Значення імені «Мирослава»

Слов'янське - мир і слава. Вже з дитинства наполеглива, але часто буває впертою, зухвалої, гучною і пустотливий;

Не тільки грає, але і б'ється з хлопцями.

Вчиться не надто добре, але зовсім не тому, що не здатна: сперечається з вчителями, не слухає батьків, не допомагає по будинку. Дорослішаючи, стає спокійніше, більш приємною у спілкуванні, стриманіше, ніж у дитинстві. З характеру зникають такі негативні риси як різкість і звичка сперечатися по кожній дрібниці. Вона залишається такою ж упертою, але вміє визнавати свою неправоту. Це жвава, гостра на язик жінка, яка не полізе за словом у кишеню.

Мирослава наполеглива і честолюбна, завжди намагається досягти кращих результатів. Вона професіонал у своїй справі і прекрасний працівник, часто робить запаморочливу кар'єру завдяки своїм знанням, здібностям і працьовитості, а так само вмінню ладити з людьми. Остання якість ця жінка набуває вже будучи дорослою. Жінка з таким ім'ям товариська, але віддає перевагу більш дружити з чоловіками, ніж з жінками. Вона поблажлива до компліментів чоловіків-шанувальників, але дуже цінує друзів. Надійна подруга, в біді допомагає не тільки близьким людям, але і всім, хто цього потребує.

Мирослава спортивна, часто захоплюється гірськими лижами і альпінізмом, іноді навіть боротьбою. Вона ходить у походи, багато подорожує. Жінка з цим ім'ям не любить займатися домашніми справами, вона взагалі мало часу проводить вдома. Виходити заміж зазвичай не поспішає і створює сім'ю дуже пізно. Виняток у всіх відносинах складають жінки, які народилися навесні. Народжена навесні Мирослава м'яка і ласкава, дуже домашня. Вона мало де буває, крім роботи і вдома, не любить далеко їхати. Прекрасна господиня, чудово готує і дуже любить приймати у себе гостей. У неї трохи подруг, зате їй все вірні і надійні. Ця жінка уважна до близьких людей, піклується про них. Рано виходить заміж і зазвичай щаслива в шлюбі. Не змінює чоловікові, важко переносить сварки в сім'ї, невірність чоловіка. Але расстованіе для такої жінки дуже важко, тому вона завжди намагається виправити і відновити ставлення з чоловіком. Літня - різка, рвучка, енергійна. Вона не в змозі спокійно сидіти, постійно чимось зайнята. Із задоволенням працює там, де потрібно їздити у відрядження.

Мирослава ревнива, але все ж намагається себе приборкати, хоча це не завжди їй вдається. Її почуття буває настільки глибоким, що захоплює не тільки її саму, а й партнера. Вона не прощає невірності і висловлює чоловікові в обличчя все, що про нього думає, а потім іде, голосно грюкнувши дверима. Правда, через якийсь час повертається назад.