Значення імені «Римма»

Походження: Римма - старе рідкісне ім'я, раніше було чоловічим ім'ям. Походить від назви г. Рима. У перекладі з латинської мови - римлянка, з давньоєврейської - яблучко, з грецької - кидання, кинуте. Цікаво, що будучи чоловічим ім'ям, як Інна та Пінна, ім'я Римма останнім часом стало виключно жіночим.

Значення: Глибинний ритм внутрішнього напору (Рим-ма) і монолітна спаяність звуків цього імені створюють враження потужної, але непроявленої сили. Ця сила коливає зсередини, не зачіпаючи зовнішній образ, який залишається рівним і зануреннями-розчиненим.

Іменини 2 лютого, 3 липня.

Зодіак імені: Телець.

Планета: Місяць (Сонце).

Колір імені: Лимонний, синій з буро-рубіновим відтінком, сталевий, жовтувато-коричневий. Найбільш сприятливі кольори - помаранчевий і зелений.

Камінь-талісман: Опал, хризопраз.

Рослина: Лимон, квітка лимонного дерева.

Тварина: Собака дінго.

Основні риси: Римма увібрала в себе переваги і вади Сходу і Заходу.

Тип: Рідкісна жінка.

Ім'я та характер: Глибока і цілісна натура. Найчастіше важкий характер Римми починає проявлятися ще в ранньому дитинстві. Неймовірні примхливість і вимогливість. У характері Римми поступово закріплюється здатність домагатися бажаного криком, посилюються егоїстичні схильності.

Римма нетерпима і злопам'ятна, тому у неї мало друзів. Її ніхто не цікавить у житті, окрім неї самої. Втім, Римма акуратна, педантична, вміло розподіляє свій час, не забуваючи залишити місце для любовного побачення.

Доля: Ще дитиною Римма виділяється здатністю встановити контакт з людиною, завоювати його довіру. Вона відчуває, як краще поводитися, що потрібно сказати, щоб домогтися свого. Спритно змінюється з хлопцями всякими пустяковінамі, залишаючись завжди у виграші. У ній цікаво поєднуються такі якості, як твердість, відкритість і, як не дивно, легка збудливість. Такий коктейль не завжди є нешкідливим. Ця вольова, рішуча жінка не відрізняється зайвою терпимістю і з півоберта в розмові готова зірватися. У неї і свято - і то з надривом.

Психіка: Якщо ви хочете, щоб Римма вас почула, не треба нічого доводити, просто дочекайтеся, коли вона заспокоїться і розкажіть про свої проблеми. Проте не дуже захоплюйтеся барвистими описами, а то співчуття може викликати у неї такий біль, що вона віддасть перевагу нічого не слухати, сказавши, щоб ви, нарешті, заткнулися.

Інтуїція: Середня, але спостережливість допомагає Риммі відчувати ситуацію.

Інтелект: Розумна, добре знає людські слабкості і вміє користуватися ними.

Моральність: Римма може абсолютно не чути і не помічати почуття і бажання інших, а тому і не рахується з ними. Тому вона з віком втрачає друзів і плодить навколо себе безліч ворогів. Коли ж Римма навчиться помічати чужі емоції та бажання, а заодно пом'якшить свій характер добрим гумором, тоді швидше надає, жалісливими і душевніше її важко буде знайти людину! Тоді і доля змінить до неї своє ставлення на більш сприятливий.

Здоров'я: Римма - любителька довго поспати. Невдачі вибивають її з колії і роблять дратівливою.

Сексуальність: Якщо Римма до кого-небудь прив'язана, то пристрасно і ніжна. Своїм чималим чарівністю вміє свідомо користуватися. Якщо ж від даної людини їй нічого не потрібно, то і неважливо, як він до неї ставиться. Ця яскрава і приваблива жінка шукає супутника, здатного гідно оцінити її кращі якості й терпляче переносити всі її капризи. Вона любить розігрувати любовну драму, стверджуючи себе у великому світі любов'ю і намагаючись переконатися у своїй владі над партнером. Вона здатна захопити чоловіка, талановито пристосовуючись до нього. Свої почуття вона висловлює чоловікові навпростець і сама дуже потребує словах: їй мало відчувати, що її люблять, їй, як повітря, необхідні постійні визнання в любові. Таким її вимогам можуть підкоритися Володимир Михайло Борис, Сергій, Костянтин і Олег. Підвищеною сексуальністю володіє Римма Дмитрівна.

Шлюб: Вийти заміж за симпатичного їй чоловіка Риммі не складає труднощів. Одним з головних достоїнств чоловіка для неї є його здатність забезпечити матеріально родину.

У шлюбі вона не завжди відрізняється вірністю, але вміло приховує це.

Сприятливі союзи: з Віктором, Костянтином, Олегом, Сергієм або Едуардом.

Несприятливі союзи: з Владиславом, Геннадієм, Дмитром і Миколою.

Захоплення: Дуже цінує достаток. Хороша кухарка, найкраще їй вдаються пироги й млинці. Любить закохуватися, без любовного трепету не мислить собі життя.

Поле діяльності: Зазвичай Римма володіє великою самовпевненістю, що неабияк допомагає в кар'єрі, якщо вона навчиться хоч трохи тримати себе в руках. Частенько вона вибирає собі професію, що дозволяє проявити свої «борцівські» якості - і нерідко стає політиком. Може працювати у сфері обслуговування, в медицині.

Бізнес: Робота не є метою життя Римми. Їй треба навчитися легше ставитися до невдач. На роботі не блищить особливим старанням, але її природний розум і хитрість дозволяють завжди домогтися поставленої мети. Зовсім не працює, якщо є така можливість.

Знаменитості: Алдонина (Чорна), Казакова, Римма-Матильда-Віль-Гельмін (дочка брата Наполеона).

З історії: Римма Баркер - відома середньовічна відьма, чиєму мистецтву англійці приписували всілякі місцеві напасті: пристріт, порчу, хвороби і смерті. У всякому разі, саме їй приписують один з рецептів так званої чаклунський мазі, завдяки якій відьми знаходять здатність викликати епідемію навіть для цілого міста! У 1603 г. відьму спалили на багатті. Її рецепт, який увійшов в багато чаклунські книги, довгий час служив підмогою для багатьох початківців чарівників.