Значення імені «Емма»

Значення імені: Емма з німецького - «богиня війни».

Колір: Помаранчевий.

Основні риси: Товариськість, воля, інтелект, працьовитість.

Тотемна рослина: Липа.

Тотемна тварина: Лань.

Знак: Водолій.

Тип: Вся їх життя протікає в спробах зрівноважити дві тенденції їх характеру: кілька холеричний темперамент і схильність до глибокого співпереживання та жертовності.

Психіка: Були б просто нещасні, якби довелося присвятити своє життя підпорядкування кому-небудь. Дуже об'єктивні. Мислять конкретно, впевнені у своїх силах. Якщо ж мова йде про щось абстрактне, проявляють нерішучість і боязкі, як лані.

Воля: Їх воля здатна переробити характер. Цим все сказано.

Збуджуваність: Величезна.

Швидкість реакції: Емма дуже швидка, що могло б зломити інший характер. Але ці жінки чудово тримають себе в руках.

Поле діяльності: Сфера їх діяльності дуже різноманітна. Всі вони дуже дисципліновані, насамперед це берегині домашнього вогнища і чудові матері сімейства. Можуть працювати медсестрами, санітарками, педіатрами, стюардесами.

Інтуїція: Мають інтуїцію, але не користуються нею.

Інтелект: Мають синтетичним складом розуму, з будь-якої ситуації можуть самі знайти вихід.

Сприйнятливість: Терпіти не можуть фліртувати і грати почуттями.

Моральність: високоморальними і без тіні агресивності. Шукають виправдання чужих помилок, а себе самих; не прощають нічого ...

Здоров'я: Мають чудовим здоров'ям, невтомні. Однак должниследіть за нирками.

Сексуальність: Повністю підпорядкована розуму. Їм не вистачає здорового егоїзму. З цих жінок виходять люблячі і вірні дружини.

Активність: Не грає великої ролі вих життя, яка повністю орієнтована на ближнього.

Товариськість: У суспільстві завжди приховують свої почуття і справжні думки.

Характеристика імені: У Емми холеричний темперамент. Вона схильна до глибокого співпереживання та жертовності. Дуже об'єктивна, мислить конкретно, впевнена у своїх силах. Якщо ж мета поставлена ​​не конкретно, то втрачається, нездатна зорієнтуватися і швидко прийняти правильне рішення. Не дуже смілива. Сила волі дає їй можливість контролювати себе, але не в хвилини депресій, до яких вона схильна.

Емма легко збудлива, має неврівноважену нервову систему. Швидко реагує на події, емоційна, але чудово тримає себе в руках. Сфера її діяльності досить різноманітна, оскільки вона дуже дисциплінована і тактовна. Насамперед, Емма - хранителька домашнього вогнища, прекрасна мати. У неї розвинена інтуїція, але вона рідко вдається до її допомоги, віддаючи перевагу розуму. У неї синтетичний склад розуму, з будь-якої ситуації може знайти вихід. У ній немає ні краплі агресивності. Собі не прощає нічого, але завжди шукає виправдання чужих помилок, боїться образити різким словом. У клопотах вона невтомна. Однак потрібно оберігати нервову систему, уникати депресій, стежити за нирками і статевими органами.

У сексі Емма: підпорядкована розуму. Їй не вистачає трохи егоїзму. Щира у любові. Терпіти не може флірту, гри почуттями. У неї загострене почуття моральності. Вона хороша і віддана дружина, правда, не грає першу роль в сім'ї. Її життя повністю орієнтована на ближнього: вона їм живе, його зігріває, освітлює шлях. Це вогник в самотньому, тернистому шляху. Це ім'я несе в собі величезну силу, любов і можливості.

«Зимова» Емма: ексцентрична, неврівноважена, схильна до частих депресій.

«Осіння»: має допитливий розум, багато читає, багато знає. Може працювати педагогом, інженером, економістом. Ім'я підходить до батькові: Володимирівна, Вікторівна, Андріївна, Валеріївна, Глебовна, Віталіївна.

«Літня»: чуйна, добродушна, з нестійкою нервовою системою. «Весняна» Емма - образлива, сентиментальна, непоправна фантазерка. Може працювати перукарем, манікюрницею, актрисою. Ім'я підходить до батькові: Євгенівна, Григорівна, Яківна, Ярославівна, Олегівна, Несторівна.

Висновок: В ім'я Емма укладені величезні потенційні можливості.