Значення імені «Пелагея»

Значення імені: Пелагея від грецького - морська.

Іменини: 17 травня, 20, 21 жовтня.

Похідні: Пелагейка, Пелагія Пелагуша, Поля, Поліна полюся, Пуся, Полюха, Полюша, Палагейка, Палага, Палану, Палазю.

Колір: Зелений.

Основні риси: Воля, активність, швидкість реакції, моральність.

Тотемна рослина: Лаванда.

Тотемна тварина: Кенгуру.

Знак: Діва.

Тип: Міцно стоять на землі. Замкнуті собі, але не фантазерки. Власниці, яким потрібно дарувати щось конкретне і практичне.

Психіка: Боляче переживають розчарування і невдачі. Досить мстиві, люблять розігрувати роль мучениць; не піддаються впливу.

Воля: Сильна, поєднується з високою моральністю і схильністю до самопожертви. Це жінки величезного милосердя, з дитинства звикли оточувати всіх любов'ю.

Збуджуваність: Це активні і вольові натури. Створюється враження, що вони самі провокують сварки і скандали.

Швидкість реакції: Знаходяться в постійному борінні з собою і з суспільством, що може розвинутися в комплекс неповноцінності. Їм вдається залишатися об'єктивними, але не вистачає впевненості в собі.

Поле діяльності: У праці Пелагея шукає притулку від відповідальності. Прагнуть до успіху, щоб довести собі, що можуть подолати свої комплекси.

Інтуїція: Чи не володіють нею.

Інтелект: У них практичний розум, здатний пристосовуватися до будь-яких життєвих обставин. Володіють дивовижною пам'яттю.

Сприйнятливість: Замикаються в своїй шкаралупі і побоюються висовуватися з неї, часто стаючи егоцентрик.

Моральність: Дуже строго дотримуються правил моралі.

Здоров'я: Відмінне, однак схильні до психосоматичних нездужань, які самі ж нерідко провокують, щоб уникнути відповідальності за той чи інший проступок. У них «чутливі» кишечник і печінку.

Сексуальність: У цій сфері найбільш чітко проявляється конфлікт між їх чуттєвістю і психічної загальмованістю. Не можна допускати, щоб у таких дівчат розвинулося почуття неприязні до чоловіків, тим більше що слабка збудливість загрожує їм залишитися старими дівами.

Активність: Дуже діяльні, але вони майже ніколи не реалізують своїх починань до кінця.

Товариськість: Можна сказати, що суспільство є їх ворогом, так незатишно почувають вони себе у світі лицемірства, облуди і моральних заборон.

Характеристика імені: В Пелагеї сильно розвинене почуття власної гідності і самоповаги, тому й у відносинах з оточуючими, близькими, друзями вона ніколи не дозволить собі окрику, нестриманості, принизливої ​​репліки.

Пелагея шаноблива зі старшими, не любить повчати навіть молодших - нікому не нав'язує своїх переконань. Зовнішня незлостивість, скромність, м'якість Пелагеї не означають відсутності характеру. Завжди знає, чого хоче від життя, вміє вести справи на роботі і в сім'ї, без особливих праць досягає успіху. Єдина сфера діяльності, яка їй протипоказана, - це хімічне виробництво: вона дуже чутлива до різких запахів, які можуть викликати важку алергію. Любить життя і віддається її радощів з усією пристрастю. Вона приваблива якийсь загадковістю і своєрідністю.

Висновок: В Пелагеї драматично поєднуються сильна воля, активність, працьовитість - і нездатність довести справу до кінця, коли до перемоги, успіху вже рукою подати!