Значення імені «Кіра»

Походження: Ім'я Кіра - жіноча форма від чоловічого імені Кир (від грецького «Кірос» - пан, владика). У слово «Кірос» греки переробили кострубате з їх точки зору ім'я перського царя Куруш. За іншою версією, ім'я Кіра - похідне від старовинного грецького рідкісного імені Кіріє - пані, господиня;

У грецькій міфології - фессалійська німфа, дочка царя лапифов Гіпсея, правнучка Океану, мешканка лісів, охоронниця стад, безстрашна мисливиця. У неї закохався Аполлон і помчав її до Лівії, де вона народила Аристея. Кирена вважалася засновницею однойменного міста в Лівії.

Значення: Ім'я дуже слабке, тихе і маленьке. У цьому імені знайшли свою єдність позитивні і негативні ознаки: різкість вогню - але сухість матерії; ніжне і жіночне - але погане й нице; гаряче і швидке - але сумне і тьмяне; легке і веселе - але боягузливе і кволе. Воно створює образ фіксації ривка енергії, подібний жесту призову в контурі сухого дерева. Ім'я Кіра рідкісне навіть у містах, а на селі воно майже не відомо.

Іменини: 13 марта, 17 грудня

Зодіак імені: Рак.

Планета: Уран.

Колір імені: Світло-коричневий, темно-синій, фіолетовий і кольору сухої жовтої охри.

Камінь-талісман: Топаз.

Рослина: Жимолость, конюшина.

Тварина: Омар.

Основні риси: Аристократичність. Знає собі ціну.

Тип: Зазвичай закрита натура.

Ім'я та характер: У Кіри характер непростий. Вона владна, сувора, розважлива. Стійко переносить життєві негаразди. Любить лестощі - це її слабке місце. Нерідко вона любить дивувати і навіть шокувати оточуючих. Однак часто залишається непоміченою і неоціненої, що боляче ранить її самолюбство. Уперта, пихата, в житті невдачливих. Її характер дає себе знати вже в ранньому дитинстві. Надзвичайно самостійна. До навчання ставиться відповідально. Це природжений лідер. Її побоюються навіть місцеві хулігани. Натура суперечлива. Любовна гра, ласка представляють для неї цілий світ, який вона не втомлюється відкривати для себе.

Доля: Доля свецело пов'язана з характером.

Психіка: Це типовий інтроверт. Глибоко переживає неприємності, хоча не показує виду. Замкнута, небалакучий. У якому б віці не була, завжди - «владика-дитина»: деколи і раптом жіноче начало бере верх над розумом. З людьми Кіра не уживаються і легко вступає в конфлікти, так як погляди її на багато проблем різко відрізняються від загальноприйнятих. До компромісів вона не схильна. Через слабкий типу нервової системи при емоційних напругах можливі зриви. Високі збудливість і швидкість реакції, але вчинки далеко не завжди бувають зваженими і відповідними обстановці.

Інтуїція: Подання про силу власної інтуїції у Кіри дещо завищена, тому цілком вірогідні помилкові рішення і дії зопалу. Дуже чутлива до зовнішніх подразників.

Інтелект: Кіра розумна, у неї аналітичний склад розуму. Вона здатна до математики, фізики і нерідко йде в науку.

Моральність: Кіра надійна подруга. Якщо щось трапилося, допоможе без зайвих слів. Чи не уразлива і не злопам'ятна, але не прощає зради, навіть мимовільного. У сексі вона делікатна - і якщо партнер її не задовольняє, часто соромиться сказати йому про це, боячись образити. Стає нервової, так як не знає, як вийти з ситуації. У неї немає ніякого бажання перемивати ближньому кісточки.

Здоров'я: Кіра зазвичай фізично міцна, займається спортом.

Сексуальність: Кіра, як правило, з фігурою стюардеси, ясноока. Таких чоловіки побоюються - воліють милуватися здалеку. Вона теж заміж не прагне, воліє залишатися вільною. У любові їй щастить не відразу. Вона не робить перший кроку до інтимних стосунків. Але все в підсумку вирішує сама. Зазвичай у неї є постійний партнер, якому вона вірна, не любить безладних зв'язків. Сексу вона відводить не багато місця в житті. Тиха самітність спальні, може бути, теплий літній дощ за вікном, запах квітів - це може порушити Кіру, допомогти їй розслабитися. У любовній грі вона знає толк, володіє великим арсеналом позицій і здатна довести партнера до вищої точки. З ним вона грає, як ласкава кішечка з мишею, в ролі якої можуть бути в першу чергу Петро ​​Олександр, Борис, Володимир Андрій Олексій, Тимур Антон та Юрій.

Шлюб: Кіра не любить займатися домашнім господарством, готувати, займатися прибиранням. Але створити сім'ю, завести дітей вона прагне. Однак у шлюбі їй часто не щастить. Якщо вона полюбить когось, то всерйоз. Щастя в любові і серцева прихильність їй, напевно, ще більш необхідні, ніж іншим жінкам.

Сприятливі союзи: з Олексієм, Анатолієм, Валерієм, Семеном, Артуром, Ігорем, Костянтином, Леонідом, Філіпом, Едуардом, Ростиславом, Никодимом і Гнатом.

Несприятливі союзи: з Вадимом, Всеволодом, Григорієм, Євгеном, Михайлом, Ярославом або Леонтієм.

Захоплення: Багато читає, але віддає перевагу активному відпочинку.

Поле діяльності: Найнеобхідніше і найскладніше для Кіри - знайти своє місце в житті. З неї може вийти справжній учений, тому що вона вміє творчо підійти до вирішення будь-якої проблеми.

Бізнес: Кіра наполеглива і завжди швидко домагається того, чого хоче. Вміє і любить сперечатися. Нерідко відкриває свою справу, робить кар'єру. Річна Кіра все свій час присвячує роботі. Часто домагається найвищих керівних посад на своєму підприємстві. Вона непоганий організатор і керівник. Вимоглива, але справедлива.

Знаменитості: Зворикіна, Карашова, Муратова, Прошутинская.