Значення імені «Карина»

Значення імені: Карина перекладається як «дорога»

Колір: Зелений.

Основні риси: Сексуальність, сприйнятливість, товариськість, активність.

Тотемна рослина: Кедр.

Тотемна тварина: Ластівка.

Знак: Ваги.

Тип: З дитинства задають сім'ї надзвичайний темп життя. Одночасно і активні, і флегматичні, їх основна риса - вміння вирішувати за кілька хвилин будь-яку проблему. Дуже рухливі, не можуть всидіти на місці. Як і їхні тотем, ластівка, люблять сонце і обожнюють подорожі.

Психіка: Хочуть все знати і все пережити, не люблять перебувати в тіні. Схильні до душевного стриптизу, і якщо ви відмовитеся вислухати їх сповідь, то вразила в саме серце.

Воля: Чи є вона їх амбіцією, прагненням просто утвердити себе? Тільки Карина може відповісти на це питання.

Збуджуваність: Часто викликається штучно, інакше кажучи, вони вміють розігрувати емоції і самі в них вірять.

Швидкість реакції: Не люблять, коли щось робиться без їх відома та участі, їм необхідно грати важливу, а то і головну роль в комедії, званої життям. Таким жінкам подобається оточувати себе веселою компанією приятелів, невдачі не вибивають їх з колії.

Поле діяльності: Не можна сказати, щоб їм подобалося вчитися, вони вчаться по ходу справи. З них виходять репортери, мандрівники, їх професія повинна бути пов'язана з поїздками.

Інтуїція: Найчастіше користуються власними висновками, ніж інтуїцією.

Інтелект: Розумні, мислять глобально. У них золоті руки, вони можуть робити все, принаймні так стверджують вони самі.

Сприйнятливість: Ці жінки потребують любові і хочуть, щоб їм говорили про те, що вони улюблені.

Моральність: тверді, здатні на героїчні вчинки, розуміють чужі слабкості, але нетерпимі до власних помилок.

Здоров'я: Карини ласуни, і звідси всі їхні проблеми. З дитинства необхідно стежити за дієтою.

Сексуальність: Ні в чому не відмовляють тим, кого люблять, у них любвеобильное серце.

Активність: У цих жінок величезні можливості.

Товариськість: Люблять приймати гостей, люблять родину, часто просто схиблені на своїй любові до дітей, зате роль дружини Карина розуміє дещо незвично. Їх чоловікам необхідна велика доза стоїцизму.

Характеристика імені: По натурі Карина - холерик. Імпульсивна, легко збудлива, швидко виходить з себе, горда, неприступна. Її вважають людиною з претензією. Але це тільки перше враження. Насправді вона несмілива і невпевнена в собі. Інтелігентна, прекрасно усвідомлює це сама і дає відчути оточуючим. Схильна приймати докори на свою адресу, зайво вимоглива до себе. У неї важкий характер. Але життя її цікава і насичена різними подіями. Володіє сильною волею, але не вміє користуватися нею і протистояти негараздам. Їй простіше грати роль ображеної. У нападах гніву виглядає непривабливо, що збиває з пантелику її залицяльників. У Карини майже відсутня тяга до роботи, хоча вона дуже рухлива і невгамовна. Її активність межує з агресивністю. Цій жінці необхідний успіх, але щоб досягти його, зазвичай не вистачає витримки. До того ж вона нерідко намагається одночасно зловити двох зайців. Володіє даром інтуїції. Однак занадто переоцінює себе і недооцінює, навіть зневажає інших. У житті їй доводиться терпіти великі невдачі, але вона ніколи не втрачає віру у свою зірку і вельми задоволена собою, довіряє тільки своєму розуму. Але він-то її і підводить. Навколо себе вона збирає корисних людей. Вони - її друзі та гості.

Карина красива, чарівна, граціозна. Ці якості приховують її душевну черствість, егоїзм і відсутність співчуття. Моральність її залежить від виховання і обставин. З дитинства потрібно прищеплювати їй моральні принципи, повагу до оточуючих.

Карина носить маску байдужості до чоловіків, її важко схвилювати. Звідси незліченні непорозуміння, часом дуже хворобливі. Очікуваного партнера настільки ідеалізує, що зустріти такого колись стає проблематично. У неї хитке здоров'я, і ​​воно повністю залежить від її психіки. Нервова система нестабільна. Швидко стомлюється. Їй необхідний тривалий сон для відновлення сил. Не можна її перевантажувати розумово.

«Зимова» Карина: принципова, горда, незалежна.

«Осіння»: розважлива, вміє володіти собою. Може працювати педагогом, медпрацівником, перекладачем.

«Літня»: екстравагантна, життєрадісна, часто безтурботна.

«Весняна» Карина: загадкова, непередбачувана. Може працювати музикантом, кухарем, закрійницею.

Ім'я підходить до батькові: Артуровна, Артемівна, Андріївна, Володимирівна, Федорівна, Глебовна, Львівна.

Висновок: Це чарівні чортиці, які ангельски схилять вас до шлюбу.