Значення імені «Фекла»

Значення імені: Фекла від грецького - слава богу;

Західноєвропейський варіант імені - Текла.

Іменини: 19, 22 червня, 1 вересня, 7 жовтня, 3 грудня.

Похідні: Феклушка, Феклуха, Фсклуша, Феколка, Феклуія, Феня, Фенюха, Фенюша.

Колір: Фіолетовий.

Основні риси: Збудливість, інтуїція, сексуальність.

Тотемна рослина: Конвалія.

Тотемна тварина: Ящірка.

Знак: Рак.

Тип: Вони схожі на наш світ: нервові і непостійні. Як ящерка, люблять погрітися на сонці, але зникають при найменшому шереху. Це поетичні натури, які мріють про життя, але рідко втілюють свої мрії в життя.

Психіка: Бачать світ через призму своїх власних емоцій; дуже схильні до впливу. Мають розвинену уяву, живуть у створеному ними світі, часто не бачачи дійсності.

Воля: Сильна, як і збудливість, нерідко остання переважає, тому такі натури бувають рішучими.

Збуджуваність: Теклі дуже збудливі, і неврівноваженість характеру призводить до нервових зривів.

Швидкість реакції: Ці жінки часто стають в безвихідь перед проблемами, які, на їх погляд, здаються абсолютно нерозв'язними.

Поле діяльності: недисциплінованість і неорганізовані, люблять більше поговорити про роботу, ніж працювати. Вони можуть домогтися успіху на ниві журналістики, письменницькому терені, стати драматичними актрисами.

Фекла досягає успіху і в області моделювання одягу.

Інтуїція: Деякими своїми фантазіями вони зобов'язані завидною інтуїції.

Інтелект: Протягом деякого часу їх погляди, смаки, бажання можуть докорінно змінюватися. Батьки цих дівчаток не повинні дозволяти їм розкидатися, так як таке мінливість може стати звичкою.

Сприйнятливість: Вони скоріше ревниві, ніж чутливі. Не слід допускати, щоб вони замикалися в сім'ї, з якої боялися б вийти в реальне життя.

Моральність: Для таких жінок не існує занадто строгих правил і жорстких рамок. Вони - жінки в прямому сенсі слова. Люблять затишну сімейну атмосферу, але часто, вийшовши заміж, важко пристосовуються до вимог сімейного життя.

Здоров'я: Мінливий. Часто хворіють і швидко стомлюються. Їм необхідні тривалий сон і свіже повітря, непогано зайнятися оздоровчими видами спорту - тенісом і плаванням, наприклад.

Сексуальність: Виключно слабка. Часто взагалі відмовляються від сексуального життя, яка, на їх думку, робить їх схожими на всіх інших.

Активність: Прагнення до самознищення - швидше уявне, ніж реальне, - призводить до втрати власної цінності в очах оточуючих. Якоюсь мірою такі натури схильні до мазохізму.

Товариськість: Можуть рівною мірою блищати в суспільстві і бути «сірими мишками». Фекла уникає чоловіків, побоюється жінок, потім несподівано стає жертвою випадкової пристрасті.

Характер: Фекла - жінка з норовом, примхлива і вельми нестримана. Володіє залізним чоловічим характером, глибоким розумом, вміє будь-якого, хто слабший, поставити на місце. Людям же з ще більш сильною волею відчайдушно чинить опір, так як абсолютно не здатна винести чиєсь тиск. З нею цікаво проводити час: Фекла дотепна, іронічна, емоційна, у неї на все свій власний, досить своєрідний погляд. Друзі люблять її будинок і її хлібосольство не менше, ніж саму господиню.

Висновок: Це сентиментальні меланхолійні жінки, чарівні, з мрійливими очима і голубиним серцем.