Значення імені «Меланія»

Значення імені: Меланія від грецького - чорна, похмура.

Похідні: Маланьюшка, Мелані, Ланя, Лана Мелаш, Миля, Моля, Малаха, Малаша, Малі.

Іменини: 13 cічня.

Колір: Помаранчевий.

Основні риси: Сприйнятливість, інтелект, товариськість, моральність.

Тотемна рослина: Дикий виноград.

Тотемна тварина: Боа.

Знак: Водолій.

Тип: Ці жінки, як і їх тотем, обвивають предмет своїх бажань так сильно, що той втрачає здатність до опору. Обожнюють інтриги.

Психіка: Їм необхідно широко розкрите вікно в світ, їм необхідна публіка, так як в душі вони актриси.

Воля: Сильна. Цим дівчатам не заважає з розумом керувати своєю волею.

Збуджуваність: Досить сильна збудливість призводить цю жінку до необдуманих рішень, до неконтрольованим і непередбачуваних вчинків.

Швидкість реакції: Вони абсолютно не об'єктивні. Але, що ще гірше, у них «свій» чоловік, «свій» будинок, «своя» життя. Проносяться по життю, як скажений ураган.

Поле діяльності: Меланія займається всім підряд, все перепробує, у них не виникає проблем з вибором професії, це рішучі дамочки, знаючі, чого хочуть. Іноді працюють у двох місцях одночасно: наприклад, можуть бути вчительками, а вечорами грати в оркестрі.

Інтуїція: Саме про них кажуть: «у неї просто нюх ...» Бачать приховані аспекти справи, наскрізь бачать людей і читають їх думки.

Інтелект: Живий розум синтетичного типу. Все схоплює на льоту. У них чудова пам'ять, особливо добре і довго пам'ятають завдані ним образи.

Сприйнятливість: Воліють любити самі, чим бути коханими.

Моральність: Із завидною легкістю пристосовуються до приятелів із самої різної середовища і так само легко приручають їх.

Здоров'я: В цілому непогана, але іноді відчувають незрозуміле нездужання, найчастіше психічного походження. Їм необхідно «прислухатися до себе». Слабке місце їх організму - кишечник.

Сексуальність: Згадаймо, що тотемна тварина цих персон - змія, так що їх сексуальність пов'язана з володінням.

Активність: У хорошому настрої Меланія може бути вельми чарівна!

Товариськість: У таких жінок просто потреба перебувати серед людей.

Характеристика імені: Меланія - жінка рідкісних достоїнств: добра і велелюбна до жертовності, турботлива, уважна, ласкава, чуйна на чужу біду. Від природи розумна і кмітлива, має блискучою пам'яттю. Іноді це їй заважає: надто багато пам'ятає того, що для власного душевного спокою краще забути. В принципі терпима до людських недоліків, і хоча їй дано бачити всіх наскрізь, вона не користується своєю прозорливістю собі на благо. Може бути, і даремно: з неї могла б вийти непогана провісниця, навіть ясновидиця.

Висновок: Дослідники флори і фауни Африки розкажуть вам, що боа падає на свою жертву з дерева, звідки спостерігало за нею. А вирватися з її обіймів - це проблема ...