Значення імені «Пульхерія»

Особистість Пульхерії: Ті, хто привласнюють.

Колір: Жовтий.

Основні риси: Воля, активність.

Тотемна рослина: Граб.

Тотемна тварина: Саранча.

Знак: Діва.

Тип: Це терплячі, дуже організовані флегматики, які завжди досягають своєї мети. «Перегризають» всі зустрічаються на їх шляху перешкоди, як і їх тотемна тварина сарана.

Психіка: Випадкові поразки тільки вдесятеро більшим їх наполегливість. Не піддаються впливу, якщо вже щось задумають, то переконати їх неможливо. Занадто суб'єктивні, вважаються тільки зі своєю думкою. Зайве самовпевнені.

Воля: Діють вміло, але без належної витримки, що кілька подовжує шлях до наміченої мети.

Збуджуваність: Пульхерія намагається не вихлюпувати своїх емоцій. Мають нечисленних, але зате перевірених друзів. Уміють бути хорошими товаришами, у них сильно розвинене почуття колективізму.

Швидкість реакції: врівноваженість, проте цим жінкам весь час хочеться придушити всіх оточуючих, і особливо свого чоловіка, який часто стає їх «улюбленої жертвою».

Поле діяльності: Вони не дуже кмітливі і здатні в навчанні, зате дуже посидющі. Їх не приваблюють точні науки, вони скоріше схильні займатися «чоловічими» професіями. Це тип ділової жінки, неперевершеною у фінансових справах.

Інтуїція: Середня. Рідко вдаються до її допомоги, воліють логіку.

Інтелект: Мають аналітичним типом мислення, часто просто грузнуть у дрібницях, не в змозі виділити головне.

Сприйнятливість: Здаються холодними і неприступними, але це тільки маска. Такі жінки просто не знають своїх почуттів. Найчастіше живуть поруч з родиною, а не в сім'ї.

Моральність: Мораль розуміють інстинктом, нерідко їм здається, що деякі принципи можна відкинути без особливої ​​шкоди.

Здоров'я: Відмінне. Ставляться до нього дуже дбайливо. Єдине, що їх може підвести, - шлунок.

Сексуальність: Складається враження, що ця область людських відносин стоїть у них не на першому плані, але насправді всередині у них тліє вулкан, несподіване виверження якого може принести багато сюрпризів.

Активність: Ось тут цим жінкам доводиться важкувато. Коли успіх залежить від їх власної енергії та підприємливості, у них виникають труднощі.

Товариськість: Все залежить від настрою.

Пульхерія сама собі на умі. Під її поблажливою усмішкою ховається велика впертість.

Висновок: Це бігунки на довгі дистанції. Повільно стартують, потім набирають швидкість і можуть випередити багатьох.