Значення імені «Естер»

Давньоєврейське ім'я, яке перекладається як «зірка». Вона володіє якоюсь неспокійною силою характеру, в чомусь близькому фанатизму. Врівноважена, навіть у гніві не втрачає контролю над собою. Але впевненість в собі межує із зарозумілістю і пихою. До поразок і невдач ставиться спокійно. Перешкоди долає витримкою і терпінням. Всі оцінює згідно своїм власним критеріям. Не піддається чужому впливу. Прийнятих рішень не змінює. У неї холодний, розважливий розум, в усьому керується логікою.

Естер бракує уяви, натхнення та человеческог тепла. Вона негативно ставиться до слабкостей, сентиментальності, бурхливого виразу почуттів. Строго дотримується загальноприйнятих норм моралі. Рано стає незалежною. Домагається професійних успіхів в медицині, політиці, на керівній роботі всіх рівнів, в бізнесі, юриспруденції. У Естер загострене почуття відповідальності. Вона товариська тільки в силу необхідності і коли цього вимагають політичні, релігійні або інші обставини.

Секс для неї - табу, вона нікому не дозволяє втручатися в її інтимне життя. У сім'ї верховодить. Вона властітельная домоправительниця, всіх близьких тримає в їжакових рукавицях, домашні роботи розподілені між усіма членами сім'ї, сімейний бюджет в її руках, у всьому сувора дисципліна. Не кожен чоловік здатний довго це витримати.