Значення імені «Оксана»

Походження: Оксана - українська розмовна форма імені Ксенія. Приблизно походить від грецького слова «ксенос» - чужий, чужоземний.

Означає: іноземка, мандрівниця.

Значення: Хороше, гучне, велике і просте ім'я. Воно популярне далеко за межами України. Люди воліють Оксану Ксенії: вона незрівнянно більш яскрава, хоробра і навіть велична. Зараз це ім'я дається дівчаткам не дуже часто, але популярність його неухильно зростає і, цілком можливо, незабаром виведе Оксану в першу десятку.

Іменини: 31 cічня, 6 лютого, 26 серпня, 15 вересня

Зодіак імені: Водолій.

Планета: Сатурн.

Колір імені: Сріблясто-сірий, пронизливий яскраво-рожевий, поєднання блискучих жовтого та червоно-цегельного.

Камінь-талісман: Халцедон.

Рослина: Безсмертник, кипарис.

Тварина: Кролик.

Основні риси: Твердість.

Тип: Велична «мадонна».

Ім'я та характер: У дитинстві вона справляє враження тужно і замкнутого дитини. Уникає гучних ігор з іншими дітьми. Їй більше подобаються настільні ігри, що вимагають уваги й кмітливості. Навчається без особливої ​​ретельності, але добре встигає з усіх предметів. Дружить в основному з дівчатками, але своїх таємниць не довіряє нікому.

Оксана вельми уразлива, їй не вистачає врівноваженості й стабільності. Найкращим справою для неї є пристрій домашнього вогнища.

Оксана дуже приваблива і використовує цю якість з користю для себе. Барвистий малюнок цього великого і помітного імені передає відкритий і чітко виражений характер. Це стійка жінка, вона не відрізняється зговірливістю.

Доля: Оксана любить «гуляти сама по собі» - в ній є щось від нечистої сили. Самостійна, наполеглива в задоволенні бажань. У неї не дуже легка, але завжди цікава доля.

Психіка: Оксана запальна і ексцентрична. Володіє сильною волею і стійкою психікою. Конфліктує рідко, привітна й дружелюбна. Однак може влаштувати істерику, якщо їй перешкоджатимуть.

Інтуїція: Глибока. Гостро сприймає всі біди і радощі життя, чутлива.

Інтелект: Оксана розумна, горда, знає про свої достоїнства і хоче отримувати від життя по заслугах.

Моральність: Намагається нікого не образити, але і себе в образу не дає. Переконати її в чомусь - завдання практично нерозв'язна. Навіть начебто погоджуючись з опонентом у суперечці, Оксана залишається при своїй думці. При спілкуванні з нею багато відчувають її якесь невловиме перевагу.

Оксана може намагатися перевиховати чоловіка, але відступає, отримавши належну відсіч. Живе окремо від свекрухи.

Здоров'я: Слабке, в ранньому дитинстві страждає на простудні захворювання.

Сексуальність: Оксана не впадає в очі своєю зовнішністю. Тримається скромно, але будує в мріях грандіозні життєві плани. Любов Оксани може бути безмежною. Вона шукає в любові опору, щоб постійно відчувати плече партнера. Однак вона рідко відчуває себе задоволеною на сексі: її вимоги до чоловіка дуже високі. Щоб віддатися чоловікові, вона повинна відчути його рідним. Для інтимного побачення Оксана воліє домашню обстановку. Вона любить брати ініціативу на себе, так як досить досвідчена в сексі. Віддає перевагу чоловіків ласкавих, податливих, чуйно відгукуються на її ласки. Любить тривалі любовні ігри і дає партнеру повну свободу дій, особливо якщо це Володимир Михайло Ігор Борис, Олександр Кирило Геннадій Євген або Григорій.

Шлюб: Оксана - глава і незаперечний авторитет сім'ї. Господарські обов'язки виконувати не любить, але якщо треба, робить все швидко і розмашисто, як чоловік. Вийшовши заміж, Оксана залишається непередбачуваним людиною. Якщо чоловік ненавмисно розбудить її ранком, то в неї може зіпсуватися настрій на весь день. Проявляє безмежне терпіння, займаючись з дітьми. Однолюбка, ревнива, але, отримавши привід для ревнощів, замикається в собі.

Сприятливі союзи: з Олександром, Аркадієм, Віктором, Григорієм і Кирилом.

Несприятливі союзи: з Борисом, Іваном, Петром, Станіславом і Степаном.

Захоплення: Модниця. Дуже любить приймати гостей. Може зненацька захопитися: спортивними заняттями, курсами домоводства.

Поле діяльності: Оксана має здібності до гуманітарних наук. Але чим би вона не займалася, найбільше цікавиться своїм внутрішнім світом.

Бізнес: Оксана - натура сильна, активна, рішуча, не зупиняється на півдорозі і прагне обов'язково досягти поставленої мети. Знаходить вихід із будь-якого положення. Винахідливість і спритність. Перед перешкодами не врятував, майже завжди їй вдається їх подолати. Однак не схильна тверезо оцінювати себе і свої невдачі. Зазвичай у всьому звинувачує оточуючих або вважає, що їй просто не пощастило. У всіх її вчинках завжди присутня розрахунок. Вона ощадлива і скупувата.

Знаменитості: Дробінська, Грищук, Леонтьєва.