Значення імені «Христина»

Характеристика імені: Христина з латинської - «Христова».

Іменини: 19 февраля, 26 березня, 31 травня, 6 серпня.

Похідні: Христинка, Христя, Хрістюха, Хрістюша, Хрістоня, Христе, Хрістоша, Хріся.

Значення імені: Рано починає ходити і говорити. Однак у дитинстві у неї поганий апетит, схильна до простудних захворювань, сколіозу і плоскостопості. Слід більше бувати з нею на свіжому повітрі. Їй дуже корисно займатися спортом, найкраще плаванням. До того ж дівчинка обожнює купатися, абсолютно не боїться води. Дуже чутлива і емоційна. Не виносить шуму, гучної музики, окриків батьків. Якщо її різко обірвати, від несподіванки і переляку вона буде довго плакати. Христя музична і пластична. Бажано розвивати в ній ці якості. Як і відчуття реальності і практичність. Характер у неї врівноважений. Вона стримана в емоціях. Не поспішає в роботі, трохи повільна. Зате акуратна і обов'язкова. Одягається зі смаком. Хода повільна, плавна. Віддає перевагу м'які кольори: блакитний, бежевий, бузковий. При новому знайомстві кілька сором'язлива, обережна.

«Груднева» Христина: понад смілива, наполеглива, іноді вперта, строгих правил і поглядів. Вона тяжіє до точних наук, любить малювати, прекрасно розвинена фантазія. Любить мультиплікаційні фільми, але не варто дозволяти їй дивитися їх перед сном: надто вразлива, вона буде погано спати. Має багато друзів. Схожа на матір.

«Липнева» Христина: домувальниця. Ревнива, але ретельно це приховує. Образлива, але свою образу висловлює у байдужості до кривдника. Чи не хвалькувата. Бути на виду у всіх їй важко. Гидливо, сильно розвинене почуття нюху. Часом охайна до фанатизму, що дратує чоловіка і оточуючих.

«Листопадова»: наполеглива, вимоглива, але обов'язкова і пунктуальна. Не терпить критики на свою адресу, обурюється несправедливістю. Може страждати нервозов багато років.

«Зимова» Христина: буває неодноразово одружена, «річна» - довго не виходить заміж через нерішучість, недовірливості. Не вміє прощати образи.

«Зимова» і «осіння» Христина: обов'язкове, захоплюється точними науками, у неї добре розвинена фантазія. Підходять по батькові: Михайлівна, Сергіївна, Олексіївна, Едуардівна, Борисівна, Петрівна, Павлівна. Вона досягне успіху в професіях економіста, бухгалтера, офіціанткм, адміністратора, викладача математики.

«Весняна» і «літня» Христина: бридлива, чутлива до запахів, вимоглива. Ім'я підходить до батькові: Дмитрівна, Денисівна, Олександрівна, Вікторівна, Володимирівна, Борисівна. Може стати лікарем-стоматологом, художницею, фотомоделлю, журналісткою, педагогом, медсестрою.