Значення імені «Глорія»

Глорія означає: щастя (лат. Характер цих рухливих, усюди встигаючих дівчаток - материнський, хоча зовні вони схожі на батьків. У дитинстві часто хворіють, у народжених навесні - слабкі легені.

Глорія талановита, допитлива і начитанна, не позбавлена ​​й поетичного дару, із задоволенням присвятить подрузі або другу вірш до дня народження. Вона товариська, але для спілкування частіше вибирає чоловіків і користується у них успіхом.

Глорія впевнена в собі, візьметься за будь-яке незнайоме справа, що зовсім не означає, що вона доведе його до кінця.

Зимові - з трохи нестійкою психікою, запальні, деякі з них схильні до інфекційних хвороб. Вони добре сходяться з людьми, а от з власною матір'ю не можуть знайти спільну мову. Люблять далекі відрядження, дуже легко ставляться до грошей. Одягаються модно і яскраво. Осінні розважливі, усе роблять без зайвого поспіху, так само докладно, не кваплячись, вибирають собі супутника життя. Це легкі і приємні в спілкуванні люди, необразливий, вміють оцінити тонкий жарт і відгукнутися на неї. Вибирають професії архітектора, педагога, журналіста, юриста, телефоністки, перекладача, актриси, гримера, мистецтвознавця.