Значення імені «Раїса»

Походження: Ім'я Раїса (простий. Раїси) імовірно, давньогрецького походження - від слова «Радіан», що значить легка, безтурботна. За іншою версією ім'я Раїса походить від арабського слова «начальниця». Ім'я Раїса означає легка, покірна, поступлива, безтурботна, начальниця.

Значення: Сила енергії цього імені проникливою струменем впроваджується в сферу емоцій, народжуючи образ пристрасті. Його звучання заявляє про себе з розмахом і наполегливістю. Воно сприймається холодним і хоробрим. Але це зовсім не означає, що більшість Раис - чоловікоподібні войовниці. Загальне враження від імені - гарне, велике і яскраве. Ім'я Раїса зустрічається не часто, але його вживання стійко - одно-два на тисячу інших імен.

Іменини: 18 вересня, 6 жовтня.

Зодіак імені: Діва.

Планета: Меркурій (Сатурн).

Колір імені: Сизий, блакитний, червоно-рубіновий з синьо-сизим, сталевий, червоний, коричневий. Найбільш сприятливі кольори - помаранчевий і білий. Активний, навіть бунтарський червоний колір імені Рая з віком не зникає, а доповнюється чистим і глибоким синім.

Камінь-талісман: Сапфір, агати, бурштин.

Рослина: Сосна, тюльпан.

Тварина: Жайворонок.

Основні риси: Активність, сила, воля, здоров'я, посидючість, практичність, скрупульозність у роботі, веселість і радостность.

Тип: Рівна у спілкуванні з близькими людьми. Сильна, як сама природа. Володіє трохи чоловічим характером. Стартує як стріла або жайворонок. Холерик, тому її краще не дражнити.

Ім'я та характер: Раїса стрімка й некерована ніким і нічим, крім своїх інтересів. Ніякому впливу не піддається, зате любить випробовувати на інших свою владу. Вимоглива і до себе, і до інших. Незвичайна трудолюбива. Завжди домагається своєї мети. Може бути другом, якщо це не суперечить її інтересам. Нестримна в гніві, мстива. Але настільки розумна і талановита, що навіть вороги, зціпивши зуби, прощають їй її гріхи. Яскравий характер Раїси поєднує в собі силу з гнучкістю. Їй властиві почуття впевненості в собі, самостійність у прийнятті рішень. Велика особистість, завжди відкрита, але небезпечна для своїх ворогів. Намагається уникати сварок, суперечок, розборок.

Доля: Раїса нестримно врізається в різні пласти життя - роботу, сім'ю і навіть в гріхопадіння і скрізь виявляється на висоті, тому що вміє доводити справу до потрібного їй завершення. Непохитна. Не жінка, а алмазний бур. У дитинстві Рая завжди в центрі дитячих ігор і забав, змушує хлопців згуртуватися, забути образи і займатися спільною справою. Поєднання рухливості і обов'язковості в характері Раїси присутній все життя.

Психіка: Раїсі подобається контактувати з оточуючими. Схильність до аналізу допомагає їй уникати емоційних вибухів і усувати конфлікти ще в зародку. Однак якщо вже вона вибухне, то сила цього вибуху буде колосальною.

Раїса - жінка життєва, без комплексів.

Інтуїція: Ні в яку інтуїцію не вірить, вважаючи її несумісною з інтелектом і здоровим глуздом.

Інтелект: Спілкування з Раїсою сторонній людині не доставляє ніякого клопоту, так як вона зазвичай сама бере на себе ініціативу в бесіді. Поводиться дуже доброзичливо і дипломатично. Однак схилити її на свій бік досить важко.

Моральність: Моральні принципи Раїси залежать від підвалин її оточення. Вона не прощає обману - відразу і назавжди припиняє всі відносини. Від інших чекає рівноцінну витраченим нею емоціям і силам віддачу. А на удар вона відповість ударом, іноді втричі перевищує удар кривдника.

Здоров'я: Раїса схильна до повноти, тому їй необхідно стежити за дієтою. Слабкі органи - шлунок і статеві органи.

Раїса повинна займатися плаванням, загартовуванням, а відпустку проводити на море, так як її організму потрібен йод.

Сексуальність: По відношенню до чоловіків Раїса виявляє певну агресивність. У дитинстві тримається ближче до батька. Дорослішаючи, не піддається проривів чуттєвості, нею керує розрахунок. Не любить жінок. Величезне значення надає узам шлюбу. Її сексуальні можливості практично необмежені, як в кількісному, так і в якісному відносинах. Вона любить різноманітність, зміну відчуттів в еротичних іграх.

Секс для неї - це хороший спектакль, де є імпровізації. У партнера вона попередньо перевіряє його психологічні та фізичні можливості. Інтимне взаєморозуміння вона знаходить з Олексієм, Юрієм, Федором, Михайлом, Сергієм, Петром, Рубеном, Глібом і Володимиром.

Шлюб: Раїса - хороша господиня. У сім'ї вона головує, формує весь уклад життя. Під її керівництвом сім'я успішно долає всі труднощі. Коли все добре в сім'ї, Раїса вся сяє й світиться. Вона ладнає з усіма родичами. Зазвичай Раїса з чоловіком утворюють цілком стійку і гармонійну пару. Розхитати такий союз майже неможливо. Чоловік навіть не помічає, як стає знаряддям в її руках. Але до старості її прагнення впливати на людей частенько перетворюється на буркотливість і буркотіння.

Сприятливі союзи: з Володимиром, Глібом, Євгеном, Михайлом, Сергієм, Федором або Юрієм.

Несприятливі союзи: з Ігорем, Степаном і Яковом.

Захоплення: Любить подорожувати або просто відпочивати на природі. Жадає нових вражень, у тому числі і сексуальних. Їй подобається робити покупки для всієї родини - і це їй вдається особливо добре. У компанії поводиться розкуто і весело, любить співати.

Поле діяльності: Сфера її діяльності вельми обширна. Її енергійна натура змушує приділяти багато уваги, кар'єрі і професійному зростанню. Вона може стати лікарем, фармацевтом, захоплюється точними науками, мовами.

Раїса від природи - вихователь і вчитель, прагне всіх повчати. Серед таких жінок є агрономи, господині барів та кафе.

Бізнес: Як правило, Раїса не намагається створити про себе гарне, хоч і помилкове враження. Хитрість і спритність їй не властиві. Вона прагне йти напролом, долаючи біди і нещастя працею і завзятістю. Нейтралізує виникають конфлікти. Любить сенсацію, з ентузіазмом підхоплює нові ідеї. Іноді здається, що вона задоволена всім на світі. Але за цією уявною задоволеністю Раїса звичайно продовжує гнути свою лінію потрібного їй поведінки людей. Всім помітні її організаторські здібності, тому часто вона виходить у лідери.

Знаменитості: Глезер, Горбачова, Кірсанова, Немчінская, Недашківська, Плотнікова, Рязанова, Сметаніна, Саєд-Шах, Трухіна.

З історії: Раїсою (Пульхерией) звали сестру римського імператора Феодосія II, що забороняв їй вступати в шлюб. Після смерті брата вона вийшла заміж за Флавія Маркіяна і в 450 г. звела його на престол. Завдяки підтримці Раїси, він мав мужність відмовити вождю гунів Атілла в данини.