Значення імені «Фая»

Арабське - дуже щедра. Це ім'я нерідко буває у представниць східних націй. Характер у дівчинки з таким ім'ям спокійний, впертий, але особливих труднощів у батьків з нею не буває, вона розвивається, як усі діти. Схожа на батька - і обличчям, і складанням. Займається музикою - для свого задоволення. Працелюбна, в сім'ї росте, як правило, одна. У школі вчиться добре. Фаи - товариські, добрі, допомагають подружкам в класі, якщо у тих виникають якісь труднощі з навчанням. Допитлива, читає романи, має багато друзів. Дорослі - скромні, нерішучі. Фая бажає забезпечити собі просування по службі, отримати хорошу посаду.

Фая обов'язкове, не любить запізнюватися, на службі завжди ставиться в приклад її дисциплінованість. У житті у неї більше друзів-чоловіків. У шлюбі спокійні, проте не нав'язують звично своїх ідей, тільки заміж виходять пізно. Люблять тварин, але не тримають їх у себе в квартирі. Народжуються хлопчики. Успішно трудяться на виробництві, за свій добрий характер кохані колегами. Хороші господині, смачно печуть, готують, гостинні. Зимові - складні за характером, імпульсивні, люблять нав'язувати свої ідеї. Працюють касирами, медсестрами, в торгівлі, швачками, кухарями, лікарями, інженерами, педагогами, бухгалтерами, стоматологів-ортопедів, викладачами музики. Зимова Фая складна, володіє дорогоцінним якістю - вміє співпереживати своїм друзям і знайомим. Однак до людей пихатим вона недобра, і це їх дратує. Груднева Фая - жінка мужня і смілива, наполеглива в роботі. У відрядження їздити не бажає і знаходить роботу без виїздів. Любить дивитися телевізор. Вважає останньою справою пліткувати з сусідами, позичати гроші, хліб. Літнім заміж вийти важко, вони не впевнені в собі і великі скромниці. Читати воліють пригодницьку літературу, обожнюють людей з гумором, але самі не володіють цим почуттям. Жінка з таким ім'ям буде вірною дружиною і другом;

З нею можна ділитися відверто всім, і вона ніколи не зрадить. Не любить скаржитися, коли їй погано. Справедлива в усьому, вона не терпить, коли люди обманюють її, вона цього витримати не може. Вона не недовірлива.