Значення імені «Лариса»

Походження: Ім'я Лариса (рідше - Ларісса) походить від назви давньогрецького міста Ларісса.

Інша версія: від латинського слова «Ларус» і грецького «Лярус» - чайка. Початкове значення назви цього птаха - ненажерлива. Ще одна версія: від грецького слова «Ларос» - приємна, солодка. Ім'я Лариса означає: чайка, солодка, приємна.

Значення: Яскраве, радісне, хороше ім'я, величне і могутнє. Плавний потік енергії цього імені різко спрямовується вперед, немов пронизує реальність променем лазера. У Москві це ім'я давали трьом, в інших містах - семи, а на селі - десяти новонародженим дівчаткам з кожної тисячі.

Іменини 8 квітня

Зодіак імені: Овен.

Планета: Сонце.

Колір імені: Помаранчевий, темно-червоний, темно-синій, біло-червоний з сизим.

Камінь-талісман: Авантюрін.

Рослина: Липа, глід.

Тварина: Лань, золоторунний баран.

Основні риси: Товариськість, працьовитість, виразність, привабливість, високий інтелект.

Тип: Вся її життя протікає в спробах зрівноважити дві риси її характеру: кілька холеричний темперамент і схильність до глибокого співпереживання та жертовності.

Ім'я та характер: Зовні Лариса замкнута, не любить бути відвертими. Її покірний характер може послужити їй погану службу. Подібно до мови полум'я з плавним і світлим підставою і рветься, динамічним вістрям, Лариса поєднує в собі відкритість з проникливістю, плавність з різкістю, створюючи образ пластичної енергії. Натура Лариси двоїста: у ній є щось величне і водночас - щось безпорадне. У дитинстві Лара - замкнутий дитина, непомітний на тлі активних, прагнучих виділитися ровесниць. Доглядаючи за яким-небудь твариною, вона зможе подолати свою невпевненість, розвинути в собі віру у власні сили.

Психіка: Лариса зайво вразлива. Життя привчає стримувати закладену в неї природою агресивність і не нав'язувати оточуючим своїх ідей і переживань.

Лариса дуже об'єктивна. Вона була б просто нещаслива, якби їй довелося присвятити своє життя підпорядкування кому-небудь. Мислить конкретно, впевнена у своїх силах. Якщо ж мова йде про щось абстрактне, проявляє нерішучість і боязкість, як лань.

Інтуїція: Інтуїція її часто підводить, особливо коли справа стосується особистих відносин.

Інтелект: Її розум іноді стає безсилим перед загадками, які підкидає дійсність.

Моральність: Висока. Шукає виправдання чужих помилок, а собі не прощає нічого. Не терпить втручання у своє життя. Багато чого приймає близько до серця, дуже ранима.

Здоров'я: Чудове (слабкі лише нирки). Дуже активна і не відчуває втоми.

Сексуальність: Підпорядкована розуму. Їй не вистачає здорового егоїзму.

Лариса ніжна, тонка, чутлива, слухняна в любові. «Солодка жінка». Таким присвячують вірші. Однак сексуальність її або недостатньо розвинена, або стримується розумом. Буває, що вона так і не розкривається, навіть коли з'являються діти. З таких, як вона, виходять люблячі і вірні дружини.

Шлюб: Життя без жінок з таким ім'ям була б прісною. Вийшовши заміж, Лариса не перевиховав чоловіка, а приймає його з усіма недоліками. Зовні здається, що ставлення до нього і дітям - прохолодне. У всякому разі, Лариса рідко кидає роботу, щоб присвятити себе вихованню дітей. Однак єдиною подією, здатним змусити Ларису на розірвання шлюбу, є невірність чоловіка. Вона ставиться до зрад з відразою, хоча майбутнє самотність доставляє їй багато неприємностей.

Сприятливі союзи: з Аркадієм, Опанасом, Георгієм, Максимом та Юрієм.

Несприятливі союзи: з Григорієм, Іваном і Едуардом.

Захоплення: Лариса любить дітей і може бути прекрасним вихователем у дитячому садку.

Поле діяльності: Сфера її діяльності дуже різноманітна. Вона дисциплінована. Як правило, Лариса - багато обдарована натура. Може добитися великих успіхів у лінгвістиці, філології, програмуванні. Може працювати медсестрою, санітаркою, педіатром, стюардесою. Може стати прекрасним педагогом: вона рівна з усіма, нікого не виділяє.

Бізнес: Лариса часто повністю присвячує себе роботі і улюбленій справі. Терпляче відноситься до не завжди справедливого до неї відношенню. Вимоглива, педантична - аж до створення зайвих проблем для інших і самої себе. З Ларисою зазвичай складаються найкращі ділові відносини. На неї можна покластися, вона не підведе. Природжений керівник, хороший організатор. З людьми строга і холодна, але завжди справедлива. Підлеглі, буває, недолюблюють її через строгості, але за допомогою найохочіше звертаються саме до неї.

Знаменитості: Олександрівська, Васильєва, Долина, Латиніна, Лужина, Лазуткіна, Рибальська, Руденко, Сергєєва, Удовиченко, Шепітько.

З історії: Лариса Голубкіна - відома актриса. У кіно дебют був воістину тріумфален: роль Шурочки Азарової у фільмі Е. Рязанова «Гусарська балада». Це був фільм-сенсація в чому саме завдяки таланту і чарівності Лариси Голубкіної. Роль продемонструвала комедійний блиск і безпосередність обдарування актриси. А пісня «Світлана» в її виконанні надовго залишалася улюбленою для багатьох глядачів. Частково вона визначила долю актриси, бо Лариса Голубкіна відома тепер як прекрасна виконавиця російських романсів і пісень 30-х років.