Значення імені «Рената»

Від латинського renatus - відроджена. Ім'я стало популярним в європейських країнах завдяки газетним і журнальним романам. Широку популярність воно отримало в 40-50 роках. В даний час це одне з наймодніших імен. Найбільш поширене в Швейцарії. Запальність, образливість і максималізм, що відрізняють цю дівчинку в дитинстві, з роками стають домінуючими рисами характеру. Дитинство Рени часто буває нелегким, вона рано звикає до самостійності і до того, що у матері немає можливості годувати її делікатесами. Батько Рени, на якого дівчинка дуже схожа, мало займається вихованням дочки, і Рена гостро відчуває відсутність направляючої чоловічої руки;

Можливо, тому вона більше дружить з хлопчиками, ніж з дівчатками. Рената виростає працьовитою, яка вміє добре орієнтуватися в житті жінкою. Вона дещо важкувата на підйом, але якщо вже візьметься за справу, міцно за нього чіпко і не відпустить, поки не доведе до кінця. Особливо наполегливі зимові Ренати. У той же час ці жінки схили віддаватися мріям, будувати повітряні замки і разом з героями романів всерйоз переживати всі перипетії їхніх любвной драми. Образи довго не пам'ятають, але вибухнути можуть по будь-якій дрібниці. Рената рано виходить заміж, швидко звикає до ролі хорошої господині будинку і виконує її чудово. Вона хороша кулінарка і не упустить можливості похвалитися своїм умінням перед гостями.

Рената надзвичайно товариська, у неї повно друзів, з якими вона ділиться багатьма секретами сімейного життя. Особливо відкритими є літні - якщо у них трапилося нещастя, про це знають всі навколо. Точно так само вони діляться і своїми успіхами, вміючи в той же час від усього серця радіти успіхам інших. Рената дотримується суворих моральних принципів, нечесних вчинків не прощає, і якщо вирішить, що людина зрадила її, ніщо не здатне зупинити її - вона назавжди порве з ним всі стосунки. Їй не вистачає життєвої мудрості і гнучкості. Тотемом імені вважається муха, тотемною рослиною - льон.

Основні риси: сприйнятливість, сексуальність, товариськість, інтуїція.

Рената витривала, злопам'ятна, самовпевнений. У носительок імені слабкі легені, часто бувають мігрені, вони швидко стомлюються і важко переносять безсоння. Енергетика і Карма імені Рената - ім'я рухливе і сильне, проте його енергетика схильна досить різких перепадів. Прислухайтеся: наголос імені падає як раз на найбільш легкий за звучанням склад, що створює ілюзію якогось провисання, як ніби сходинка сходів раптом пішла з-під ноги, коли ви вже перенесли на цю ногу свою тяжкість. Безумовно, це всього лише ілюзія, та й то, якщо спеціально не вслухатися, цієї нестійкості і не помітиш, однак небезпека саме тоді стає небезпекою, коли приходить несподівано. Недарма кажуть: знав би, де впадеш - соломки б підстелив, так от, у Ренати є можливість підстелити цю саму соломку і застрахуватися від несподіваних нервових зривів. Більше того, при розумному підході її енергетика здатна забезпечити їй успіх у житті. Найголовніше для Ренати - це постаратися не забувати, що закладена в її енергетиці імпульсивність не має під собою достатньо твердою опори, і їй слід бути обережніше зі своїми душевними поривами.

Рената дуже чутлива і самолюбні, а притаманна їй твердість схиляє її досить активно реагувати на зовнішній вплив. Тут-то і може позначитися відсутність гальм. Нерідко, піддавшись першому негативної емоції, вона зривається, і Бог знає куди це може її занести. Не завжди допомагає навіть те, що з роками Рената стає більш стриманою. Так, скажімо, навчившись тримати себе в руках на людях.

Рената може давати вихід негативної енергії в сімейному колі, що неабияк ускладнить їй особисте життя. Набагато більш сприятливо, якщо замість стриманості Рената спробує згладити своє самолюбство, адже це один з найголовніших джерел її зривів! Крім того, емоції емоціями, проте з їх допомогою ще ніхто нічого і нікому не довів, так що доречніше перекласти інцидент в жарт, ніж давати вихід своєму роздратуванню. Таким чином, почуття гумору здатне допомогти Ренате знайти справжнє душевну рівновагу, позбавити її від безлічі помилок і направити її значну душевну енергію в якесь творче русло, будь то кар'єра або ж рішення домашніх проблем. Секрети спілкування Нерідко чутливість робить Ренату чуйною і розуміє жінкою, з нею буває приємно поговорити по душам. Уникнути ж гострих кутів у розмові найбільше всього допомагають спокійна логіка і добрий гумор. Однак будьте обережні з її самолюбством - жарти не повинні бути спрямовані на її особисті якості!