Значення імені «Марфа»

Походження: Марфа походить з древнеарамейского мови - «пані». Впевнене володіння почуттями (Мар-) і фіксація їх волі (-та) народжують образ управителька силами стихії, в яскравій манері яка каже свою волю і стиль життя.

Значення: Ім'я Марфа означає володарка, наставниця, господиня, пані.

Іменини: 19 февраля, 25 квітня, 26 квітня, 17 червня, 22 червня, 17 липня, 19 липня, 14 вересня, 21 листопада

Зодіак імені: Близнюки.

Планета: Меркурій.

Колір імені: Помаранчевий, блакитний, темно-ліловий.

Камінь-талісман: Гранат.

Рослина: Каштан, ромашка, тюльпан.

Тварина: Сонечко, жайворонок.

Основні риси: Воля, активність, здоров'я.

Тип: Марфа сильна, як сама природа. Володіє трохи чоловічим характером. Стрімка як стріла або жайворонок. Вона холерик, тому її краще не дражнити.

Ім'я та характер: Марфа розумна, вперта, емоційна, обаятельна. Дуже різноманітна і за характером, і по поведінці. Монолітність і спрямований магнетизм цього імені створюють враження характеру, який відхиляє зовнішні впливи і яскраво виявляє зовні силу внутрішнього тяжіння.

Марфа рішуча, упевнена в собі, не втрачає присутності духу навіть в найскладніших ситуаціях. Дуже горда і досить злопам'ятна. Любить суспільство чоловіків і вміє звернути на себе увагу. З віком з її характеру зникають такі негативні риси, як різкість і звичка сперечатися з приводу. Ця жінка «в кишеню за словом не полізе». Вміє, однак, визнавати свою неправоту.

Марфа здатна на найнесподіваніші вчинки. З дитинства Марфуша зухвала, шумна і пустотливі. Не тільки грає, але і б'ється з хлопцями. Навчається не надто добре, так як сперечається з вчителями, не слухається батьків, мало допомагає їм по дому.

Психіка: Їй подобається контакт з навколишнім світом, але вона абсолютно не піддається впливу. Дорослішаючи, Марфа стає спокійніше, приємніше в спілкуванні, стриманішою. Однак не прощає невірності і висловлює чоловікові в обличчя все, що вона про нього думає. А потім іде, голосно грюкнувши дверима.

Інтуїція: Марфа зазвичай вміє передбачати і повелівати. Але інтуїцію вважає не сумісної з інтелектом і здоровим глуздом.

Інтелект: На високому рівні.

Моральність: Власні моральні принципи Марфи залежать від підвалин її оточення. Це надійна подруга, але в біді допомагає не тільки близьким, але і всім оточуючим.

Здоров'я: Марфа схильна до повноти, тому їй необхідно дотримуватися дієти і не нехтувати заняттями спортом. Слабкі шлунок і статеві органи.

Сексуальність: Секс для неї - насолода. По відношенню до чоловіків виявляє певну агресивність. Вона не піддається поривам чуттєвості - нею керує розрахунок. До компліментів поблажлива. Першою може зробити крок до інтимних стосунків. Зазвичай вона не надто вимоглива до партнера, так як сама не дуже вміла в сексі. У Марфи зазвичай один статевий партнер, з яким вона практично не розлучається. Вона не прагне знайти собі чоловіка. Її цілком задовольняє зв'язок, при якій партнери не скуті жодними зобов'язаннями.

Шлюб: узам шлюбу надає величезного значення.

Марфа зосереджена на сім'ї, прив'язана до батьків і дітям. Однак домашніми справами займатися не любить, взагалі мало часу проводить вдома. У старості це бадьора, діяльна жінка. Займається вихованням онуків і сусідських дітей, веде різні гуртки.

Сприятливі союзи: з Віктором, Миколою, Григорієм, Вадимом, Олегом, Олександром, Іваном і Станіславом.

Несприятливі союзи: з Андрієм, Дмитром, Семеном, Філіпом, В'ячеславом і Романом.

Захоплення: Марфа спортивна. Часто займається гірськими лижами і альпінізмом, іноді боротьбою. Ходить у походи, багато подорожує.

Поле діяльності: Марфа незвичайно трудолюбива. Завжди домагається своєї мети. Сфера її діяльності вельми обширна: вона може бути лікарем, фармацевтом, захоплюється точними науками, мовами. Із задоволенням працює там, де потрібно їздити по відрядженнях.

Марфа від природи вихователь і вчитель, тому в будь-якій роботі, будь вона хоч агрономом або господинею бару, прагне повчати.

Бізнес: Марфа наполеглива і честолюбна. Завжди намагається домогтися найкращих результатів. Вона професіонал у своїй справі, часто робить запаморочливу кар'єру за рахунок знань, здібностей і працьовитості, а також уміння ладити з людьми.

З історії: Марфа Борецька - дружина посадника Ісаака Андрійовича, що стала після смерті чоловіка на чолі прихильників незалежної Литви в Новгороді і тому більш відома як Марфа-посадніца. Це була розумна і енергійна жінка, любила свободу. Очолила антимосковську партію новгородського боярства. Після приєднання Новгорода до Московської держави в 1478 г. взята під варту. Діяльність Марфи Борецкоі представлялася багатьом письменникам прекрасним сюжетом для повістей і драм. Так, Н. Карамзін написав повість «Марфа-посадніца, або Підкорення Новгорода» (1802).