Значення імені «Лілія»

Від латинського біла квітка. Вона найчастіше зовні симпатична й тендітна, здається спокійною і непрітязатальной. Насправді вона вперта й некерована.

Лілія - маленький тиран. Ні, здається, межі її вигадкам. Любить здаватися слабкою і всіма скривдженою, при всякій конфліктної ситуації прикидається хворою. В юності спілкування Лілії з навколишніми стає більш рівним. Вона майже не чіпляється до рідних, якщо в сім'ї час від часу спалахують сварки, то в основному навколо вимоги Лілії мати найбільш модний одяг. У таких випадках вона знову перетворюється на маленьку примхливу дівчинку. Шанувальників у Лілії зазвичай багато, хлопців приваблює її чарівність, кокетливість, вміння яскраво одягатися.

Лілія добра і незлопам'ятна, в будь-якій компанії відчуває себе розкуто, уміє від душі посміятися і повеселитися. Любить пофліртувати, темпераментна. У неї багато подружок, які заздрять її вмінню управляти чоловіками й намагаються у Лілії цьому навчитися, не проти і позлословити з цього приводу. Вона влюблива, але не настільки, щоб піти за своїм обранцем на край світу. Ліліна мама давно вже махнула рукою на пізні повернення дочки додому і її незліченних поклонників, втішаючи себе приказкою дівчата - не травушка, не виросте без славушка, сподівається на краще. Найчастіше так і відбувається.

Лілія зазвичай вдало виходить заміж. Бажано, щоб чоловік Лілії був старший і мудріший її, був заздалегідь готовий терпіти її капризи. З самого початку сімейного життя йому доведеться звикати до того, що у Лілії щохвилини змінюється настрій. Дрібні недоліки Лілії компенсуються її незлобивим характером, сострадательностью. Чоловік зазвичай дуже любить свою Лілію, не обмежує її в убраннях і подарунках, не помічає її безгосподарності і неакуратності. Періодичні скандали з цього приводу їй влаштовує свекруха, але Лілія, на щастя, має властивістю не чути того, що їй неприємно. Іноді на неї находить натхнення, і вона починає займатися вихованням дітей, через же деякий час може зовсім забути про них, відправившись з подружкою по магазинах. Принагідно Лілія може змінити чоловікові, але, відчувши, що це загрожує її сімейному благополуччю, тут же відмовиться від компрометуючої її зв'язки.

Сексуальність імені Лілія У Лілії немає недоліку в шанувальників, вона кокетлива, вміє подати себе, влюблива і темпераментна.

Лілія примхлива і норовлива. Зазвичай вона вельми вибаглива у виборі партнера, що не зводить секс тільки до біологічної необхідності;

Любов ніжність і статева задоволеність у неї тісно пов'язані між собою. Разом з тим Лілія здатна іноді, за настроєм, вступити в інтимний зв'язок з малознайомою людиною просто для того, щоб зняти сексуальну напругу.

Лілія не сильна в сексуальних іграх, але любить здобувати над партнером верх. Вона дуже сприйнятлива до чоловічих пестощів, без них вона не може дійти до кульмінації. Для неї вища насолода - досягти оргазму одночасно з партнером, але для цього її друг повинен озброїтися великим терпінням. Взагалі сексуальна поведінка Лілії багато в чому залежить від щирості, делікатності партнера. Нерідко чоловік не надто досвідчений, але ласкавий і ніжний, може доставити їй набагато більше насолод, ніж той, хто володіє всім арсеналом техніки сексу.

Лілія - людина настрою, і цим все сказано. Якщо вона не розташована до інтимної близькості, чоловікові марно домагатися її, Лілію не можна змусити робити що-небудь проти її волі. Люблячий її людина завжди повинна вміти відчувати її. Лілії потрібно самій відчувати потребу у фізичній близькості і відчувати легкий сексуальний голод. Вона важко адаптується до партнера, тому намагається довгий час мати справу з одним чоловіком і рве з ним зв'язок, тільки якщо до того змусять серйозні обставини. Вийшовши заміж, особливо не піклується про те, щоб все життя зберігати вірність чоловікові, але змінює вкрай обережно, не втрачаючи голову. Інтимних стосунків у шлюбі надає великого значення. Якщо чоловік не виправдовує її сексуальних очікувань, вона замикається в собі, стає злий, дратівливою і не бачить гріха в тому, щоб пошукати собі задоволення на стороні.