Значення імені «Олеся»

У дитинстві Олеся схильна до простудних захворювань, бронхітів. У школі дружить тільки з дівчатками, не помічаючи хлопчаків, які частенько таємно закохані в цю незалежну, струнку, спортивну дівчинку. Свій впертий і незалежний характер вона успадкувала від матері, а приємну зовнішність - від батька, до якого вона більш прив'язана. Доросла Олеся прямолінійна і ревнива. Вона прив'язана до сім'ї, і її слід віднести до того типу людей, про яких кажуть, що вони однолюби. Однак цій жінці властива ексцентричність. Вона неодмінно здійснює вчинки, валило близьких в здивування, а то і в переляк. У юності вона, цілком можливо, приголомшить батьків повідомленням, що стрибнула з парашутом або збирається відправитися підкорити Гімалаї. Професію обиратиме якщо не рідкісну, то для жінки малоподходящей - геолога, хірурга або, скажімо, капітана далекого плавання. Не дивуйтеся, якщо, повернувшись з відпустки, побачите, що ваша кухня перероблена в фотолабораторію, - це означає, що дочка вирішила стати фотокореспондентом. Не варто з нею сперечатися. Зрештою у Олесі вистачить розуму послухати розумних порад батьків, стати нормальним інженером або бухгалтером. Вона не самокритична і завжди буде вважати, що їй просто не пощастило, і тільки тому вона не світова кінозірка. Від невдач Олеся духом не падає і від своїх намірів не відступає. Перший шлюб у народжених взимку складається не завжди вдало (їм не слід виходити за чоловіків, теж народжених взимку).

Сексуальність імені Олеся Вона дуже лагідна, м'яка, перебірлива в чоловіках. Рідко домагається переваги над своїм партнером, але в образу себе не дасть.

Олеся - натура захоплива, що випробовує цікавість до всього, що стосується сексу. Їй далеко не байдужі еротичні ігри, вона сприйнятлива до чоловічих пестощів, до дотиків люблячої чоловічої руки до її тіла, особливо чутлива вона до пестощів грудей. Не будь-який партнер може довести Олесеві до кульмінації, щоб доставити їй вищу насолоду, він повинен бути особливо ніжний і винахідливий у любовній грі, яка для Олесі може означати більше, ніж сам статевий акт. Просто любити Олесеві недостатньо, потрібно володіти ще всім непростим мистецтвом інтимної близькості.

Олеся здатна несподівано для свого партнера, дивуючи його, проявити невідомі йому раніше сексуальні здібності. Їй завжди приносить задоволення почуття новизни в спілкуванні з чоловіком. Якщо у Олесі щось не ладиться в інтимних відносинах, вона замикається в собі, страждає, але не може прояснити їх у відкритому розмові з партнером. Вона скоріше припинить з ним всякі відносини, хоча мучитися і переживати не перестане. Прив'язуючись до чоловіка, вона зберігає йому вірність, відданість Олесі коханому варто високих компліментів. Зимова Олеся - самозакохане, вперте істота, у неї підвищений статевий потяг, але ця жінка строгих правил і, вийшовши заміж, в будь-якому випадку зберігає чоловікові вірність - правда, іноді розмахуючи нею, як прапором, коли хоче підім'яти чоловіка під себе. Щоб шлюб її був довговічним, їй краще не виходити заміж за зимового чоловіка.