Значення імені «Ніна»

Значення, походження: Ніна - ім'я племінниці єрусалимського патріарха Ювеналія, що поклала початок християнству в Грузії. Воно відбувається, можливо, від грецького «Нінос-Нін» - так звали засновника Ассірійської держави, таку ж назву носила і столиця Ассирії. У перекладі з ассірійського мови ім'я Ніна означає цариця, з грузинського - ласкава.

Ім'я хороше і добре, але аж ніяк не сильне: ніжне, красиве, жіночне. Мовчазна і внештойная простота створюють образ особистості внутрішньо цільною, але не прагне це проявити. Популярність цього імені в наш час йде на спад, можливо, тому, що здається занадто простим і нехитрим.

Іменини: 27 cічня, 14 травня, 19 листопада

Зодіак імені: Водолій.

Планета: Уран.

Колір імені: Ліловий, синій, червоний, соедіненіематово-синього і бежевого.

Камінь-талісман: Циркон.

Рослина: Кипарис, фіалка, виноградна лоза.

Тварина: Філін, олень.

Основні риси: Товариськість, сприйнятливість, інтуїція, здоров'я.

Тип: потайливі, кілька боязлива і нерішуча. Як і її тотем - виноградна лоза, вимагає догляду, щоб вчасно розквітнути. Щасливе заміжжя або цікава робота для неї - мета життя.

Ім'я та характер: Уперта і самолюбні. Дуже ревниво ставиться до чужої думки про себе. Однак самолюбство змушує її весь час намагатися бути «не гірше за інших». Їй властиві претензійність і повчальність. Однак Ніна, якщо захоче, умечет бути чарівною, жіночною і м'якою. Як господиня - вона вище всіх похвал. Деяка замкнутість Ніни відображає глибокий характер, його слухає ритмам життя і вбирає в себе більш повні і цілісні впливу, ніж сиюминутность моменту. Зовні вона досить стримана і холодна, але є в її очах такий собі танцюючий вогник, який змушує звертати на Ніну увагу.

Доля: Ніна самозначітельна, цінує себе, і це виручає в обставинах, які заплутані навколо неї. У дитинстві Ніночка не завжди може стримувати свої почуття, не прислухається до порад старших. У неї завидну завзятість. Вона ні в чому не любить суєти.

Ніна відноситься до тих жінок, які складають вино життя.

Психіка: Ніна трохи дикувато. Уникає конфліктів із суспільством і світом. У неї кілька аристократичні манери, вона не любить простонародних розваг, наприклад ярмарків. Це ім'я, подібно звуку внутрішнього голосу, налаштовує на самонавіювання і протистоїть зовнішньої яскравості і відкритої емоційності. Однак Ніна легко втрачає над собою контроль. Часто сама себе вганяє в перевантаження. Загострено сприймає шушукання бабусь у дворі, для неї важлива думка друзів про її поведінку. Зі своїми ровесниками підтримує нормальні стосунки. Повна розкутість змінюється скутістю, незрозумілою соромливістю.

Інтуїція: Здатна передбачити найбільш важливі етапи свого життя. Однак її може застати зненацька різке зміна обставин.

Інтелект: Живий розум, схильний до узагальнень, чудова пам'ять, але Ніна не надто допитлива.

Моральність: Притаманне почуття власної гідності.

Ніна вірна слову і завжди виконує взяті зобов'язання. Однаково дружить як з чоловіками, так і з жінками. Важко переживає зради або нечесні вчинки. Здатна захистити слабкого навіть із застосуванням сили. Однак, якщо ви прикуті до ліжка, не розраховуйте, що Ніна подасть вам склянку води, якщо вона до вам не прихильна. Якщо ж ви їй подобаєтеся, будьте впевнені, що Ніна не дасть навіть самому Господу Богу відібрати у неї вашу душу.

Здоров'я: Ніна постійно піклується про своє здоров'я і ніколи не скаржиться на нього. Витривала. Слабкі лише органи внутрішньої секреції.

Сексуальність: Вона стримана, що не виключає поривів чуттєвості, особливо коли зустрічає ідеального партнера. У молодості майже завжди - у верхньому куті «любовного трикутника», з віком - предмет чоловічого поклоніння. Сексуальна поведінка відрізняється крайнощами. Часто чоловік не може її зрозуміти. У ліжку вона рідко виявляє ініціативу. Але хто зуміє розпалити в ній вогонь пристрасті, може і обпектися - настільки гаряча буває Ніна. Багато шансів на щастя у Ніни з Сергієм, Михайлом, Кирилом, Федором, Яковом, Олександром, Борисом, Юхимом і Георгієм.

Шлюб: Ніна повсякденно потребує опори - главі родини, людину, яка зможе взяти на себе відповідальність і прийняти рішення. Для Ніни, що володіє безліччю позитивних якостей, не складає труднощів знайти собі в чоловіки хорошої людини. Вона прагне зробити свою родину ідеальною і проявляє для цього іноді занадто багато ретельності й настирлива. Діти її страждають від різних гуртків і секцій. Прискіпується до чоловіка, вважаючи, що в роботах по дому він недостатньо енергійний.

Сприятливі союзи: з Валентином, Віктором, Георгієм, Михайлом, Семеном та Сергієм.

Несприятливі союзи: з Анатолієм, Дмитром, Іваном та Федором.

Захоплення: Ніна любить сім'ю і постійно прагне покращувати сімейні відносини. По дому здатна виконувати будь-яку роботу з насолодою.

Поле діяльності: Отримавши спеціальність, Ніна завжди стає особливо відповідальним працівником, що пунктуально виконує будь-яке завдання. Однак вчитися не любить, робить це лише за потребою.

Бізнес: У службовій обстановці Ніна здатна бути чарівною і чарівною. Іноді не дуже принципова, але цілком надійна. Часто те, що Ніні здається правильним, виявляється невірним, а то й зовсім не має цінності і сенсу. Тому Ніна іноді робить «не ті» вчинки, які мала б вчинити. Живе не так, як їй самій хотілося б.

Знаменитості: Ананіашвілі, Думбадзе, Макарова, Попова, Рогожина, Русланова, Скворцова, Тер-Осіпян, Ургант, Хаген, Хрущова.