Значення імені «Поліна»

Походження: Поліна - самостійна, російська скорочена розмовна форма грецького, латинського імені Аполлінарія жіночої форми імені Аполлінарій (ПОЛІНАР - присвячений Аполлону, Аполлонов). Аполлон у давньогрецькій міфології - бог сонця, пророкувань, покровитель мистецтв. За іншою версією, це англійська форма імені Павлина (разг. Павла) від латинського - з роду Павла;

Жіноча форма імені Павич.

Значення: Тихе, неголосне і неяскраве ім'я. Прийняття і примирення, які звучать в цій вібрації, створюють відчуття лояльного злиття з плавним потоком зовнішніх впливів. Ім'я рідкісне - як зараз, так і півстоліття тому. Хоча повністю з ужитку ніколи не йшло. Незважаючи на це, воно не здається незвичним і старомодним. Водночас відносна рідкість робить його досить помітним.

Іменини: 18 cічня.

Зодіак імені: Козеріг.

Планета: Місяць (Сатурн).

Колір імені: Білий, чорний, світло-зелений, світло-блакитний, золотистий, блакитний і трохи червоного, світло-болотний. Найбільш сприятливий колір для більшої активності - червоний.

Камінь-талісман: Рубін, селеніт.

Рослина: Тополя, лотос, полуниця.

Тварина: Лебідь.

Основні риси: Збудливість, активність.

Тип: Кришталево-чиста жінка в темно-вишневою шалі. Холерик, легко збудлива, нервова. Справляє враження жінки «з претензією». Як і її тотем - лебідь, здається гордої і неприступною, хоча насправді це не сміливий і не впевнений у собі людина.

Ім'я та характер: Поліна чарівна, чарівна й дуже контактна. Підтримає розмову на будь-яку тему, чудово тримається в будь-якому суспільстві. Їй у життя потрібно успіх. Здається гордої і неприступною, хоча їй частенько доводиться долати себе, щоб взятися за якусь справу або з кимось поспілкуватися. Легко виходить з себе, особливо коли відстоює свою думку, точніше - нав'язує його іншим. Сперечатися Поліна зовсім не вміє. Вона дуже самовпевнена в душі, але дуже невисокої думки про інших. Якщо Поліна дасть комусь об'єктивну хорошу оцінку, значить, ця людина їй насправді доріг. Любить прикидатися байдужою, втім сентиментальної її не назвеш. Краси природи і тонкощі почуттів - не для неї. Однак за цим набором протиріч Поліна - вірний друг, якому дуже приємно довіряти секрети і який завжди поспівчуває і допоможе. До домашньому господарству Поліна відноситься холоднувато, але проте у неї все горить в руках. Рівновага Поліни коливається від деякої серйозності, і навіть строгості, до веселої життєрадісності. Це ж стосується і пов'язаної з ім'ям асоціації - поле, яке може бути і полем бою, і полем для гри. На віру Поліна нічого не приймає.

Доля: В силу врівноваженості енергетики, Поліна являє собою поле, на якому може вирости все, що завгодно. У дитинстві Поля може допомагати вчителям, ніколи не скривдить своїх друзів. У юності - це метка дівиця, з роками не втрачає моложавості і тому в старості обожнює молодь. В її жилах тече таємнича кров. У Поліни досить важкий характер, але живе вона цікавим і насиченим життям.

Психіка: Зайве суб'єктивна, схильна все приймати на себе. Інтелігентна - і дає відчути це оточуючим.

Поліна - польова квітка, краса провінції, але і в столицях вона є уособленням російського духу. Схильна до самокопання і самоїдства, до себе ставиться дуже критично.

Інтуїція: Неглибока, нестандартні ситуації можуть вибити її з сідла.

Інтелект: Поліна більше довіряє розуму, ніж інтуїції. Самовдоволена, вважає себе дуже розумною. Незважаючи на те що їй доводиться терпіти поразки, ніколи не втрачає віру в себе.

Моральність: Залежить від оточення і обставин. Серед друзів Поліна відрізняється доброзичливістю, чуйністю, безкорисливістю. Завжди готова приголубити скривджену подружку, заспокоїти малюка, поспівчувати хворої бабуле. Нерідко Поліна буває надміру прямий в спілкуванні і говорить те, що думає, хоча і спокійно, але все ж забуваючи чомусь пом'якшити свої слова.

Здоров'я: Хитка, занадто сильно залежить від психіки. Нервова система не стабільна. Швидко стомлюється. Їй необхідні тривалий сон і відпочинок.

Сексуальність: Носить маску байдужості, її важко схвилювати. Свого майбутнього партнера настільки ідеалізує, що зустріти такого стає проблемою. Слабохарактерність прикрашає її жіночність.

Шлюб: Її дбайливості вистачає на два покоління. У сім'ї вона дуже мила і улюблена, але ніколи сім'єю не керує. Товариська, іноді надмірно відверта навіть з малознайомими людьми. Прівязчіва до будинку, до домашніх. Улюблена і авторитетна бабуся. Навіть собаки, кішки і коні її люблять і слухаються. Із сусідами майже не конфліктує. Здатна перетворити сімейні відносини в затишний оазис. Дуже терпимо ставиться до вільностей чоловіка, навіть намагається знайти йому виправдання. Чудова мати. Завжди в курсі справ дітей.

Сприятливі союзи: Олександр Віталій Денис Костянтин Юрій.

Несприятливі союзи: з Анатолієм, Вадимом, Ігорем, Станіславом і Філіпом.

Захоплення: У Поліни бувають незвичайні хобі, які прийнято вважати суто чоловічими: захоплюється небудь галуззю техніки, колекціонуванням, а то стає ярою спортивної вболівальницею. Не забуває і про свій зовнішній вигляд. Здатна сама собі зшити гарне плаття.

Поле діяльності: Поліна не відчуває особливої ​​потреби в роботі, хоча справляє враження діяльної людини. Їй не вистачає витримки. Часто вона намагається зловити відразу двох зайців. Вона може бути непоганим журналістом, рекламним агентом. Вона не прагне отримати престижну спеціальність. Намагається знайти роботу ближче до будинку, щоб в обідню перерву подивитися, як там діти. А після роботи поспішає в будинок. Все її життя в таких клопотах.

Бізнес: У справах Поліна докладно і надійна, береться за будь-яку роботу. Однак не прагне зробити службову кар'єру. Працьовитість її і терпіння здатні принести свої плоди, хоча інший раз Поліні не заважає і заявити про себе в повний голос або ж просто нагадати начальству про свої потреби.

Знаменитості: Анненкова, Астахова, Віардо, Данкова, Кутепова, Осипенко, Осетинська, Стрепетова, Тешкіна.

З історії: Поліна, сестра Наполеона Бонапарта, не відрізнялася зайвою скромністю поведінки. Володіючи яскравою красою, веселою вдачею і дотепністю, здатними зачарувати будь, Поліна насолоджувалася усіма принадами світських утіх: життя дається лише раз! Перший шлюб її з генералом Леклерком закінчився трагічно: померли і чоловік, і син. Другий шлюб завершився розлученням: князь Боргезе не зміг винести репутацію відспіваного рогоносця. Подейкували навіть про кровозмісної зв'язку брата і сестри.

Поліна настільки відкрито виявляла ревнощі до само не Наполеона Марії-Луїзі, що була віддалена від двору. До самої смерті брата Поліна була вірна своєму образу життя безтурботним метелики, пурхають з квітки на квітку. І лише після повернулася до колишнього чоловіка, виблагавши у нього прощення. Яскравий образ Поліни, її краса і енергія, що б'є через край, надихали багатьох художників і скульпторів, у тому числі А. Канова, який створив саме знамените її зображення: статую «Венера-переможниця».