Значення імені «Олена»

«Олена схожа почасти на Ольгу і частково на.

Софію, сказати точніше - знаходиться саме між ними ... У російському середовищі це ім'я, як і більшість імен, кілька розпливається, втрачаючи виразність тонких ліній, і кілька простеет ».

П.

Флоренський

Значення, походження: Ім'я Олена (народн. Алена простий. Олена) давньогрецького походження, імовірно від слова «хеленос» - світло, світла. Споконвічна форма - Селена, так греки називали луну. Ім'я Олена означає: сонячна, світла, світло, факел, сяюча, обрана. Його древня форма - Селена - створює ліричний образ ідеально жіночного початку: податливий і приймає, витончений і гнучкий, загадковий і слабкий, рухомий злиттям і змінами почуттів, але інертний і не дуже глибокий. Селена блищить вічної нев'янучої красою. В її духовної організації зібрані кращі властивості. Ім'я сприймається як щось дуже хороше, як символ привільній, рясної, забезпеченого життя. Воно нагадує ніжне і тонке, гнучко кучерява зелена рослина або плавно ллється потік світла і вологи, мінливий і невловимий, проникливий, светлоликий і блідий, подібне світлу місяця. Любов до імені Олена сильна і незмінна вже багато десятиліть поспіль. Воно назавжди пов'язане з епітетом Прекрасна.

Олена Прекрасна - героїня безлічі російських казок, втілення всеперемагаючої краси і чарівності. Ім'я дуже популярно, бореться за перше місце з Наталією та часто її перемагає, особливо у великих містах.

Іменини: 28 січня, 19 березня, 3 червня, 8 червня, 24 липня, 10 серпня, 12 листопада

Зодіак імені: Близнюки.

Планета: Меркурій.

Колір імені Сіро-блакитний, жовтий, яскраво-зелений, червоний, ніжно-зелений.

Камінь-талісман: Халцедон.

Рослина: Ясень, астра, орхідея.

Тварина: Олень, тріска.

Основні риси: Товариськість, сприйнятливість, підвищена збудливість, натхненність, легковірність. Схильна некритично сприймати думки інших, причому почуття гумору у неї розвинене явно недостатньо.

Тип: Олена - притягає, приворожують жінка. Занадто збудлива і сприйнятлива. Зайве вразлива, з вродженим почуттям прекрасного. Схильна до ліні, повільна. Любить відкладати справи в довгий ящик. Як орхідея, потребує сонце і теплі.

Ім'я та характер: Олена трохи замкнута, завжди ніби осторонь від людей, занурена у свій внутрішній світ - тільки там і знаходить щастя. Але це не заважає їй бути дуже турботливою і уважною. Вона життєрадісна фантазерка і несамовита оптимістка.

Олена швидка, розумна, дотепна, сердечна - правда, ненадовго. Англійці називають Олену «леді ​​щирість». Вона дуже довірлива. Однак назавжди замикає своє серце для людини, який звернув її довірливість в зло. Її основний ворог - немислима лінь. Боротьба з цим пороком - двигун її життєвої енергії.

Олена дуже влюблива, але, відшукавши свого єдиного, не щадить себе в своїй жертовної любові. Олена - казкова, радість створює жінка, вчинене істота - гордість «королівства» ... Її доброта не носить активного характеру. Гарна пам'ять. Характером більше схожа на батька. В юності соромлива. Це життєрадісна, емоційна натура з багатою фантазією. Чим дорослішою Лена тим менше життєвого простору вона буде залишати батькам. Єдиний спосіб знову їм вільно розправити крила - видати це ласкаве, але вперте істота заміж. Але видати так, щоб вона не повернулася назад. В Олени свій погляд на світ. Вона рідко стане домагатися чого б то не було. Вона пливе за течією, але щасливий характер і вміння ладити з людьми допомагають їй уникнути бід і потрясінь.

Психіка: Интроверт, добре відчуває себе лише у власному світі, де мріє про коштовності, палацах і пишних прийомах. Живе у вигаданому світі, що мимоволі змушує її постійно всіх обманювати. Поглинена своїми душевними переживаннями, байдужа до побутових проблем, Олена обходиться найнеобхіднішим.

Інтуїція: Служить її життєвим планам, хоча Олена трохи інтриганка.

Інтелект: Синтетичний тип мислення. Хапається за ціле і не обтяжує себе частковостями. Цікава, як кішка, балакуча, має гарну зоровою пам'яттю.

Моральність: Було б дивно, якби Олена не пішла б на деякі компроміси з власною совістю. Її творча натура прагне досконалості, тому вона часто нетерпима до чужих помилок і намагається не повторювати їх.

Здоров'я: Не дуже гарне. Трапляються невеликі нездужання нервового характеру. Слабкі органи - підшлункова залоза, нирки, хребет і кишечник. Потрібні щоденні двогодинні прогулянки.

Сексуальність: Багато заради Олени, що володіє великим внутрішнім чарівністю, готові на все. Це жінка-дівчинка, жінка-квітка, яка хвилює, захоплює, доводить до відчаю шанувальників до тих пір, поки не зустріне чоловіка-батька, якого не відлякають її витівки. Любовне почуття у Олени найчастіше проявляється разом зі співчуттям і жалем до людини, що потребує допомоги. Її відповідь почуття на саму жарку любов може виявитися не настільки гарячим. Бурхливі пристрасті їй невідомі. У сімейному житті секс стає ритуалом в нічну пору Олені підходять Валерій Петро ​​Володимир, Олександр Лев Дмитро Станіслав та Юрій. Найбільш сексуальні Олена Станіславівна та Олена Михайлівна.

Шлюб: Елена навряд чи вийде заміж за багатого, перед почтет йому людини, якого пошкодує. Принеси себе в жертву, вона чекає такого ж ставлення і до себе. Болісно ставиться до того, що забирає у неї чоловіка, друзям, роботі, захопленням. Сім'я ніколи не поглинає Олену цілком. Дитячі пеленою і посуд - не на першому плані. Проте Ледве на - домувальниця, турботлива мати, в сім'ї створює атмосферу спокою і миру.

Сприятливі союзи: з Андрієм, Дмитром, Ігорем, Захаром, Костянтином, Романом і Станіславом.

Несприятливі союзи: з Анатолієм Василем, Іваном або Степаном.

Захоплення: Елена легко захоплюється якимось справою. Намагається в'язати, шити, вишивати. Їй подобатися краса в речах.

Поле діяльності: Дуже незалежна, цікавиться всім, що пов'язано з прекрасним. Не любить ран вставати і вирушати на службу. Найбільших успіхів Олена домагається в професіях, де вимагаєте вміння спілкуватися з людьми. Може бути манекенницею, натурницею, художницею.

Знаменитості: Боннер, Вондрачкова, Вяльбе, Гнескна, Камбурова, Коренєва, Кузьміна, Майорова, Нікітіна, Образцова, Пальцева, Проклов; Свиридова, Соловей, Стасова, Тілічеевой, Ханга, Цьмлакова, Чайковська, Шиловська-Булгакова.