Значення імені «Єлизавета»

Походження: Ім'я Єлизавета (разг. Лізавета, стар.

Єлисавета) походить від давньоєврейського імені, яке в перекладі означає наступне: Бог - моя клятва, Богом і клянусь. Ім'я Єлизавета означає Божа клятва, обітниця Богу, почитающая Бога, клятва Бога, клятва Богом, Божа допомога. Інші форми цього імені: Елізабет Еліза Ельза Ізабелла Олісава.

Значення: Гарне ім'я, світле, красиве і надійне. Його спрямованість, як випущена стріла, гостра і гнучка, ковзає і встромляє в далеку мету. Воно налаштовує на дієвість і динамізм, прагнення до зміни, на гостре і витончене проникнення. У наш час ім'я, незважаючи на милозвучність, зустрічається досить рідко.

Іменини: 4 листопада, 7 мая, 18 вересня, 18 липня, 7 лютого.

Зодіак імені: Діва.

Планета: Прозерпіна.

Колір імені: Бузковий, світло-смарагдовий, помаранчевий. Ім'я строкате за кольорами, але домінують у ньому зелений і блакитний.

Камінь-талісман: Аметист.

Рослина: Бузок, олеандр.

Тварина: Лисиця, омелюхи.

Основні риси: Товариськість, відданість.

Тип: Єлизавета вміє наказувати, коли потрібно - виявляється дуже спритною. З великим зарозумілістю. Чудово пристосовується до обставин. Навіть коли здається, що все втрачено, не втрачає присутності духу. Поблажлива.

Ім'я та характер: Єлизаветі - себелюбному, імпульсивної, але тверезо оцінює свої недоліки - завжди хочеться здаватися краще, ніж вона є. Однак це штовхає її на екстравагантні вчинки, про які вона потім жалкує. Любить лідерство, але при цьому м'яка і чуйна.

Єлизавета народжена для відданого кохання. Для її душевного благополуччя дуже велике значення має мир в сім'ї. Робота, подруги, розваги коштують у неї на другому плані. Щастя вона досягає не відразу, а тому нескінченно дорожить ним. Вона так розчиняється у своїй любові, що неможливо не полюбити у відповідь. В цілому характер її непростий. Єлизавету характеризують як королеву краси ... Ліза в дитинстві - пустотливий і непосидючий дитина, не може спокійно всидіти навіть однієї хвилини. Вона всюди хоче встигнути, все дізнатися. Однокласники люблять її за веселий характер, вірну дружбу. Прагне відвідувати всі гуртки рукоділля, зуміє зшити плаття ляльці. Про смаки не сперечається.

Психіка: Интроверт. Не завжди говорить те, що думає. І не завжди робить те, про що говорить. Сентиментальна, дуже врівноважена, не піддається чужому впливу. Її лагідним видом спокушатися не можна - вона намагається збити з пантелику співрозмовника двозначними натяками. Не можна забувати, що це хитра і спритна лисиця. Їй не властиво стримувати свої емоції, але і заспокоюється вона легко. Буває наполеглива, але до якоїсь межі. Зіткнувшись з сильною волею, зазвичай пасує.

Інтуїція: Добре розвинена і дозволяє Єлизаветі добре підібрати собі оточення. Але іноді інтуїція її підводить. Їй важко переламати себе і вчинити правильно, але нестандартно.

Інтелект: Глибокий аналітичний розум. Це безжалісна і прискіплива спостерігачка, однак цікавість може завести її занадто далеко.

Моральність: Все в Єлизаветі підпорядковане амбіціям і бажанням. Її необхідно вчасно зупиняти, інакше всі моральні підвалини просто перестають для неї існувати. Дуже прямолінійна, не вміє пристосовуватися до обстановки. Її чесність виражається завжди у бажанні різати правду-матку в очі, не відчуваючи болю іншого, хоча Єлизавета не зла і не скандальна жінка.

Здоров'я: Коли Єлизаветі супроводжує успіх, то у неї і здоров'я прекрасне. Вона сама добре знає, що можна, а чого не можна робити, щоб зберігати фізичне і душевну рівновагу. Слабкий орган - щитовидна залоза.

Сексуальність: Секс - ще один козир в іграх Єлизавети. Прибирає до рук сором'язливих партнерів, хоча сама делікатна й жіночна, як правило, приваблива. Здатна швидко зрозуміти психологію людини й знайти потрібну форму спілкування з ним.

Секс для Єлизавети - це мистецтво насолоди життям, що приносить величезну радість. Того, з ким вдається досягти повного взаєморозуміння, вона пам'ятає все життя, навіть у момент близькості з іншою. Не відчуває сорому, обговорюючи інтимні подробиці і називаючи речі своїми іменами. Зовні Єлизавета не виглядає сексуальною. Вона розквітає і відкривається пестощів в обіймах Леоніда Сергія, Андрія, Івана Олександра Матвія, Михайла та Григорія. Підвищеною сексуальністю володіє Єлизавета Степанівна.

Шлюб: Єлизавета нерідко в шлюбі нещасна. У сім'ї вона більше прагне до миру і спокою. Спокійно переносить візити численних гостей, дружить із сусідами. Її стихія - щоденні турботи про сім'ю. Трапляється, що вона дріб'язкова, неглибока, поглинена своїми клопотами. Вона - гарна господиня, гостинна і привітна, але чекати від неї глибоких почуттів і бурхливих пристрастей не доводиться. Сім'я її - ідеальний домашній вогнище, де лікуються всі недуги, де душа відпочиває і набирається сил. Інтимна і сімейне життя проходить на диво рівно.

Сприятливі союзи: з Олександром, Іваном, Михайлом, Микитою і Едуардом.

Несприятливі союзи: з Валентином, Миколою, Олегом або Станіславом.

Захоплення: Уміло займається домашнім господарством. Завжди готова задовольнити будь-який кулінарний каприз. Любить в'язати.

Поле діяльності: Єлизавета доводить до кінця свої починання. З дитинства засвоїла звичку з'ясовувати, в ім'я чого працює. Її цікавлять нові технології. Професію, як правило, обирає типово жіночу. Не боїться дріб'язкової і монотонної роботи. Намагається, щоб побільше часу залишилося для дому. З Єлизавети можуть вийти чудові теле-або радіорепортери. Вона потай мріє бути слідчим і навіть розвідницею.

Бізнес: Єлизавета - приємна і мила жінка, яка не претендує на те, щоб стати сильною особистістю, панувати, командувати і т. Для неї характерні; швидкість реакції, увага до малозначним обставинами, невміння з багатьох чинників виділити головний. Їй здається, що люди ставляться до неї гірше, ніж вона того заслуговує. У жіночому колективі намагається стати лідером. Дуже обдарована. З легкістю робить таку роботу, над якою колеги довго корпеют. Кар'єра її складається вдало, хоча і не відразу.

Знаменитості: Бикова, Єлизавета Петрівна, Кузьміна-Караваєва (мати Марія), Лавинська, Мнацаканова, Салиас-де-Турнемір (Євгенія Тур), Тараканова, Туманян, Чайкіна.

З історії: Єлизавета - королева Англії (1533 - 1603). У внутрішній історії Англії епоха Єлизавети представляла блискучий період. Англія перетворювалася на морську державу. На літературній ниві виступала ціла плеяда видатних письменників з Шекспіром і Беконом на чолі. Натура владна й енергійна, що з'єднала з великим розумом дріб'язкові жіночі примхи розпещеною кокетки, Єлизавета була глибокою егоїсткою, абсолютно не здатної до ідеалістичним прагненням. Вона пристрасно дорожила своєю незалежністю. Завдяки своєму політичному чуттю і великому такту вона завжди вміла показати, що діє в-повній згоді з інтересами англійського суспільства. Цим пояснюється її виняткова популярність.