Значення імені «Єва»

Походження: Єва в перекладі з староєврейського - подателька життя, життя.

Іменини: 12 апреля і в неділю праотців.

Похідне: Евка.

Колір: Блакитний.

Основні риси: Воля, сприйнятливість, моральність, активність.

Тотемна рослина: Лілія.

Тотемна тварина: Голуб.

Знак: Діва.

Тип: Холерики з нелегким характером. Це розумні, працьовиті жінки, кілька похмурі, заздрісні, але володіють величезними запасами любові і ніжності.

Психіка: Інтроверти - схильні замикатися в собі і не завжди виявляють свої думки і почуття. Потайливі. Вельми самовпевнені і розважливі.

Воля: Дуже сильна, яка не залишає місця егоїзму. Їх тотемом є лілія - ​​символ краси і чуйності, сильний запах якої, однак, не всі переносять.

Збуджуваність: У поєднанні з швидкістю реагування стає просто вибухонебезпечною!

Швидкість реакції: Величезна! Якщо вже не згодні з чимось, то свою незгоду висловлюють дуже бурхливо. Вперті. Поразки і невдачі засмучують їх, але вони не роблять з цього трагедії.

Поле діяльності: Зазвичай це зразкові учениці. Їх приваблюють професії, де потрібно викладатися повністю, але найбільше їм підходить роль матері сімейства і хранительки домашнього вогнища. Їм подобається працювати з дітьми і доглядати за хворими, можуть стати лікарями, медсестрами, санітарками, вчителями та т.

Інтуїція: Мають гарну інтуїцію, але не користуються нею, вважаючи за краще уторовані шляху різних несподіванок.

Єва твердо стоять на землі.

Інтелект: Чи не прагнуть блищати, радше воліють поступитися місцем людям, охочим привернути до себе увагу. У них аналітичний склад розуму, звідси інтерес до дрібниць, а не до цілого.

Сприйнятливість: Таких жінок легко образити і поранити. Але вони швидше заступляться за інших, ніж стануть захищати себе. Здатні на сильні прихильності, але коло їх друзів обмежений і ретельно відібраний.

Моральність: Дотримуються занадто суворих моральних правил. У них вроджене почуття порядності, яке особливо яскраво проявляється в переломні моменти їх життя.

Здоров'я: Мають завидним здоров'ям і витривалістю. Повинні вести розмірений спосіб життя. Слабкі «сторони» - кишечник, легені та шкіра.

Сексуальність: Грає величезну роль в їх житті. Найголовнішим для них є радість віддання.

Активність: Створюється враження, що те, що іншим доводиться брати з працею, їм дається з легкістю.

Товариськість: У суспільстві почувають себе легко і невимушено, хоча самі не прагнуть до спілкування.

Характеристика: Єва - ім'я біблійної прародительки. Добрим характером маленька Єва пішла в батька, хоча впертість успадкувала від матері. Наполегливість, принциповість відрізняють і дорослу Єву. Але головна риса Єви, яка виділяє її серед багатьох інших жінок, - чуттєвість, нею зумовлюються і багато інших якості Єви: ревнощі, непередбачуваність, деяка конфліктність. Чоловіки люблять цих живих жінок за те, що з ними, як кажуть, «не засумуєш», хоча вони ніколи не прощають чоловічих зрад.

Єва шукає собі чоловіка з таким же темпераментом, як у неї, холодний чоловік - не для неї. У пошуках гідного партнера деякі з них так і не виходять заміж.

Заміжні Єви: хороші кулінаркі, особливо вдаються їм солодкі страви. Вони гостинні, люблять суспільство, особливо чоловіче, не останню роль в житті відводять своїй зовнішності та одязі; воліють чорний і червоний кольори. У Єви, як правило, одна дитина (у «зимових» - дівчатка, у «літніх» і «осінніх» - хлопчики).

"Зимові": з суперечливим незгідливим характером (зі свекрухою їм краще жити нарізно! Багато хто з них виходять заміж двічі.

«Осінні»: спокійніше, м'якше і терпиміше.

Єва з тих жінок, що ні всидять довго на місці: далекі поїздки, лижні прогулянки, плавання для них - «іменини серця». Власниця цього імені звичайно - жива худорлява блондинка (нерідко фарбована, оскільки вважає, що чоловіки віддають перевагу блондинкам).

Єва вибирають собі роботу: секретаря-друкарки, лікаря, перекладача, кравця, перукаря, педагога.

Найбільш відповідний для Єви чоловік: Володимир Зіновій Адам Михайло Мирослав Ярослав Мойсей Броніслав Адольф Олег або Олесь. Шлюб з одним з тих, кого звуть Владиславом, Мироном, Максиміліаном, Назаром, Миколою, Робертом, Родіоном або Ростиславом НЕ буде вдалим.

Висновок: У дитинстві Єва не завдає клопоту, так як рано привчали самостійно вирішувати свої проблеми, не звалюючи їх на плечі інших.