Значення імені «Камілла»

Грецьке ім'я, означає дівчина зі знатної родини. Батьки намагаються дати дочки якомога більше, розвинути її музичні здібності, бути може, визначити в балетну школу. Дівчинка здатна, дійсно дуже артистична і не боязкого десятка.

Вона із задоволенням виступить на святі: прочитає вірш, станцює. Правда, її спочатку потрібно буде довго просити.

Камілла кілька зарозуміла і самовдоволена, проте у неї легкий характер, і тому в друзів і подруг недоліку немає. Це веселі, життєлюбні і поступливі люди, добрі й довірливі (особливо літні). Зайва довірливість призводить до того, що вони часто бувають обдурені, але це майже ніколи не служить їм уроком. У зимових Камілл досить слабке здоров'я; особливо вони схильні до інфекційних захворювань.

Камілла досить рано виходить заміж, за винятком весняних, які дуже обережні у виборі друга життя. Вона гостинна господиня, любить сім'ю, часом просто схиблена на своїй любові до дітей.

Камілла щиро прагне допомагати іншим, бути їм корисною. У юності вона захоплюється колекціонуванням фотографій відомих акторів театру і кіно. Тотемним твариною вважається тріска, тотемною рослиною - орхідея. Основні риси - інтуїція, товариськість, сприйнятливість, збудливість.

Камілла - інтроверт, добре відчуває себе тільки у власному світі, де мріє про коштовності, палацах і пишних прийомах. Живе в вимешленном світі, що мимоволі змушує її брехати. Цікавиться всім, що пов'язано з прекрасним. Серед них зустрічаються художниці, натурниці, манекенниці. Інтуїція служить життєвим планам Камілли, хоча вона трохи інтриганка. Що ж до моральності, то було б дивно, якщо б подібні натури не пішли на деякі компроміси з власною совістю. Енергетика, карма імені Саме по собі ім'я Камілла легкий і веселий, в ньому відчувається рухливість, емоційна збудливість, проте в російській звучанні все це дещо ускладнюється рідкістю і незвичністю імені. Часто такі імена дівчата придумують собі самі, щоб підкреслити свою незвичність і виділитися серед собі подібних, що свідчить про їх величезному самолюбстві. Такі ж думки нерідко зігрівають і душі батьків, що зупинили свій вибір на цьому рідкісному і красивому імені для своєї дочки. Що ж, цілком можливо, ім'я дійсно може виділити Каміллу на тлі сірого оточення, тільки от не виявиться вона в положенні білої ворони з усіма витікаючими звідси незручностями? Треба сказати, що Каміллу часто виручає притаманна її енергетиці легкість. Вона дійсно дуже емоційний і збуджується чоловік, проте її емоції рідко мають велику глибину. Справа в тому, що її характер зазвичай абсолютно не передбачає замкнутості, навпаки, найчастіше Камілла відкрита для спілкування і не прагне стримувати свої почуття. Як кажуть, у неї що на думці, те й на язиці. Звичайно, це нерідко провокує конфліктні ситуації, але з іншого боку, емоції просто не встигають набрати достатньої сили, а тому заспокоюється Камілла так само швидко, як і заводиться. Цілком можливо, що у неї буде багато недоброзичливців, проте багатьох людей приваблює її легкість і навіть деяка легковажність. За цю легкість їй багато чого прощається. У Камілли багато шансів вдало вийти заміж, їй навіть не обов'язково блищати надмірної красою - живий рухливий характер і вражаюча самовпевненість, що йде більше від бездумності, ніж від чогось ще, частенько компенсує навіть легкі фізичні недоліки. Особливо такий характер спокушає початківців старіти чоловіків. А ось шансів на нормальне сімейне життя у неї набагато менше - примхливість, навіженої, швидка мінливість емоцій і почуттів - все це мало відповідає поняттю сімейного щастя. Це ж відноситься і до її кар'єрним прагненням, якщо, звичайно, такі стоять в її життєвих планах. Одним словом, якщо вона бажає домогтися по-справжньому серйозного успіху в житті, їй не заважає навчитися деякого сталості й терпінню. Секрети спілкування Занадто серйозно ставитися до емоційних сплесків Камілли означає приблизно те ж саме, що давати штормове попередження під час грибного дощу, - трохи спокою, і все вляжеться само собою. У цілому ж у спілкуванні з нею постарайтеся поменше філософствувати і побільше сміятися.