Значення імені «Паула»

Значення імені: Паула в перекладі з латині - «маленька», «крихітка».

Колір: Червоний.

Основні риси: Збудливість, товариськість, сприйнятливість, моральність.

Тотемна рослина: Чебрець.

Тотемна тварина: Жираф.

Знак: Ваги.

Тип: Чутливі жінки, флегматичні,

Як і їхні тотем жираф. Є в них щось від дітей. Милі і легкі в спільному житті, швидко пристосовуються до будь-якої ситуації.

Психіка: Люблять оточувати себе людьми. Від найменшої критики губляться, відчувають почуття занепокоєння, весь час розмірковуючи над тим, погано чи добре вони надійшли, люблять їх чи ні!

Воля: Починаючи справу, ніколи не доводять його до кінця.

Збуджуваність: Їх душевну рівновагу легко порушити. Ці жінки просто вмирають без любові, що іноді закінчується психічним розладом: вони не вміють робити відмінності між почуттям симпатії і сексуальним потягом.

Швидкість реакції: Дуже слабка - нагадують в цьому відношенні жирафа.

Паула впевнена в собі, а швидше за все - в своїй чарівності.

Поле діяльності: Необхідно стежити, щоб кокетство Герасимчука єдиним, чим ці дівчатка займаються в школі. Часто змінюють місце роботи.

Інтуїція: Позбавлені як інтуїції, так і уяви.

Інтелект: Мають аналітичним розумом і відмінною пам'яттю, але не допитливі. Про себе дуже високої думки.

Сприйнятливість: Дуже вразливі, вкрай важко переживають зради.

Моральність: Їх вільне поведінка наводить на думку, що для них не існує норм моралі, але насправді це зовсім не так.

Здоров'я: Схильні до захворювань легенів і бронх. Курити їм категорично заборонено!

Сексуальність: Неможливо розпізнати їх бажання: чи то воно є, чи то його немає. Батьки зобов'язані пояснювати цим дівчатам, наскільки далеко можна зайти в такій грі!

Активність: Дуже слабка. Виконують свою роботу, але переважно з почуття обов'язку.

Товариськість: Є для них нагальною потребою.

Паула дуже щира. Випадкова зустріч нерідко закінчується заміжжям.

Характеристика імені: За темпераментом - флегматик, проте чутливий і дуже збудливий. Втрачається від критичних зауважень на свою адресу. Дуже стурбована тим, як ставляться до неї оточуючі: засуджують або схвалюють її вчинки, люблять чи ні. У неї нестійке душевну рівновагу, вроджена потреба в любові, без якої вона просто вмирає або психічно розбудовується. Не вміє робити відмінності між почуттям симпатії і сексуальним потягом. Завжди не впевнена в собі і своїй чарівності. Вона володіє аналітичним типом мислення, відмінною пам'яттю, але позбавлена ​​інтуїції, уяви й сили волі. Починаючи справу, ніколи не доводить його до кінця. Поводиться зовні розкуто, але не переступає через загальноприйняті принципи моралі. Дуже щира, тому її зовнішній спокій і неквапливість оманливі, від Паули можна чекати будь-якого сюрпризу.

Паула не надто трудолюбива, і роботу, доручену справу виконує переважно з почуття обов'язку. Місце роботи змінює часто. Особливої ​​схильності до якоїсь професії не проявляє. Кар'єра її не цікавить. Основна мета її життя - благополучно вийти заміж. Випадкова зустріч для Паули може завершитися заміжжям. Чоловікові вірна, дуже важко переживає його зради. Часом сама не може визначити рівень своєї чуттєвості і сексуальності. Батькам треба потурбуватися заздалегідь про її знаннях в області інтимних відносин сімейного життя. Мила і легка в спільному житті, швидко адаптується в будь-якій обстановці.

Висновок: Не надто обманюйте їх уявним спокоєм і неквапливістю, так як від таких жінок можна чекати будь-якого сюрпризу.