Значення імені «Євгенія»

Походження: Ім'я Євгенія (простий. Евденія) - жіноча форма імені Євгеній (разг. Евген, простий. Евденій та ведення) від грецького слова «евгенес» - благородний. Того ж кореня ім'я Геннадій. Ім'я Євгена означає благородна.

Значення: Його звучання народжує образ світлої, гнучкою, вібруючої і паряться струменя повітря або річки, яка звивається і тане за поворотом. Надійне, гаряче, ніжне і гарне ім'я. За популярністю ім'я в першій десятці. На селі воно зустрічається частіше, ніж у містах (років 30 тому було навпаки). Зустрічається набагато рідше, ніж чоловіче.

Іменини: 6 cічня, 18 січня, 1 серпня, 12 вересня

Зодіак імені: Козеріг.

Планета: Марс.

Колір імені: Темно-зелений, блакитно-зелений, блакитний, бежево-оранжевий і димчасто-лимонний.

Камінь-талісман: Смарагд.

Рослина: Ялиця, чортополох, глід.

Тварина: Гірська козочка, гіпопотам.

Основні риси: Вольова, активна, товариська, видна, представницька, сексуальна.

Тип: Важко визначити.

Євгенія, як і її тотем глід, одночасно і зачаровує, і коле. Може діяти навмання, стрімголов. Молода і гаряча. Має здатність потрапляти в безнадійні ситуації, з яких потім важко вибратися.

Ім'я та характер: Євгенія вперта й уразлива, пунктуальна, економна і запаслива. У неї строгі смаки. Чуть-чуть нуднувата, але вірна і надійна. Це яскрава натура, дика, честолюбна. Її вчинки не завжди можуть бути пояснені з точки зору звичайної логіки.

Євгенія - рішуча жінка. У будь-якій ситуації вона - як риба у воді. Дівчинка Женя придумує власний світ, що сторонній людині важко зрозуміти - там свої закони і правила. У неї може з'явитися інтерес до релігії. Може захопитися рукоділлям, вишивкою. Здатна довго грати на самоті, але їй не чужі звичайні дитячі розваги: ​​велосипед, ляльки. Допитлива, вчиться з інтересом. Справедлива, готова надати допомогу. Любить спілкуватися з батьками. До дружби з хлопчиками ставиться строго. Дорослішаючи, Женя стає погано уживався. Вона нестандартна, нестабільна, непосидюча. З легкістю змінює місце роботи, місто, іноді - сім'ю. І все це без особливих ускладнень. Доля тягне її, і вона не чинить опір.

Психіка: Відчуває гостру потребу в обширних контактах зі світом. У неї добре розвинене, але трохи сумасбродное уяву. Любить всіх перетворювати на своїх рабів, починаючи з батьків. Натура пристрасна, невгамовна, з багатою уявою і майже без механізмів самообмеження, без почуття небезпеки, що наближається. Щось почавши, вона вже не може зупинитися, навіть якщо її шлях веде у прірву.

Інтуїція: Середня.

Інтелект: Як правило, твердо впевнена, що все добре знає і не без підстав покладається на здоровий глузд. Швидше трудолюбива, ніж талановита. Домагається успіхів завдяки великій працездатності.

Моральність: Нестійка: у що б то не стало повинна отримати бажане.

Євгенія зможе прийти на виручку в найважчий момент і зробить це, не шкодуючи себе і не соромлячись у засобах. Своя у своєму колі. Близькій людині в підтримці не відмовить ніколи.

Здоров'я: Хороше. Але часто порушуються життєві цикли, нерегулярні менструації. Іноді страждає безсонням. Можуть бути переломи. Слабкі місця - органи дихання, особливо легені.

Сексуальність: Часто піддається бурхливим поривам - все або нічого! Тільки велика любов може її приборкати. Закоханість Євгенії - це почуття, загострене до крайності, до самозабуття. Вона відчуває партнера всією шкірою - і по одному виразу очей здатна вгадати його бажання. Не всякий чоловік може задовольнити цю палку жінку. Вона дуже чутлива до еротичної грі, без неї не може досягти піку насолод. Євгенії найближче Володимир Павло, Анатолій Валерій Владислав Костянтин і Єгор. Підвищено сексуальна Євгенія Володимирівна.

Шлюб: Євгенії більше до душі чоловіки зі старомодними манерами, ввічливі і стримані.

Сприятливі союзи: з Володимиром, Глібом, Єгором, Аркадієм, Костянтином і Петром.

Несприятливі союзи: з Опанасом, Віталієм, Всеволодом, Максимом і Едуардом.

Захоплення: Вміє красиво накрити стіл і приготувати вишукані страви.

Поле діяльності: Все і вся навколо неї має бути в русі. Займається усім, що пов'язане з поїздками, а також з медициною і парамедицина. Дуже добре пристосовується під ситуацію, піддається чужому впливу. Може бути директором школи, його секретарем, хорошим лікарем, юристом або домогосподаркою.

Бізнес: Вимоглива в роботі, любить відновлювати справедливість. Схильна підпорядковувати собі людей і насолоджуватися цим.

Знаменитості: Євгенія Монтіхо - французька імператриця, дочка іспанського графа. У 1853 р. імператор Наполеон зупинив свій вибір на саме на ній. Під час його походу до Італії і подорожі в Алжир вона управляла державою. Красуня законодавиця мод, упорядниця придворних свят, Євгенія намагалася впливати на політику свого чоловіка.

З історії: Гінзбург, Глушенко, Долинюк, Симонова, Яхніна.