Значення імені «Пауліна»

Особистість Пауліни: Таємнича кров.

Колір: Червоний.

Основні риси: Інтелект, збудливість, активність.

Тотемна рослина: Полуниця.

Тотемна тварина: Лебідь.

Знак: Лев.

Тип: легкозбудливою нервові холерики. Швидко виходять із себе. Справляють враження жінок «з претензією». Як і їхні тотем - лебідь, здаються гордими і неприступними, хоча насправді це несміливі і не впевнені в собі люди.

Психіка: інтелігентність і дають відчути це оточуючим. Схильні все приймати на себе, зайво суб'єктивні. У них досить важкий характер, але живуть вони цікавим і насиченим життям.

Воля: Швидше сильна, хоча її часом не вистачає, щоб довести справу до кінця. Часто займають позицію «ображеної чесноти».

Збуджуваність: Занадто сильна, щоб залишався час на рефлексію.

Швидкість реакції: Пауліна здатна на напади гніву, які просто шокують людей.

Поле діяльності: Чи не відчувають особливої ​​потреби в роботі, хоча справляють враження діяльних людей. Їм не вистачає витримки, часто вони намагаються зловити відразу двох зайців. З таких жінок виходять непогані журналісти та рекламні агенти.

Інтуїція: Повністю заглушена розумовим аспектом їх особи.

Інтелект: самовдоволений, вважають себе дуже розумними, все ж оточуючі, на їх думку, - круглі дурні. Незважаючи на те, що їм доводиться терпіти великі поразки, ніколи не втрачають віру в себе.

Сприйнятливість: Дуже нервові й імпульсивні. Сліпо довіряють своєму розуму, хоча той іноді підводить їх.

Моральність: Залежить від оточення і обставин.

Здоров'я: Хитка, занадто сильно залежить від психіки. Нервова система нестабільна. Швидко втомлюються. Їм необхідний тривалий сон і відпочинок.

Сексуальність: Носять маску байдужості, їх важко схвилювати. Свого майбутнього партнера настільки ідеалізують, що зустріти такого стає проблематичним.

Активність: Межує з агресивністю. Цим жінкам у житті потрібно успіх.

Товариськість: Пауліна любить оточувати себе людьми приємними і водночас корисними. Їх вітальня часто нагадує густонаселену контору.

Висновок: Подібні жінки схожі на свій тотем - лебідь, вони красиві, граціозні і одночасно черстві і нетерпимі до людей, завжди готові вступити з ними в протиборство.