Значення імені «Христина»

Значення імені: Христина з грецької - «християнка».

Іменини: 26 марта, 6 серпня.

Колір: Жовтий.

Основні риси: Інтелект, діяльність.

Тотемна рослина: Тирлич.

Тотемна тварина: Жаба.

Знак: Діва.

Тип: флегматично, у них загальмована збудливість і кілька уповільнена реакція. Нічого не роблять наспіх, не впадають в паніку. Твердо стоять на землі і не витрачають час на примарні мрії.

Психіка: Не завжди можна зрозуміти, про що думають ці жінки. Коли вони мовчать, складається враження, що вони сердяться на щось, тоді як вони просто спостерігають і слухають. Виглядають несміливими, боязкими, хоча у них величезні внутрішні резерви, можливо, що їм бракує впевненості в собі.

Воля: Сильна, але часто її не вистачає для досягнення мети.

Збуджуваність: Нижче середньої. Їм потрібен час, щоб вникнути в проблему і прийняти рішення. Дуже вразливі і замкнуті.

Швидкість реакції: Слабка, так само як і збудливість. Христини не розраховують на якесь незвичайне везіння. Вони досягають успіху завзятістю і старанністю, хоча він приходить запізно.

Поле діяльності: Їх приваблює наукова діяльність. Можуть стати науковцями, інженерами в галузі електроніки або зразковими вчителями. Не слід заважати їм у виборі професії.

Інтуїція: Не покладаючись на одне натхнення, Христина ретельно планує свої справи і вчинки.

Інтелект: У них швидше чоловічий склад розуму. Добре уживаються з колективом, віддаючи перевагу чоловікам. Аналітичний склад розуму дає їм можливість терпляче вникати в подробиці.

Сприйнятливість: Це не ті дівчатка, які пристають до батьків з питанням: «Ви мене любите? »Їм необхідна ніжність і любов без особливих зовнішніх проявів. Краще уникати зіткнень з такими жінками, так як вони злопам'ятні і не вміють прощати.

Моральність: Дотримуються принципів, які багато хто вважає міщанськими.

Здоров'я Середня, і стежити за ним необхідно з дитинства. Їм потрібні тривале перебування на свіжому повітрі, прогулянки, заняття спортом. Схильні до остеохондрозу і сприйнятливі до вірусних захворювань.

Сексуальність: Це таємна область їх натури, не виносять, коли хтось вторгається в неї. Однак за непроникністю ховається бурхливий темперамент ...

Активність: Таким жінкам потрібно час, щоб проявити свої можливості.

Товариськість: Воліють кількох обраних друзів. Люблять, щоб дружні відносини виглядали красиво, не виносять безпардонних вторгнень приятелів.

Христина цінує сім'ю, з них виходять строгі, але справедливі матері.

Характеристика імені: У неї сповільнена реакція, деяка загальмованість в русі і емоціях, флегматично. Нічого не робить наспіх, ніколи не впадає в паніку. Міцно стоїть на ногах і не витрачає час на примарні мрії. Не завжди зрозуміло, про що вона думає. Коли мовчить, може здатися, що вона чимось засмучена, тоді як Крістіна уважно стежить за подіями. Здається боязкою, немов їй не вистачає впевненості, але вона має сильну волю і таїть в собі величезний внутрішній потенціал. Трохи лінива. Збудливість нижче середньої. Їй необхідно час, щоб зуміти вникнути в суть проблеми, і ще більше часу, щоб вирішити. Дуже вразлива, замкнута. Не розраховує на незвичайне диво в житті, мислить реально. Вона любить порядок у всьому, що приносить успіх, нехай і трохи з запізненням. Їй подобається займатися науковою діяльністю - все одно в якій області. Не слід заважати їй у виборі професії, але обговорювати її проблеми необхідно.

Христина володіє даром інтуїції, але керується лише розумом. Заздалегідь ретельно продумує і планує свої дії. Аналітичний спосіб мислення дає можливість терпляче вникати в подробиці справи. Добре вживається в колектив, перевагу в якому віддає чоловікам. З ними їй легше спілкуватися. Вона належить до невеликого числа жінок, для яких дійсно існує дружба з чоловіком. Ніколи не подасть виду, що потребує батьківської любові, не пристане з ніжностями. Такі ж стосунки у неї складаються і з чоловіком. Батьки повинні з дитинства приділяти їй більше уваги і тепла, не давати замикатися в собі. Молодим людям краще уникати сварок з цією дівчиною. Вона злопам'ятна і нічого не прощає. Строго шанує правила моралі. Секс - таємна область її натури. Вона не бере участі в розмовах на цю тему. Однак за зовнішньою незворушністю таїться бурхливий темперамент. Але необхідно враховувати, що Христина малоактивна. Їй необхідно час, щоб проявити свої можливості.

Христина воліє мати декількох відданих друзів, а не численних приятелів. Вона рада приймати гостей і ретельно до цього готується. Непрошених вторгнень і сюрпризів такого роду не виносить. Любить сім'ю. Стає суворої, але справедливої ​​матір'ю. Їй необхідний чоловік, на якого вона змогла б покластися. За здоров'ям Христини треба стежити з дитинства. Їй необхідно тривале перебування на свіжому повітрі, заняття спортом. Вона сприйнятлива до вірусних захворювань, схильна до лейкозу. У неї слабкі легені. У зрілому віці можливі остеохондроз і хвороби зубів.

«Зимова» Христина: мовчазна, серйозна, замислена.

«Осіння»: до всього ще й строга, терпляча, акуратна, педантична. Може працювати лікарем-логопедом, педагогом, вихователем, викладачем музики.

«Літня»: загадкова, чарівна, добродушна.

«Весняна»: романтична, фантазерка. Це художник-оформлювач, музикант, модельєр.

Ім'я добре підходить до батькові: Григорівна, Анатоліївна, Юхимівна, Петрівна, Львівна, Святославівна.

Висновок: Їм необхідний хтось, на кого можна покластися, людина, яка допомогла б їм створити надійний і затишне сімейне вогнище.