Значення імені «Ксенія»

Походження: Ім'я Ксенія (народн. Ксенія й Оксана разг. Ксенья) відбувається, імовірно, від грецького слова «Ксенія» - мандрівник, чужий, чужоземний. У Древній Греції Ксенією називалися уїдливі двовіршя, якими господарі будинку жартома зустрічали гостей. Від цього ж кореня давньогрецька назва Чорного моря - Понт Евксінський (море Гостинне). Російська народна форма цього імені - Ксенія - народилася, однак, не від грецького слова «аксейнос» (негостинний), як може здатися, а від імені Ксенія. Справа в тому, що російській мові властиво змінювати слова, що починаються з двох приголосних, нарощуючи перед ними або між ними голосний звук. В українській мові Ксенія - Оксана. За іншою версією, ім'я Ксенія - це розмовна форма імені Поліксенія (грец.

- дуже гостинна). Ім'я Ксенія означає чужинка, гостя, мандрівниця, іноземка, гостинна, гостинність. Суперечлива вібрація цього імені включається експресивним початком (різким і розсипчастим Ксе-) і розчиняється в пасивному закінчення (витікають і розслабляючому-ня).

Значення: Легке, хороше, але аж надто скромне і непомітне ім'я. Очевидно, саме тому воно поступається похідному - українському ім'я Оксана. Ім'я досить рідкісне, але в містах дівчаток називають їм все частіше.

Іменини: 31 cічня, 6 лютого, 26 серпня, 15 вересня

Зодіак імені: Водолій.

Планета: Сатурн.

Колір імені: Сріблясто-сірий, зелено-блакитний, малахітовий, сріблясто-кавовий.

Камінь-талісман: Халцедон.

Рослина: Кипарис, безсмертник.

Тварина: Кролик.

Основні риси: Привабливість.

Тип: Комунікабельна.

Ім'я та характер: Ксенія чутлива, гостро сприймає всі біди і радощі життя. У неї непостійний характер. Вона жваво реагує на несправедливість, бореться за свої права, співчуває іншим.

Доля: Ксюша зростає милим, спокійним і слухняною дитиною. Добре вчиться в школі, не лінується, акуратна і старанна. Але надто образлива. Першою миритися НЕ БУДЕ. Подружок змінює часто. Сходиться з тією, яка ні в чому їй не перечить. Вона проходить по світу безшумно і майже невидимо. Визначена і позитивна.

Психіка: Ксенія зазвичай наділена нестійким темпераментом, непосида. Конфузливо, емоційна, запальна. Нерідко кидається в крайнощі. Їй не вистачає врівноваженості й стабільності. Заява про себе і жертовність поєднуються в Ксенії.

Інтуїція: Виключно високо розвинена. Вона бачить і відчуває зв'язку речей, для інших непомітні. Однак ці знання не приносять їй жодних практичних вигод. Вона зовсім не вміє хитрувати і вивертатися.

Інтелект: Високий. Ксенії важливо, щоб її приятель не перевищував її по інтелектуальному рівню.

Моральність: Ксенія наполеглива. Любить перемагати, а поразки переносить важко. Вона принципова, хороша подруга - надійна і вірна. Турботлива й уважна до близьких і друзів.

Здоров'я: Ксенія хвороблива, нервова.

Сексуальність: Ксенія дуже приваблива і прекрасно вміє використовувати цю якість з користю для себе. Має успіх у сильної статі. Вона влюблива, ніжна, мрійлива жінка.

Ксенія любить сильних чоловіків, з великим досвідом. Тільки такий може повністю задовольнити її. Їй подобаються довгі любовні ігри. Вона повністю підпорядковується чоловікові. Не переносить ревнощів і докорів. Підвищеною сексуальністю володіє Ксенія Дмитрівна.

Шлюб: Найважливішим справою для Ксенії є пристрій домашнього вогнища. Сім'ю вона створює рано, і зазвичай ця жінка щаслива в шлюбі. Але жити з нею поруч нелегко, хоча вона хороша дружина і мати.

Сприятливі союзи: з Олексієм, Антоном, Романом, Феліксом, Семеном, Богданом, Владиславом, Валерієм і Михайлом.

Несприятливі союзи: з Ігорем, Борисом, Юрієм, Олександром, Вадимом, Кирилом, Ярославом або Леонідом.

Захоплення: Ксенія добре шиє і дуже любить цим займатися. Вона обшиває не тільки себе, але і всіх рідних і знайомих. Вміє і любить готувати, займається консервуванням.

Поле діяльності: Ксенія має здатність до гуманітарних наук. Але, чим би вона не займалася, найбільшою мірою її цікавить власний світ.

Бізнес: сумлінність, може виконати будь-яку роботу. Щедра до людей. Намагається керувати діями інших. Вона розважлива. Їй не подобається робота, пов'язана з відрядженнями. «Літня» Ксенія прагне зайняти керівну посаду. Вона вимоглива і сувора начальниця, підлеглим не дає поблажок. Нетерпима до чужих недоліків. Зате вона справедлива і ніколи не виносить остаточного рішення, поки повністю не розбереться в якій-небудь справі.

Знаменитості: Волинцеве, Георгіаді, Держинська, Некрасова, Стриж, Шімоновская.