Значення імені «Галина»

Походження: Ім'я Галина походить від грецького слова «галене» (спокій, безтурботність) і означає: спокійна, безтурботна, ясність, тиша, гладь моря, лагідність, штиль на морі, тиха погода. Існує також західний варіант - Галлі («Галліна» - курка, ципленочек) і ім'я Галя, яке старовинні календарі тлумачать як «кішечка».

Значення: Мужнє, холодне, але досить гарне ім'я. Різке і відкрите звучання першого складу спалахує і заспокоюється, переходячи в більш плавне завершення цієї вібрації. Воно нагадує рух гойдалок, різко злітають вгору і поступово зупиняються. У наш час Галиною стає кожна п'ята новонароджена дівчинка в сільській місцевості, а в містах - удвічі рідше.

Іменини: 23 марта, 29 квітня.

Зодіак імені: Овен.

Планета: Сонце.

Колір імені: Малиновий, інтенсивний фіолетовий, поєднання цегляно-червоного з сіро-блакитним.

Камінь-талісман: Гранат.

Рослина: Сосна, запашний горошок.

Тварина: Галка.

Основні риси: Спрямованість до вищої мети. тип. Відкрита.

Ім'я та характер: Галину відрізняє завзятість, з яким вона йде по обраному шляху і з якого її неможливо збити. Вона вміє вийти із самої важкої ситуації завдяки працьовитості, привітності та вмінню бути милою. Швидка і точна в дії, проте дуже імпульсивна й чуттєва - легко захоплюється, а потім буває пізно ... Її слабкість - любов до дітей і чоловікам. Вона хороший організатор, взагалі - людина «заводний» і дуже добрий. Такі жінки або дуже балакучі (не зупиниш! ) Або мовчун такі, що слова не витягнеш. Третього не дано.

Галина не може перебувати в незібраної кімнаті, не може слухати непрофесійного співака чи є підгорів пиріг. Галя в дитинстві - татова донька. Багато в чому схожа на батька, вона успадковує багато рис його характеру. Це накладає відбиток на її поведінку. Любить вбиратися і крутитися біля дзеркала, воліє суспільство хлопчаків. У юності вона трохи менш холодна: це більш яскрава, сильна і хоробра особистість. З віком стає менш рухомий і більш жорсткою. Зібрано, але вміє швидко розслаблятися.

Доля: Часом їй у житті не щастить. Можливо, тому, що у неї непростий характер.

Психіка: Для Галини характерні повчальність і категоричність суджень. Вона несе в собі постійний, не дуже сильний, але стабільне джерело напруги і занепокоєння. Він служить причиною всіляких конфліктів. У Галини сильна воля, але до певної межі, за яким вона може зламатися. За вдачею песимістка. На зовнішні подразники реагує слабо, але іноді може впадати в лють. Позбавлена ​​навіть натяку на мстивість.

Інтуїція: З потрібною людиною Галина - вся доброзичливість і запобігливість.

Інтелект: розважлива, заздалегідь знає свій інтерес і те, як його реалізувати.

Моральність: Люди її цікавлять остільки, оскільки можуть бути чимсь корисні.

Здоров'я: Уважна до свого здоров'я, чистоті будинку і завжди піклується, щоб її оточували акуратні і життєрадісні люди.

Сексуальність: Галина дуже витончена, завжди на виду і може заманити у вир. Іноді це - «свавільна панночка». Живе мрією про велику любов і спопеляючій-пристрасті, про вірність і відданість. Її сексуальна поведінка відрізняється крайнощами. У сексі бачить осмислену мета - продовження роду. Викликає сильні сексуальні емоції у партнерів, але сама рідко відповідає тим же, хоча любить активних чоловіків. Натурі Галини ближче Євген, Борис, Володимир Едуард Владислав Фелікс Федір Валерій та Георгій.

Шлюб: Галина будинку ласкава, затишна, спокійна, але вимоглива. Не виключені повторні заміжжя - вона завжди знайде, до чого причепитися в кожному чоловікові. А вибирати є з кого. Це, як правило, найкрасивіший і самий умілий, вважає Галину найкращою дружиною у світі.

Сприятливі союзи: з Олексієм, Валерієм, Віктором, Георгієм, Павлом, Станіславом, Яковом.

Несприятливі союзи: з Єгором, Кирилом, Леонідом, Миколою і Романом.

Захоплення: Любить читати історичні романи, книги про подорожі. Туристичні походи - одне з найдужчих її захоплень.

Поле діяльності: Нерідко Галина - вчителька, вихователька, педагог. Для неї характерні висока освіченість, особливо в гуманітарній області, інтерес до історії та етнографії.

Бізнес: Галина поспіває всюди: на роботі, вдома і в розвагах. Але справа у неї на першому місці. Майже завжди домагається успіху. Слово тримає, не підводить, намагається бути обов'язковою. Любить ризикувати, командувати, вимагає беззаперечного підпорядкування. А це не завжди знаходить розуміння у колег і партнерів.

Знаменитості: Вишневська, Волчех, Горохова, Зибіна, Ковальова, Кулакова, Насонова, Миколаєва (Волянська), Польських, Прозуменщикова (Степанова), Серебрякова, Скоробогатова, Смирнова, Старовойтова, Урбанович, Уланова, Черни-Стефаньска, Щербакова.