Значення імені «Ольга»

Походження: Ольга - давньоруське ім'я, раніше запозичене зі скандинавських мов. Походить від древнескандинавского імені Хельга (Хельгла) - свята. Жіноча форма чоловічого імені Олег у варягів - Хельги (священний).

Означає: свята, священна, світла.

Значення: Це рідкісне за красою та мощі ім'я, як правило, належить помітною і світлої особистості. Можливо, тому, що ім'я прийшло на Русь з давньої Скандинавії, в ньому мовби закладений дух наполегливих у досягненні мети варягів. Мабуть, звідси і цілісність характеру. Самобутність і простота, м'яке світло і крутий обрив злилися в цьому імені. За поширеністю ім'я Ольга поступається лише Олені та Наталі, причому однаково охоче давали його новонародженим дівчаткам і в місті, і на селі.

Іменини: 10 лютого, 6 березня, 14 березня, 17 липня, 24 липня, 23 листопада

Зодіак імені: Рак.

Планета: Місяць.

Колір імені: Жовтий, червоний, майже чисто білий, поєднання білого з темною вохрою.

Камінь-талісман: Янтар.

Рослина: Ясень, жовтець, груша.

Тварина: Леопард, сова.

Основні риси: Вольова, активна, працездатна, інтелектуальна, уперта, у вічних проблемах. Для неї головне - не зарити своїх талантів, дати проявитися усім своїм здібностям.

Тип: Ольга - незалежна, «гідна є». Це борець з сильним, часом важким характером. Не розлучається легко з тим, що тримає в руках. Було б необережністю вирвати у неї здобич, і не дивно - адже тотемом її є леопард.

Ім'я та характер: У дитинстві Оля - серйозна і вдумлива дівчинка. Плаче від образи, не позбавлена ​​впертості, може довго заперечувати свою провину, нізащо не попросить пробачення. Навчається нормально, в «золотий» середині, в рамках шкільної програми. З однолітками спокійна, що не бедокуріть. Вчителі задоволені її поведінкою. У юності вона інша - легка, з сумасшествінкой.

Ольга - володарка в своєму оточенні, «княгиня». Серйозна, вдумлива, але дуже ранима і образлива. Вона самолюбні, але це виявляється в основному у схильності до самоїдство і навіть заздрості. Втім, цього нечистого почуття вона соромиться і намагається приховати його навіть від себе самої, компенсуючи дуже добрими вчинками.

Ольга дуже жіночна, стежить за своєю зовнішністю, надзвичайно ретельно одягається. Не терпить, коли їй дають поради, а до тих, хто знає щось гірше її, ставиться зверхньо. У цьому виявляється обмеженість її натури. Їй властиво лицемірство: дуже люб'язна з вищестоящими, а з залежними від неї людьми частенько тримається зневажливо. Вона чудово готує. Це вірна дружина. Однак холоднувата, ігри серця - не для неї. Любить попліткувати. Ім'я це часто зустрічається серед інтелігентних злочинниць і «фатальних» жінок. Найбільш сильно негативні риси характеру виражені у Ольги Зиновіївни, Едуардівни, Дмитрівни, Миколаївни та Олександрівни.

Психіка: Ольга - жертва дуже сильних емоцій. Часто зла і мстива. Але навіть у гніві не втрачає контролю над собою. Є у цих амазонок якась неспокійна сила характеру, часто переходить у фанатизм.

Ольга схильна до постійного самоаналізу, копання у власних почуттях. Заздрить процвітаючих подруг. У гніві небезпечна, але її особиста відданість заслуговує високих компліментів.

Інтуїція: Ользі не вистачає уяви і натхнення, вона завжди керується логікою. Бачачи зв'язку різнорідних явищ, успішно втручається в хід подій.

Інтелект: Холодний і обачливий розум. Їй бракує людського тепла, без якого не існує справжнього інтелекту.

Моральність: Дотримується суворих норм моралі. Нічого не прощає і завжди зуміє нагадати вам про давні провинах. Схильна докопуватися до джерела своїх і чужих бід і приймати рішення, які повинні впливати на це джерело і покращувати загальну обстановку. Усвідомлюючи свою силу, Ольга ніколи нею не хизується, навіть як би соромиться її. Вона не пробивається в лідери і не шукає влади над іншими, а якщо це і трапляється, то відбувається крім її бажання.

Здоров'я: Володіє величезним запасом здоров'я, не піддається ні втоми, ні хвороб. Слабкі - печінка і статеві органи. У житті Ольги дуже велике місце займають любовні страждання.

Сексуальність: Ольга приваблива.

Секс для неї - табу, вона не дозволяє нікому втручатися в своє інтимне життя. Якщо перша любов не закінчиться заміжжям, то Ольга довго переживає цю невдачу. У неї страждання - від любові, любов - від страждань. Вона завжди закохана в своїх партнерів і не в змозі відокремити секс від любові. Вона сексуальна і чутлива, часто буває не задоволена своїми сексуальними зв'язками.

Ольга створена для яскравих пристрастей і сексу. Її перші сексуальні пригоди вражають бурхливість і пристрасністю. Вона досягає вершини насолод, відомої тільки небагатьом обраним. Їй підходять Віктор, Лев Ілля Сергій, Олег Вадим і Руслан.

Шлюб: Ольга постійно порівнює нових шанувальників з першим у її житті чоловіком і довго не може вийти заміж. У сім'ї не прагне командувати, проте зазнає труднощів у спілкуванні, тому що такої сильної і самобутньої особистості може відповідати далеко не кожен.

Ольга ревнива, удавання в коханні відчуває тонко, стає нетерпимою, навіть агресивною.

Сприятливі союзи: з Анатолієм, Віктором, Владиславом, Захаром, Львом, Семеном або Степаном.

Несприятливі союзи: з Денисом, Ігорем, Костянтином і Миколою.

Захоплення: Любить ходити в кіно або на виставки разом із чоловіком і дітьми. Захоплюється кулінарним мистецтвом.

Поле діяльності: Робота для Ольги - іноді броня, іноді провокація, але завжди - пристрасть. Вона не згодна з існуючою думкою, ніби жінки відіграють другорядну роль в житті. Лікарі, медсестри, політичні чи громадські діячі, керівники підприємств - все це вони! Ольга володіє загостреним почуттям відповідальності. Може домогтися гарних результатів у будь-якому виді діяльності - в науці, на виробництві, у творчості.

Бізнес: Ольга не домагається більших успіхів у житті. Їй не вистачає твердості й наполегливості у вчинках. Однак вона здатна подолати будь-яку перешкоду, якщо це буде потрібно для досягнення поставленої мети. Правда, те, що представляє цінність для неї, може бути зовсім байдуже іншим. Проте вона - безумовний авторитет для оточуючих, часто вони дивляться на Ольгу з боязкістю, знизу вгору, відчуваючи її перевагу. Але це якість нікого не принижує. Сила і енергія Ольги допомагають і іншим подолати труднощі.

Знаменитості: Аросєва, Волкова, Воронець, Дмитрієва, Кабо, Кніппер-Чехова, Кобилянська, Корбут, Кучкина, Лагутіна, Лепешинська, Моїсеєва, Остроумова, Батьківщина, Рубцова, Садовська, Спесивцева, Суботіна, Сухарнова, Форш.