Значення імені «Березень»

Значення імені: Ім'я березня походить з древнеарамейского мови, означає - володарка, наставниця. Російський варіант - Марфа.

Колір: Блакитний.

Основні риси: Воля, активність, здоров'я.

Тотемна рослина: Тюльпан.

Тотемна тварина: Жайворонок.

Знак: Стрілець.

Тип: Ці жінки сильні, як сама природа. Мають трохи чоловічим характером. Стартують, як стріла або жайворонок. Вони холерики, тому їх краще не дражнити.

Психіка: Їм подобається контакт з навколишнім світом, але вони абсолютно не піддаються впливу.

Воля: Дуже вимогливі як до себе, так і до оточуючих. Часто хочеться, щоб вони були більш терпимими.

Збуджуваність: Нерідко бувають неспокійними, що іноді псує навіть найкращі їхні пориви.

Швидкість реакції: Ці жінки відповідають на атаки так бурхливо, що ви можете не встояти на ногах. Їхні чоловіки повинні з цим змиритися ... втім, як і родичі!

Поле діяльності: Травня незвичайно трудолюбива, завжди домагається своєї мети. Сфера їх діяльності вельми обширна: вони стають лікарями, фармацевтами, захоплюються точними науками, мовами. Серед них є агрономи, навіть господині барів та кафе. Всі вони від природи вихователі та вчителі та в будь-якій роботі прагнуть повчати.

Інтуїція: Не хочуть навіть чути про неї, вважаючи її несумісною з інтелектом і здоровим глуздом.

Сприйнятливість: Ці жінки воліють почекати, поки інші не зроблять перший крок.

Моральність: Власні моральні принципи Марти залежать від підвалин її оточення.

Здоров'я: Схильні до повноти, тому їм необхідно стежити за дієтою. Повинні займатися плаванням, загартовуванням, проводити відпустку на море, оскільки їм потрібно йод. Слабкі органи - шлунок і статеві органи.

Сексуальність: Для них це насамперед насолода, як добре жити і смачно їсти. По відношенню до чоловіків проявляють певну агресивність. У дитинстві тримаються ближче до батька, ніж до матері. Виростаючи, не піддаються поривам чуттєвості, ними керує розрахунок. Величезне значення надають узам шлюбу. Не люблять інших жінок.

Активність: Своїх колег по роботі вважають супротивниками, навіть ворогами, але, якщо необхідно, можуть стримати свою агресивність.

Товариськість: Травня дружелюбна, поки це не суперечить їх інтересам.

Характеристика імені: З дитинства березня наполеглива, уперта й емоційна. Це чарівна, приваблива до себе жінка. Вона рішуча, упевнена в собі, ніколи не втрачає присутності духу навіть в найскладніших ситуаціях. З розвиненим почуттям власної гідності, образу пам'ятає довго і першою не зробить кроку до примирення. Любить бувати в суспільстві, любить і вміє красиво одягнутися і звернути на себе увагу чоловіків. Марти найчастіше інтелектуалки і роботу собі вибирають відповідну, хоча серед них можна зустріти, наприклад, і спортивних тренерів або продавців.

Заміж виходять: пізно, хоча не обділені увагою протилежної статі, і, як правило, у шлюбі бувають двічі. Однак деякі з "осінніх" заміж не виходять зовсім. Вони більш прагматичні і обережні - ніколи не зроблять необдуманого кроку.

березня віддана родині (особливо це стосується "зимових"), вона однолюбка, але ревнива, хоча й намагається приховати це. Вміє багато чого робити по дому сама, не сподіваючись на чоловіка. Шиє і в'яже. Її улюблені тони - червоний, блакитний, зелений.

Захоплення: книги, лижні прогулянки. Любить солодке.

До складу характеру цієї жінки підходить один з тих, чиє ім'я: Ілля Михайло Мирослав Олег Павло, Петро ​​Роман, Святослав Ярослав. З Микитою, Миколою, Семеном, Орестом, Феліксом, Станіславом, Яковом, Лазарем або Юрієм згоди швидше за все не буде.

Висновок: Це не ті жінки, поруч з якими легко жити, але вони так завзято рухаються до мети, володіють такою працездатністю і так прагнуть добра, що перед ними не гріх схилити голову. Що і роблять зрештою деякі чоловіки ... Єдина порада останнім - остерігатися їх гніву!