Значення імені «Емілія»

Значення імені: Емілія з латинської - «ревна».

Похідні: Еміля, Миля, Ема, Еля, Емка, Емунім.

Колір: Блакитний.

Основні риси: Воля, інтуїція, активність, сексуальність.

Тотемна рослина: Чорниця.

Тотемна тварина: Рись.

Знак: Скорпіон.

Тип: Досить подивитися в очі дівчині з цим ім'ям, щоб зрозуміти, яким був погляд нашої праматері Єви: у них є пристрасність перших ранкових променів. Дуже нахабні - справжні шибеники, підстерігають жертву, як їх тотемна тварина рись. Дорослішаючи, справляють враження людей, що володіють якимось таємним знанням, читають книгу життя.

Психіка: Інтроверти, не піддаються впливу, володіють неймовірною пам'яттю.

Воля: Сильна.

Емілія хоче мати все. І негайно! Вірить тільки в себе.

Збуджуваність: Сильна, що, на щастя, врівноважується титанічною волею.

Швидкість реакції: Тип гарячий і жаркий. Ці жінки надають всім опір, що часто заважає їм в житті. Вони мстиві гордячки, конфліктні і скандальні. Не слухають чужих порад, як би корисні вони не були.

Активність: У школі у них виникає багато проблем, вони сперечаються з вчителями і особливо конфліктують з вчительками. Мрія Амілії - стати артисткою, художницею; співачкою; скульптором.

Інтуїція: Ними керує ясновидіння. Передчувають, відгадують, обволікають вас своєю чарівністю. Чоловіки дуже швидко переконуються в цьому.

Інтелект: Занадто аналітичне. Їх рисячі очі нічого не пропускають. Завдяки миловидності і чарівності можуть схилити на свою сторону не тільки близьких.

Сприйнятливість: Дуже розбірливі. Люблять тільки те, що належить їм. Амілія - ​​королева, що потребує підданих.

Моральність: Не надто сувора. Їм здається, що вони мають право розпоряджатися моральними принципами і міняти їх на свій розсуд.

Здоров'я: У них крихкі кістки і дуже «вразливий» шлунок. Не радимо нехтувати дієтою і пізно вечеряти. Можливі нещасні випадки, пов'язані з автотранспортом. У дитинстві необхідно стежити за очима.

Сексуальність: Секс для них - це все або нічого. Все - коли люблять. Нічого - коли не люблять.

Поле діяльності: Медицина, особливо парамедицина. Можуть стати досвідченими інженерами. Уміють розповідати і примушують слухати себе.

Товариськість: Приймають у себе гостей, які їм подобаються, інших виставляють за двері. Було б чудово, якби вони вибрали собі чоловіка-флегматика. До речі, люблять колекціонувати чоловіків без розбору.

Висновок: Зробити якийсь певний висновок практично неможливо.

Емілія постійно все починає з нуля, ні заміжжя, ні прийшла зрілість не є для неї перешкодою.

Характеристика імені: Дівчинка спокійна, нічим особливо не хворіє, однак нервова система неврівноважена. Болісно реагує на покарання, особливо якщо воно незаслужено; таке запам'ятовується на все життя. Любить спокійні ігри, частіше проводить час серед дорослих. Їй подобаються смішні забавні історії; вміє не тільки слухати, а й розповідати їх, і навіть придумувати. Володіє фантазією, добре розвиненою уявою. Вміє копіювати манери знайомих, наслідувати голоси. Прекрасно вчиться, але не приділяє серйозної уваги домашнім завданням. Все схоплює на льоту, і їй цього досить. Друзів вибирає сама з числа бажаючих стати ними.

«Зимова»: сильна і енергійна. Не вміє сидіти без діла, однак домашні справи її не надто займають. Після школи обов'язково вступає до інституту і вже на другому-третьому курсі починає займатися науковою діяльністю. Якщо представляється можливість, вступає до аспірантури. Віддає перевагу точних і природничих наук.

«Весняна»: товариська, галаслива жінка. Уперта і наполеглива в досягненні мети. Всебічно розвинена. Розбирається в мистецтві, політиці, нововведеннях науки. Намагається встигнути скрізь. Багато знає і при нагоді може блиснути знаннями навіть у добірному товаристві. Здатна бути коректною і витриманою, коли мова заходить про її інтереси. Жити поруч з такою Емілією дуже складно. Вона вимоглива і прискіплива, але після закінчення часу можна зрозуміти, що вона це робить неспроста.

Емілія досить самокритична, вміє визнавати помилки.

«Осіння» Емілія: зазвичай присвячує себе цікавого для її справі. Рідко буває вільна, домашнім господарством займається тільки тоді, коли дозволяє час. Але все ж встигає заготовити на зиму консервовані овочі, різні соління, варення: сім'я голодною не залишиться.

Найбільше любить займатися питаннями фінансів в глобальному масштабі, може стати прекрасним економістом. Не байдужа їй і політика, і громадська діяльність - аби не сидіти склавши руки.

«Літня»: більш спокійна і врівноважена. Дуже добра, невибаглива. Багато часу приділяє родині. Любить городництво і садівництво, її слабкість-розведення квітів. Вся її квартира заставлена ​​квітами, всі підвіконня - в горщиках з рідкісними рослинами. Іноді це захоплення стає професією. У Емілії багато друзів, але до жінок вона ставиться більш прискіпливо, ніж до чоловіків. Стати її подругою непросто, а от чоловікам вона робить чимало поблажок, вважаючи їх дорослими дітьми. Її притягує їх спосіб мислення, логічні висновки, відмінні від її і її подруг. Однак в інтимних відносинах дуже розбірлива і строга, що часто бентежить претендентів на її серце.

Заміж виходить: після двадцяти трьох - двадцяти п'яти. Не поспішає народжувати дітей. Спочатку намагається влаштувати побут, створити фундамент для сімейного життя. У чоловіки вибирає спокійного і розважливого чоловіка. Матеріальне становище партнера мало її хвилює: вони всього доб'ються разом, була б у обох голова на плечах.