Значення імені «Ірина»

Походження: Ім'я Ірина (народн. Аріна простий. Орина) - походить від грецьких слів, що означають мир, спокій.

Значення: Хороше, просте, радісне, ніжне і жіночне ім'я, сприймається багатьма як типово жіноче. Пружна і сильна хвиля, що йде зсередини, викликає приплив енергії і направляє її рух. Дуже популярне ім'я. За поширеністю воно в першій п'ятірці імен, особливо в містах.

Іменини: 29 апреля, 1 жовтня, 26 травня, 29 квітня, 18 травня.

Зодіак імені: Телець.

Планета: Венера.

Колір імені: Блідо-блакитний, яскраво-синій, жовтий, глибокий синій.

Камінь-талісман: Опал.

Рослина: Каштан, конвалія.

Тварина: Терміт, жук у дереві, сова.

Основні риси: Активність, сприйнятливість, інтелектуальність.

Тип: Вміє тримати себе в руках, що дозволяє їй виплутуватися з важких ситуацій. У певних обставинах стає агресивною. Виховувати таких дівчаток дуже важко, так як ними нелегко керувати.

Ім'я та характер: Ірина самостійна й рішуча, тверезо підходить до оцінки навколишнього світу. Чи не сентиментальна, навіть кілька жестковата. Легко сходиться з людьми, розкута в незнайомій компанії, особливо в чоловічій. Пряма і різка в судженнях і висловлюваннях. Хороша, вірніше, винахідлива господиня. Все життя Ірина зайнята тим, що працює на створення образу холодної, незалежної, ділової жінки, приховуючи ревниву і раниму душу, любвеобильное серце, буйне уяву і спрагу самоти і спокою. Це характер, спрямований з глибини вдалину і володіє власною думкою і вірою. Тонкий смак, виваженість у словах і вчинках здавна робили Ірину на Русі символом миротворчості та здорового глузду.

Доля: У повсякденному житті Ірина - це щось на зразок Фігаро. Вона розуміє душі людей і речей ... У дитячі роки Ірочка самостійна і рішуча. Прагне до суспільства батька. Має хороші здібності, навчання не вимагає від неї великих зусиль. Реально оцінює дійсність. Вона довго притягує увагу чоловіків, тому що навіть з віком не втрачає привабливості.

Психіка: Екстраверт. Легко пристосовується до будь-яких умов. Одночасно об'єктивна і суб'єктивна. Чи відчуває велику потребу присвятити себе цілком якійсь справі, будь то турбота про благо рідних, громадська діяльність або релігія. Терпляча до жертовності. Володіє гнучкою волею, організуючою внутрішній потік енергії, завжди прагне слідувати своїй лінії. Керується так званої жіночою логікою. Розвинене почуття гумору. Вміє володіти собою. Ніколи не подасть виду, що і їй знайомі душевні муки і страждання.

Інтуїція: Легко розуміє глибоко приховані таємниці оточуючих. Її неможливо провести - чи стосується це чужих думок або серця. На основі інтуїції може приймати миттєве рішення, про що іноді буде гірко жалкувати.

Інтелект: Розвинений. Тонкий дипломат, Ірина користується цим своєю якістю у всіх ситуаціях. У неї відмінна пам'ять і величезний інтерес до життя.

Моральність: Своїм занадто бездоганною поведінкою часто дратує оточуючих. Безкорислива, дружбу дуже вірна. Незлопам'ятна і добра, але на образи і образи реагує найвищою мірою гостро і різко. Стверджує себе у світі через любов.

Здоров'я: Живуча, як саламандра, але є слабкий орган - шлунок.

Сексуальність: Секс для неї - все або нічого. Здатна присвятити себе служінню ідеалу - навіть своє інтимне життя.

Ірина - влюблива натура, але голови в захопленнях не втрачає. Завжди прагне зберегти незалежність. У чоловіків користується великим успіхом, сприймається як джерело радості. Тому у Ірини рідко трапляється нещасна любов. Може дарувати тепло. Обожнює легкий флірт, красиве залицяння, розмови на межі дозволеного. Але навіть з самим палким коханцем може відчувати себе самотньою. Їй ідеально підходять Едуард Сергій, Микола Борис, Степан, Леонід Андрій та Олександр.

Шлюб: Ирина - майже завжди беззавітно любляча, дбайлива мати і вірна дружина. Користується великою повагою чоловіка й дітей. Ніколи не підкоряє повністю своє життя інтересам чоловіка і домашнього вогнища. Рідко стає главою сім'ї, цілком покладається на чоловіка. Доброю господинею, кухаркою, домашньої майстринею Ірина стає рідко.

Сприятливі союзи: з Андрієм, Борисом, Іваном, Леонідом, Сергієм, Степаном.

Несприятливі союзи: з Валерієм, Дмитром, Костянтином і Романом.

Захоплення: Любить читати фантастичні романи й детективи, захоплюється спортом. У компанії поводиться вільно, не відмовиться випити вина. Краще почуває себе серед чоловіків. Захоплюється модними системами виховання дітей. Любить свята та застілля. Так що дану їй понад спрагу спокою не вдається задовольнити.

Поле діяльності: Здається, що вона з'являється на світ вже з готовим планом життя. Все навколо неї має крутитися і з її темпом. Це той рідкісний тип жінки, для якої завжди відкриті всі двері, але якщо вона втрачає віру в свої сили і призначення, то може терпіти невдачі. Тяжіє до чисто жіночим професіям. Може працювати в конструкторському бюро, викладачем музики, продавцем, касиром, медсестрою, викладачем філософії і т.

Бізнес: Відповідально підходить до виконання будь-якої роботи. Швидко встановлює ділові контакти. Вносить до справи особисте ставлення, але не завжди доводить справи до кінця. Авторитет не дуже шанує. Їй подобається, коли її хвалять, і тоді вона трудиться з ще більшим завзяттям.

Знаменитості: Антонова, Аллегрова, Алексімова, Алфьорова, Богачева, Бугримова, Зайцева, Йордан, Купченко, Мірошниченко, Муравйова, Понаровська, Родніна, Салтикова, Селезньова, Скобцева, Слуцька, Соколова, Травіна, Хакамада.

З історії: Ірина Федорівна - сестра Бориса Годунова, дружина царя Федора Іоанновича. Шлюб її свершился з волі Івана Грозного в 1580 г. і послужив новим щаблем для піднесення Б. Годунова. По смерті Федора Івановича (1598 г. ) Бояри, побоюючись лих міжцарів'я, вирішили присягнути Ірині. Але вона на дев'ятий день віддалилася в Новодівочий монастир. Померла в 1603 г.