Значення імені «Інна»

Походження: Инна (готське, старорусское, грецьке, латинське або німецьке) означає «сильна вода». Це чоловіче ім'я, уживане в даний час як жіноче, так само, як і імена Римма і Пінна. Його часто плутають з Інессой, і навпаки.

Значення: Ім'я Інна - гарне, ніжне і жіночне.

Інна - особистість світла, легка, проста і надійна. Вона слабкіше Інеси, але у всіх відносинах привабливішим. Зустрічається не часто, але з ужитку не виходить.

Іменини 2 лютого

Зодіак імені: Телець.

Планета: Місяць.

Колір імені: Лимонний; синій з відтінком фіолетового; матово-синій.

Камінь-талісман: Опал.

Рослина: Лимон і квітка лимонного дерева.

Тварина: Собака дінго.

Основні риси: інтелектуальний.

Тип: Міський житель.

Ім'я та характер: Інна дуже вперта, впевнена в собі. Якщо йде на поступки, то лише подолавши сильне внутрішнє опір. Особливо слож ві характери у Інн з батькові Дмитрівна, Борисівна, Володимирівна, Миколаївна і В'ячеславівна. Легко ранима ... Іннуля з дитинства відрізняється важким характером. Своєю впертістю може довести до сліз і себе, і мати.

Доля: Доля Інни тісно пов'язана з її характером.

Психіка: За темпераментом Інна швидше сангвінік, але не голосний і напористий, а веселий і навіть легковажний. Аж ніяк не завжди життя до неї прихильною, але Інна не копить образи. І це допомагає їй долати труднощі. Жваво реагує на все, що відбувається, вміє пристосовуватися до обставин і не схильна до меланхолії і депресії. Вона просто нетерпляча, недарма ж Інна - це «бурхливий потік». Потребує доброзичливості та уважному ставленні. Внутрішня цілісність, незалученість у зовнішню і заглибленість у себе характеризують Інну як закриту книгу.

Інтелект: Інна володіє живим розумом. Вражає оточуючих сміливими спостереженнями, оригінальними висловлюваннями.

Моральність: Інна не прощає навіть маленькі слабкості своїм друзям. А зло, заподіяне їй, не забуває ніколи, хоча сама і не мстива. Де б Інна ні жила, в ній є щось від аромату Санкт-Петербурга.

Здоров'я: Мучиться від свого характеру, від своєї внутрішньої дисгармонії. Від цього і всі її хвороби.

Сексуальність: Від свого обранця Інна чекає абсолютної чесності та відкритості. Вона ревнива, але в її відданості й вірності сумнівів ніколи не виникає.

Інна - сексуальна, чутлива, ніжна і ласкава в спілкуванні з чоловіками. Глибоко і сильно переживає любовне хтивість. Любить довгі любовні ласки, поцілунки, що викликають сексуальне збудження. Її сильно збуджують не тільки руки чоловіка, а й спекотні любовні слова. Вона може стати неперевершеною коханкою. Взаєморозуміння можливе з Олександром, Володимиром, Олексієм, Львом, Євдокимов, Леонідом, Костянтином, Яковом та Феліксом.

Шлюб: Брак з Інною для будь-якого чоловіка складається непросто. Вона постійно розраховує на вни мание чоловіка і чекає від нього похвал. Як правило, в любові вона щаслива, але її розчаровують діти. Вони виростають зовсім не такими, якими їй хотілося б їх бачити. Трапляються з ними конфлікти. Вона непохитна, бажає у всьому домінувати. Її подружжя нерідко буває недовгим. Розійшовшись з чоловіком, вона більше не виходить заміж.

Сприятливі союзи: з Олександром, Володимиром, Костянтином, Петром або Яків.

Несприятливі союзи: з Вадимом, Василем, Іваном, Миколою та Романом.

Захоплення: Інна марнотратна на ефектні благі справи. Дітей любить і до їхнього виховання ставиться дуже відповідально. Намагається влаштувати їх в спорт-секції, музшколи. З дитинства вміє добре готувати. Їй подобається експериментувати з всілякими рецептами.

Поле діяльності: Інна може стати непоганим журналістом, перукарем, інженером, фоторепортером, директором магазину.

Бізнес: Інна намагається вибрати собі заняття до душі. Може захопитися цікавою роботою, але може і порівняно безболісно міняти рід діяльності. Найчастіше цілком самостійна. У керівництві не потребує і не прагне нав'язати кому б то не було свої погляди, манеру поведінки. Здатна на несподівані вчинки. Наприклад, може по необхідності поступитися приємному їй людині, але зробить вона це всупереч своїм принципам.

Знаменитості: Гулая, Капінос, Кашежева, Леснянская, Любименко, Макарова, Чурикова.