Значення імені «Неллі»

За найбільш правдоподібною версією, ім'я походить як варіант грецького імені Неонилла що означає молода. Можливо також, ім'я означає нове світло, нове сонце. Енергетика, карма імені В енергетиці ім'я Неллі легко помітити достатню збудливість і схильність до вишуканості, тому немає нічого дивного, якщо з самого дитинства Неля буде відчувати тягу до якого-небудь мистецтву, а в її очах духовні цінності будуть мати набагато більшу вагу, ніж суто матеріальні. Втім, дуже багато що тут залежить від виховання і від умов життя. Як би там не було, але красиве і досить незвичайне звучання імені здатне пробудити у Неллі мрійливість і уяву, можливо навіть, що в дитинстві вона буде гостро відчувати свою особливість і несхожість на одноліток, що іноді здатне спровокувати безліч конфліктних ситуацій. Тут, до речі, чималу роль може зіграти підвищена збудливість енергетики імені, яка накладає на характер Неллі відбиток підвищеної емоційності і робить її досить чутливою до зауважень і похвал. Словом, швидше за все Неля виросте досить імпульсивним і поривчастим людиною. Найчастіше, якщо батьки дають своїй дочці таке ім'я, вони збираються приділити достатньо уваги її вихованню, в першу чергу намагаючись розвинути у дитини почуття смаку. Зазвичай це виходить, особливо якщо при цьому їм вдалося не перегнути палицю і не перетворити Нелю в звичайного сноба. Однак тут є один нюанс. Справа в тому, що виховання, як правило, передбачає стриманість, що при підвищеній емоційності Неллі, може виявитися досить вибухонебезпечним. Приблизно так само можна вимагати стриманості від стоїть на плиті чайника, не даючи виходу для скапливающегося під кришкою пара. Набагато доречніше просто направити Нелін емоції в підходяще русло. Водночас деяка розумна стриманість не завадить, щоб ці емоції не розплескати даремно.

Неллі від природи допитлива. Їй бувають відкриті таємниці, які інших просто не цікавлять або їм недоступні.

Неллі відрізняє глибоке інтуїтивне проникнення в суть явищ. Від неї завжди виходить якесь глибинне чарівність, а люди при ній стають спокійнішими і приємними в спілкуванні. У неї немає недоброзичливців, заздрісних друзів. У конфлікти з оточуючими, навіть незначними, не вступає. Малоймовірно, що Неллі побажає обмежити своє життя турботами про будинок, хіба що вирішить перетворити свою квартиру в світський салон, залишивши чоловіку проблеми матеріального забезпечення сім'ї. З радістю довірять ведення домашнього господарства матері або свекрухи. Частіше ж вона прагне реалізувати свої духовні запити поза сім'єю, для чого намагається вибрати собі цікаву роботу і завести не менш цікаві знайомства. Єдине, чого їй слід побоюватися, так це непостійності своїх емоцій і власної запальності. Вийшовши заміж, встановлює з чоловіком спокійні, рівні стосунки, позбавлені бурхливих пристрастей. Стабільність у шлюбі для неї найважливіше, проте самолюбство може зробити її ревнивою. Віддає перевагу чоловіків темпераментних, сексуально досвідчених, чи не докучає їм нав'язливою любов'ю, не обтяжує відповідальністю. З нею завжди легко і просто. Секрети спілкування Найчастіше конфлікти з Нелею вирішуються самі собою, якщо, звичайно, ви самі зможете швидко забути про інцидент. Вона рідко буває злопам'ятна, навпаки, швидше за все, вже в самий найближчий час вона почне сильно шкодувати про свою нестриманість і втрати особи. У розмовах Неллі зазвичай вважає за краще теми, пов'язані з модою, мистецтвом або світським життям, хоча нерідко не проти послухати про будь пригоди і авантюрах. Слід імені в історії Дочка англійського полковника Чедлея, Неллі-Єлизавета Кінгстон зуміла домогтися у своєму житті чималого, причому левова цих перемог була пов'язана з її активними діями на любовному фронті. Кокетлива, чарівна і життєрадісна, Неллі була однією з найсимпатичніших фрейлін при дворі англійської королеви, вигідно виділяючись серед оточення природною поведінкою і легким вдачею. Досить рано вона пізнала заборонений плід любові, вступивши в таємну зв'язок з капітаном Гервеем і також таємно молоді люди повінчалися, продовжуючи в інтересах кар'єри ховати свої відносини від оточуючих. Однак незабаром молодій дружині, якої не так вже й часто вдавалося бачитися зі своїм благовірним, стає нудно, і - частково через нудьгу, частково з міркувань вигоди - вона стає коханкою казково багатого герцога Кінгстона, що годиться їй чи то в батьки, чи то в діди. Подальша історія любовного трикутника розвивається зовсім вже в авантюрний ключі.

Неллі-Єлизавета, відчуваючи, що її коханий близький до завершення свого життєвого шляху, вирішує поєднуватися з ним законним шлюбом. Але що робити з першим чоловіком? Недовго думаючи, Неллі пробирається до церкви, де колись вінчалася, і вириває з книги акт про свій шлюб - після чого зі спокійною душею виходить заміж за герцога Кінгстона. І хоча після смерті герцога правда про його вдову спливла-таки назовні (про що подбали інші його родичі в розрахунку на спадщину), гроші все одно дісталися Неллі-Єлизаветі. Зовсім не страждаючи докорами сумління, вона спокійно дожила свій вік, ощаслививши ще багатьох високих осіб, так і не зумівши зрозуміти - чого ж все-таки поганого в двоемужестве?