Значення імені «Лідія»

Значення, походження: Ім'я Лідія походить від назви області в Малій Азії - Лідії.

Означає: лідіянка, мешканка Лідії, азіатка, з Лідії. Назва цієї області йде від кореня, що означає «жінка» і родинно іменах Лада Латона і Леда. Імена цього типу, вироблені від назви тих чи інших місць, часто давалися рабам, вивезеним з цих місць. Дуже гарне, надійне, світле і гарне ім'я. Не надто сильне, але зате ніжне і жіночне. Лита отточенность (ЛИД-) і ідеальна краса порядку (-ІДІЯ), відображені в цьому імені, передають тип жіночого раціоналізму, зовні гнучкого і практичного, але внутрішньо цілісного і абсолютного. Популярність імені - середня.

Іменини 5 квітня

Зодіак імені: Овен.

Планета: Сонце.

Колір імені: Темно-синій, синій, червоний, блакитний, лакований синій.

Камінь-талісман: Аквамарин.

Рослина: Ялиця, гортензія, льон. Холодна і плавна динаміка цього імені створює образ відстороненого і усамітненого ідеалу, що нагадує горді квіти кали.

Тварина: Муха, омелюхи.

Основні риси: Сприйнятливість, товариськість, незалежність, правдивість.

Тип: Урівноважений характер Лідії дозволяє їй самостійно знаходити вихід із скрутного становища. Якщо «увіб'є» собі щось у голову, то просувається до мети хоча і повільно, але наполегливо, як і її тотем - муха.

Ім'я та характер: Лідія дуже цікава, енергійна, доброзичлива. Завжди поспівчуває оточуючим, втішить добрим словом. Рідше - надасть активну допомогу, зробить рішучі дії. У роботі безвідмовна, не ставить зайвих питань. Начальство її цінує. Вийшовши заміж, вона не покладаючи рук трудиться над пристроєм будинку, розбивається в коржик заради свого «гніздечка». Завжди і у всьому радиться з чоловіком і дітьми, особливо - зі свекрухою. Взагалі-то, у Лідії чоловічий характер - вона тверда у своїх переконаннях і не поступиться ні на йоту ні в чому. У лидий з батькові Ігорівна, Олегівна, Сидорівна, Олександрівна, Станіславівна і Арнольдівна особливо складний характер, потайний.

Лідія - це втілення рівноваги ... У дитинстві Ліда справляє враження зайво метушливого дитини, так як вона боїться зробити щось не так і почути закиди. Намагається триматися ближче до дорослих, особливо до матері. У школі завжди в курсі всіх подій. Всією своєю яскравістю і блиском Лідія володіє вже в юності. З часом ці якості майже не змінюються, а сліди колишньої краси залишаються назавжди.

Психіка: Лідія - типовий сангвінік з так званим щасливим характером, відкрита і незлопам'ятна. Смілива і тверда духом. Однак схильна до нападів злості і дратівливості. Занадто суб'єктивна. На все має свою точку зору. Самовпевнена, хоча рідко показує це.

Інтуїція: Все, що пророкують ці жінки, навіть найнеймовірніше, як правило, збувається!

Інтелект: Лідія володіє чоловічим складом розуму. Дуже розумна і іронічна, любить все аналізувати.

Моральність: Її душа сповнена любові, милосердя і жертовності. Часто виявляється залученою в бульварні пригоди, що залишають їй багаті спогади.

Лідія добра і товариська, чи не заздрісна, хоча сама частенько виявляється предметом заздрості і ревнощів. Як правило, в її відносинах з жінками залишається холодок.

Здоров'я: У Лідії слабкі легені, часто бувають нестерпні головні болі. Вона швидко стомлюється і важко переносить безсоння.

Сексуальність: Прагнучи жити активним сексуальним життям, вона здатна на необережні вчинки. Вона дуже жіночна, чуйна і сексуальна - просто розбиває серця чоловіків! Необережність з нею ризикована. Може зачарувати й стати вічно люблячою дружиною. Однак Лідія може стати жертвою своєї привабливості, сама захоплюючись до повної втрати самоконтролю. Незабаром, правда, угар проходить і ясність свідомості повертається, але буває, що ненадовго.

Шлюб: Досить багато Лідії одружуються неодноразово, так як не можуть подовгу, особливо в молодості, вести спокійне і розмірене життя, підкорятися голосу розуму, а не пристрасті.

Лідія прагне створити сім'ю з людиною, яка поважає її і розуміє. Багато часу приділяє благоустрою будинку. Ретельно обмірковує покупку кожної речі. Чоловік цінує Лідію за працездатність, прихильність до будинку, хазяйновитість і охайність. Вона хороша мати, але дітей, як правило, трохи. Її материнська любов безмежна, егоїстична й сліпа.

Сприятливі союзи: з Олексієм, Максимом, Михайлом, Сергієм, Едуардом.

Несприятливі союзи: з Василем, Глібом, Львом, Іваном та Кирилом.

Захоплення: Свої сили Лідія витрачає в основному на безглузду суєту, тривалі розмови, в тому числі по телефону, другорядні проблеми.

Поле діяльності: Їй потрібні грандіозні починання - без цього не може спокійно всидіти на місці.

Лідія вельми неординарна у творчому самовияву. Вона може бути непоганим педагогом - строгим, але справедливим. Колекціонує антикваріат. Може стати стюардесою або манекенницею.

Бізнес: Лідія найчастіше працює у сфері обслуговування. Не прагне вирішувати непосильні завдання. Не завжди знаходить найкращий вихід, але зрештою зазвичай домагається свого. У робочому колективі стосунки у неї легше складаються з чоловіками, ніж з жінками.

Знаменитості: Євграфова, Іванова, Лебединська, Наговіцина, Рижова, Русланова, Скоблікова, Смирнова, Федосєєва-Шукшина.

З історії: Лідія Вертинська - загадкова красуня, відома актриса кіно, дружина витонченого великого співака Олександра Вертинського. Вона була дочкою емігрантів грузин Циргвава. Вони жили вШанхае. Цей екзотичний місто і став батьківщиною романтичного кохання юної красуні Лідії і вже відомого співака, пересиченого поклонінням і захопленням дам-глядачок і слухачок. Ця любов була неймовірною. Вертинський писав: «Я зрозумів. За все стражданнями, за те, що шукав і чекав, як білого птаха спасенья Господь мені її послав ». Неймовірної була їхня зустріч у ресторані «Ренесанс» на концерті Вертинського - і любов з першого погляду. Неймовірної була різниця у віці. Неймовірним було і опір батьків Ліди. Вони подолали всі. Вінчання відбулося в 1942 г. в кафедральному соборі Шанхая. Через рік отримали дозвіл повернутися на батьківщину. Одна за одною народилися дві дочки.

Лідія Володимирівна працювала в галузі мистецтва, знімалася в кіно. Завдяки своїй унікальній, екзотичної краси - насамперед у фільмах-казках. Обидві доньки стали актрисами.