Значення імені «Маріанна»

Дане ім'я з'явилося за рахунок злиття двох інших - Марія та Анна. Однак його власниці мають абсолютно особливі риси характеру. Часто можна зустріти розмовний варіант цього імені - Мар'яна. Характер цих емоційних, чарівних маляток батьківський, вони схожі на батька не тільки поведінкою, але й зовні.

У батьків з нею немає жодних проблем, вона всюди встигає: і в школі займається непогано, і пробує вчитися малювати, і музикою захоплюється. Дівчинка - загальна улюблениця і залишається такою, ставши дорослою. Її надзвичайна товариськість, емоційність, легкий і веселий норов призводять до того, що вона раніше всіх подруг вискакує заміж. Робить це, ні з ким не радячись, поставивши батьків перед фактом. Незважаючи на ніжний вік, Маріанна стає прекрасною господинею, швидко звикає вести будинок і ненав'язливо керувати чоловіком. Шлюб її буває міцним, за винятком тих, хто народжений восени. Січнева Маріанна виходить заміж запізно, але вдало.

Маріанна - екстравертна особистість, вона не схильна замикатися у своїй шкаралупі і сприйнятлива до навколишнього світу. Однак, відчувши небезпеку, бачачи її швидке наближення, як страус, ховає голову в пісок. Вона досить норовлива і гаряча жінка, велика спорщіца. У суперечці буде наполегливо стояти на своєму, навіть знаючи, що ні права. З усіх життєвих задоволень вона найбільше цінує задоволення смачно поїсти, особливо солодке, тому схильна до повноти. Свої проблеми Маріанна вирішує самостійно, не покладаючи великих надій на чиюсь допомогу, хоча, якщо запропонують її, - не відмовиться. Січневі Маріанни кілька прямолінійні і недовірливі. Дотримуються твердих принципів, вплинути на них практично неможливо. Захоплюються театром і музикою.

Маріанна елегантна, стежить за своєю зовнішністю, любить все красиве, з квітів воліє жоржини. Сексуальне значення імені Маріанна Секс для неї - необхідна частина життя, умова душевного комфорту, спосіб відчуття повноти існування.

Маріанна вельми вибіркова в своїх пристрастях; дуже небагато чоловіків здатні доставити їй насолоду. Як ніяка інша жінка, вона надає величезного значення зовнішності чоловіка, Маріанна буквально зациклена на ній. Її партнер неодмінно повинен бути високий і гарний собою, в іншому випадку вона не завжди здатна отримати сексуальне задоволення. Її можуть відштовхувати від чоловіка і деякі неприємні риси його характеру, звички, манери, - словом, цій жінці сподобатися нелегко. У чоловікові її приваблюють сексуальний досвід і вміння користуватися ним, не принижуючи гідності жінки.

Маріанна рідко буває - з бурхливим темпераментом (за винятком зимових, серед яких зустрічаються навіть гіперсексуальні), скоріше, це жінка з середньою сексуальної конституцією. Вона володіє рівним темпераментом і сповнена тихого хтивості.

Маріанна здатна до тривалих еротичним пестощів і тривалого акту, причому може неодноразово досягати кульмінації. Річна Маріанна відчуває себе повністю задоволеною після кількох кульмінацій, вона любить чоловічі ласки і в заключний період інтимної близькості. Деякі весняні Маріанни (зокрема, березневі) бувають довгий час сексуально нерозбуджені, навіть після народження першої дитини відчувають дуже слабкий статевий потяг. Зимова Маріанна схильна часто міняти партнерів, її вимоги до чоловіка дуже високі, не кожен здатний їх задовольнити. Однак, вийшовши заміж, заспокоюється, стає терплячою і вірною дружиною.