебічно розвинена. Уперта і наполеглива в досягненні мети. Намагається встигнути скрізь. Розбирається в мистецтві, політиці, нововведеннях науки. Здатна бути коректною і витриманою, коли мова заходить про її інтереси. Багато знає і при нагоді може блиснути знаннями навіть у добірному товаристві. Вона вимоглива і прискіплива, але після закінчення часу можна зрозуміти, що вона це робить неспроста. Жити поруч з такою Емілією дуже складно.

Емілія досить самокритична, вміє визнавати помилки. Зимова - сильна і енергійна. Після школи обов'язково вступає до інституту і вже на другому-третьому курсі починає займатися науковою діяльністю. Не вміє сидіти без діла, однак домашні справи її не надто займають. Віддає перевагу точних і природничих наук. Якщо представляється можливість, вступає до аспірантури. Заміж виходить після двадцяти трьох - двадцяти п'яти. У чоловіки вибирає спокійного і розважливого чоловіка. Не поспішає народжувати дітей. Спочатку намагається влаштувати побут, створити фундамент для сімейного життя. Матеріальне становище партнера мало її хвилює: вони всього доб'ються разом, була б у обох голова на плечах.