Значення імені «Парасковія»

Від грецького - п'ятниця. Старослов'янська варіант імені звучить як Параскева. У ранньому дитинстві Параска спокійна дівчинка, розвивається нормально. Однак у неї слабка імунна система, тому вона часто хворіє інфекційними захворюваннями, легко застуджується. Слід їй вчасно робити всі щеплення, загартовувати дитину. Рано починає говорити і дуже чітко вимовляє всі букви, правильно будує речення.

Але і спокій батьків закінчується: дочка задає масу питань, обов'язково вимагає грунтовних роз'яснень, рідко буває ними задоволена. Дівчинка не вередує, але вперто домагається того, чого хоче. З дитинства відрізняється недитячою серйозністю, раціональністю, це помітно навіть в іграх: вона все продумує до дрібниць, що не робить зайвих рухів, нічого не забуває, не втрачає. Добре вчиться, посидюча, обов'язкова. Встигає допомогти однокласникам, матері по господарству. Весь день її розпланований. Ще в школі обирає професію, здобуває вищу освіту і потім обов'язково працює за фахом. Віддана своїй справі, завжди має безліч нових ідей. Парасковія дуже здібна, може проявити себе в різних областях діяльності. Не позбавлена ​​честолюбства, багато працює і швидко просувається по службі. Вона володіє прекрасними організаторськими якостями, може керувати колективом. Груднева любить командувати, вміє зробити так, що всі крутяться навколо неї. Вона вважає, що без її підказки ніхто нічого толком не знає і не зробить, як треба. Однак вона не змушує навколишніх підкорятися її волі, все має відбуватися за їх згодою. Вона намагається не нав'язувати свою думку тим, хто не готовий її підтримати: вороги їй не потрібні. Парасковія не терпить брехні і буває сувора з тими, хто її обдурив. Принципова, справедлива, чесна. Їй байдужі суспільне, службове чи соціальне становище людини; вона оцінює його за іншими критеріями - порядності у відносинах, чесності, обов'язковості, доброті. Дуже самокритична і сувора до себе. Заміжня Парасковія буває кілька разів, не завжди їй вдається відразу влаштувати своє особисте життя. Вона віддана дружина, хороша господиня, але кілька владна, і не всі чоловіки миряться з роллю підлеглого в сім'ї. У відносинах з чоловіками раскрепощена, рішуча, активна. Може сама зробити пропозицію своєму коханому, якщо бачить, що він не вирішується на це. Може познайомитися з вподобаним чоловіком з власної ініціативи, підштовхнути його до більш близьких відносин. В інтимних іграх ласкава, ніжна, але не любить цього демонструвати: її особисте життя прихована.

Парасковія кілька прямолінійна, але наділена тонким почуттям гумору, що пом'якшує характер; і свою прямолінійність вона маскує іронічним тоном. Не любить безладних сексуальних зв'язків, у неї завжди один партнер. Якщо відносини з ним її перестають влаштовувати, вона може обірвати стосунки і підшукати собі іншого чоловіка. Нерідко і партнери залишають її.

Парасковія не терпить недомовок, вона не може перебувати в невіданні, невизначеності. Гірка правда їй дорожче брехні. Зраду партнера переживає важко, але з гідністю, зазвичай їх відносини припиняються відразу ж і спокійно. Зимова і осіння Параски дуже потайливі, навіть близьким подругам не дано знати про них все. Зате для подруг вони як скринька, що зберігає всі секрети. Їм можна довірити все, що завгодно.