Значення імені «Габріелла»

Походження: В основі імені Габріелла лежить давньоєврейське ім'я «Гавриїл», що означає «Божа твердиня».

Колір: Блакитний.

Основні риси: Сприйнятливість, сексуальність, товариськість, інтуїція.

Тотемна рослина: Льон.

Тотемна тварина: Муха.

Знак: Ваги.

Тип: Урівноважений характер цих жінок дозволяє їм самостійно знаходити вихід із скрутного становища. Якщо вб'ють собі щось у голову, то просуваються до мети повільно, але вірно і наполегливо, як їх тотем муха.

Психіка: схильні до нападів злості і дратівливості. Занадто суб'єктивні, на все мають власну точку зору. Самовпевнені, хоча рідко показують це.

Воля: Їх непохитна воля - ознака витривалості.

Збуджуваність: Сильна, але необхідна для цього типу характеру.

Швидкість реакції: Надзвичайно злопам'ятні. Якщо вже хтось «настав їм на улюблений мозоль», можуть чекати місяцями, іноді навіть роками, щоб поквитатися. Особливо Габріела нетерпима до непорядності.

Поле діяльності: Не можуть всидіти на місці, їм потрібні грандіозні починання! Розвинена уява, незвичайне чарівність і виняткова пам'ять допомагають їм виплутатися з будь-яких неприємних ситуацій. Стають стюардесами, манекенницями, колекціонують антикваріат.

Інтуїція: Все, що предсказиваютеті жінки, навіть найнеймовірніше, як правило, збувається!

Інтелект: Дуже розумні і іронічні, люблять аналізувати.

Сприйнятливість: Якщо хочуть, то вміють створити милу й затишну обстановку, пом'якшити гостру ситуацію, а якщо не хочуть ... Вони дуже чутливі, але намагаються не показати цього.

Моральність: Душа їх виконана любові, милосердя і жертовності, часто виявляються залученими в бульварні пригоди, що залишають їм багаті спогади.

Здоров'я: У них слабкі легені, часто бувають нестерпні головні болі, вони швидко стомлюються і важко переносять безсоння.

Сексуальність: Прагнучи жити активним сексуальним життям, вони здатні на необережні вчинки. Такі жінки дуже жіночні, чуйні і сексуальні - вони просто розбивають серця чоловіків!

Активність: Повністю віддаються роботі, ніколи не відмовлять у допомозі.

Товариськість: Габріела любить приймати гостей. Одягаються з бездоганним смаком.

Характеристика: Габріелла володіє урівноваженим характером, непохитній волі, дивовижною, на межі ясновидіння, інтуїцією і аналітичним, кілька іронічним розумом. Наступати їй на любіую мозоль дуже небезпечно, оскільки Габріелла дуже злопам'ятна. Вона може чекати місяцями і роками, аби поквитатися з кривдником. Жінка з цим ім'ям збудлива і дуже чутлива, але намагається цього не показувати. Вона схильна до нападів дратівливості. Дуже самовпевнена і суб'єктивна воченках, на все має свою точку зору. Розвинена уява, незвичайне чарівність і виняткова пам'ять помотати їй виплутатися з будь екстремальної та неприємної ситуації.

Габріелла схильна до професії манекенниці, стюардеси, актриси. Вона цілком віддається роботі, ніколи не відмовляє друзям у допомозі, любить ризик.

Габріелла дуже сексуальна і здатна на необережні вчинки. Чоловіки від неї в захваті. При бажанні вона може створити вдома милу й затишну атмосферу. Гостинна, одягається зі смаком. Душа її виконана любові, милосердя, жертовності. Слабке місце організму - легені. Страждає головними болями.

Висновок: Ці жінки люблять ризик, як і їх тотем муха, яка настільки сміла, що примудряється з'їсти сир з вашої тарілки!