Значення імені «Ростислава»

Жіночий варіант імені Ростислав «примножити славу». У дитинстві вона примхлива і плаксива, часто хворіє. Дівчинка росте млявою, її рідко можна зустріти бігає у дворі з однолітками, вона більше возиться в кутку з ляльками або слухає розмови дорослих. Підвищена дратівливість відрізняє і подорослішала Ростиславу. Тим, хто знаходиться поруч з нею, потрібно неабияке терпіння. Вона більше любить самотність і не відчуває потреби щоденного спілкування з друзями.

Ростислава здається холодним і стриманим стороннім спостерігачем, але насправді вона просто обмірковує свої плани. Вона відмінно володіє власними емоціями і, хоча зрідка виходить з себе, свою дратівливість намагається, як уміє, приховати. Якщо їй доводиться спілкуватися з людиною, явно їй не симпатичним, вона стає похмурою і скупий на слова, - щоб не видавати свого недружелюбності. З цієї причини вона часто здається просто примітивною. Але з людьми, приємними їй, до яких вона відчуває довіру, Ростислава розквітає. Як не дивно, вона вміє знайти спільну мову з усіма колегами по роботі і з усіма підтримує рівні стосунки. У заміжжі Ростислави майже завжди щасливі, їм вдається відмінно вести будинок, вони буквально схиблені на своїй любові до дітей. У Ростислави непогані музичні здібності, часто вона отримує музичну освіту, але життя складається так, що професіоналом в цій області їй стати не вдається.

Ростислава знає, що таке честолюбство, у неї є достатньо наполегливості у прагненні затвердити себе, але помітного становища в суспільстві домагаються тільки «зимові» жінки.