Значення імені «Ілона»

Угорське ім'я. добре що лягло на російський грунт, означає «світла». Емоційна, але зовні стримана. Натура цільна, горда, ранима, з вродженим почуттям власної гідності, з розвиненою інтуїцією і дуже високим рівнем адаптації. При дуже сильною збудливості ніколи не впадає в стан нервозності. Для Ілони не існує авторитетів серед близького оточення;

Вона завжди знаходиться в пошуках ідеалу, створеного її уявою. Їй хочеться пізнати світ у всьому його різноманітті. Зазвичай Ілона сповнена всяких прожектерскіх планів, які не завжди здатна реалізувати. Вона завжди дбає про своїх близьких.

Ілона може добитися великих успіхів у будь-якій обраній професії, але для завершення розпочатої справи вона не повинна втрачати віри в свої сили. Для неї дуже багато значать норми загальноприйнятої моралі. Над нею завжди тяжіє повсякденність.

Ілона прагне утвердитися в сексі, але поводиться розумно і обережно. Все життя вона намагається досягти рівноваги між любов'ю і сексом. Заміж виходить пізно, так як її претензії до майбутнього супутника життя дуже великі. Якщо чоловік буде близький їй в сексуальному відношенні, то вельми велика вірогідність того, що Ілона буде щаслива в шлюбі. Вона не дуже любить займатися домашнім господарством, але вірна й віддана дружина, турботлива мати. Не любить жити зі свекрухою.