Значення імені «Марина»

Походження: Ім'я Марина - жіноча форма старовинного рідкісного імені Марин, що походить від латинського слова «маринус» - морський.

Значення: Хороше, надійне і радісне ім'я зовні дуже простої жінки. Його звучання малює образ м'якою і цільної натури, яка, подібно пружною хвилі, впевнено черпає з глибини почуттів яскравість своїх емоцій. Ім'я дуже популярно на селі, в містах зустрічається рідше. Чудову характеристику свого імені дала Марина Цвєтаєва: Хто створений з попелу, хто зліплений з глини, А я срібла і блищать. Мені справа - зрада, мені ім'я - Марина, Я - тлінні піна Морська!

Іменини 13 березня, 30 липня

Зодіак імені: Риби.

Планета: Місяць.

Колір імені: Колір морської хвилі, зелений, поєднання світло-малинового з синім. Основна кольорова картина - багряне сонце над синім морем.

Камінь-талісман: Перламутр.

Рослина: шелюгою, лілія, клен. Це ім'я можна також уявити собі в образі міцних квітів на пружних стеблах, хто вагається лише під сильним поривом вітру.

Тварина: Морський коник, форель.

Основні риси: Збудливість, сприйнятливість, товариськість, нетерплячість, імпульсивність.

Тип: Лід і полум'я - так можна визначити цю натуру. Неврастенічний холерик з нестійкою нервовою системою. Легко розчаровується, будь-яка невдача доводить її до відчаю.

Ім'я та характер: Марина надзвичайно високої думки про себе, і не дарма: жінки з таким ім'ям мають таємничим шармом і якимсь магнетизмом, перед яким чоловіки абсолютно безпорадні.

Марина розумна, смілива, розкута. З сильно розвиненим почуттям власної гідності. Не терпить НЕ-уваги до своєї особи. Відчуває якусь свою відособленість, відчуває себе самотньою, навіть віддаючись коханому. Особливо складний характер у Марін з батькові Володимирівна, Матвіївна і Андріанівна.

Доля: Марина - улюбленець долі. Вона належить до тих жінок, які відкривають таємниці життя. З раннього дитинства Марина стає об'єктом поклоніння. У школі хлопчиська постійно звертають на неї увагу, намагаються подружитися з нею, призначають побачення. Взагалі, Марина або проходить по життю тихо і абсолютно непомітно, або пролітає шумно, яскраво і бурхливо. Однак політ цей нетривалий.

Марина не любить відчувати себе пов'язаної з кимось, не любить обмеженості - вона як би грає своєю долею.

Психіка: Марина - жінка вільна, з уявою; вона сама не знає, як вчинить через мить. Це «жінки-діти», яких хочеться охороняти і оберігати. Якщо життя стає занадто важкою для сприйнятливою натури Марини, вона замикається в собі. Своє слово не завжди тримає. Може відступити перед небезпекою. Однак здатна підпорядковувати емоції розуму. Тому всі вчинки, пов'язані з нею особисто, здійснює обачливо і обдумано. Нерідко культивує в собі тугу, почуття самотності. Часом впивається своїми любовними стражданнями - без них життя здається їй безбарвної. Її достоїнства приховані і байдужому погляду непомітні. З оточуючими вона рівна й привітна, але рідко кому вдається досягти з нею душевної близькості.

Марина легко знічується і піддається почуттю спустошеності, меланхолії.

Інтуїція: Марина володіє високою інтуїцією і збудливістю, що допомагає їй відкривати для себе нові, невідомі іншим джерела радості життя і інтересу до неї. Живе в таємничому світі «знаків» і передчуттів.

Інтелект: Інтелектуалка, але діє так стрімко, що нерідко здійснює величезні промахи. У неї така слабка пам'ять, що вона забуває про все на світі.

Моральність: Марина потребує насамперед у любові і ніжності. Її характером протипоказані суворі заборони, вони можуть принести шкоду. У відносинах з дітьми імпульсивна: то приділяє їм максимум уваги, а то залишає їх надовго одних.

Здоров'я: Не дуже міцне, залежить від психічного стану. Схильна до захворювань кишечника і статевих органів.

Сексуальність: Марина завжди в бажаною облозі шанувальників. Закохується в красивих, чарівних і сильних чоловіків. Вподобаному кавалеру може віддатися з першої ж зустрічі. Вона вступає в статевий контакт спонукувана не тільки чуттєвістю, а й фізичної пристрастю. Однак нерідко має справу з партнерами, далекими від ідеалу. Їй більше всіх підходять Денис Михайло Сергій, Гліб Адріан Євген і Владислав. Найбільш сексуальна Марина Володимирівна.

Шлюб: У душі Марина плекає єдиного.

У шлюбі шукає спокою й матеріально забезпеченого життя. Чоловікові доведеться постійно приділяти їй багато уваги, інакше з'явиться напруженість у відносинах. Зрад чоловікові не прощає - аж до розлучення.

Сприятливі союзи: з Антоном, Валентином, Володимиром, Денисом, Михайлом і Сергієм.

Несприятливі союзи: з Анатолієм, Борисом, Георгієм, Миколою або Станіславом.

Захоплення: Їй потрібно замилування нею, компліменти, квіти. На кухні здатна продемонструвати чудеса кулінарного мистецтва і вразити будь-яких гостей вишуканістю страв.

Поле діяльності: Марина не дуже активна. Це відмінна мати, ніжна і віддана дружина. Цікавиться медициною, дошкільним вихованням. Як правило, обирає професію медсестри, лікаря, інженера, перукаря, акторки.

Бізнес: Успіхи в справах її не дуже хвилюють, бо її країна - це простір душі. Однак при нагоді може надати справі великий розмах.

Знаменитості: Владі, Ігнатова, Качалова, Ладиніна, Мнішек, Могилевська, Назарова, Нейолова, Попович, Раскова, Сабініна.

З історії: Марина Іванівна Цвєтаєва (1892 - 1941). «Марина Цвєтаєва була поетом саме в первородний, висхідному до міфології, розумінні. Вона дуже рано відчула своє призначення, свій рок, відчула на собі це «клеймо поета». Їй спочатку було дано знання того, що поет - це громадянин всесвіту, космічний провидець. Постійне, з ранніх років, неприйняття реальності, «життя, як воно є», життя - «місця, де жити не можна»; юнацький девіз: «Все моє життя - роман з власною душею» - ось її творча таємниця. Але в той же час поет, за геніальною формулою Цвєтаєвої, - це утисячеренний людина. Таким утисячеренним людиною була вона сама. У всьому, що вона написала ... розсипано безліч блискучих афоризмів, крилатих виразів, мет ких думок, парадоксів. Якщо зібрати їх разом, вийде книга кшталт «Максим» Ларошфуко ... Марина Цвєтаєва написала більше 800 ліричних віршів, 17 поем, 8 п'єс, близько 50 творів у прозі, понад 1000 листів ... »