Значення імені «Руфіна»

Значення, походження: Руфіна (разг. Руфим) - жіноча форма імені Руфін (разг.

Руфим): римське приватне ім'я Руфінус походить від латинського слова «Руфус» - золотисто-жовтий, рудий. Воно однокорінне з іменами Роза Русана, Росіта. За іншою версією, ім'я Руфіна утворено від давньоєврейського імені Рут, яке перекладається як подруга. У перекладі з латинської це ім'я означає: руда, рудоволоса, золота, рута (назва трави), з грецької - рудувата.

Зодіак імені: Діва.

Планета: Меркурій.

Колір імені: Фіолетовий.

Камінь-талісман: Сапфір.

Рослина: Інжир, фіалка.

Тварина: Вівця.

Основні риси: Стрімка, невтомна і вічно незадоволена до кінця.

Тип: Жінка-лідер.

Ім'я та характер: Руфіна вразлива, не без комплексів, але вельми гарно уживаються, контактна і скрізь відчуває себе добре. З раннього дитинства задає багато клопоту - неспокійний дитина. У дитячому садку поведінка складне, важко піддається вихованню. У школі характер такий же складний, але вона сміла, що не всидить на місці. Більше дружить з хлопцями. Зовні схожа на матір, характером - на батька. З мамою часто сперечається. Їй не треба потрапляти під гарячу руку, але вже через хвилину вона остигає. Мріє про стабільне, забезпечене, повне комфорту життя і часто не віддає собі звіту, що все це для неї не так вже й важливо. Вона легко пристосовується до будь-яких умов. Характер у Руфіни емоційний, але поблажливий: усім все прощає, навіть тим, хто заподіяв їй великі страждання. Намагається бути самостійною. Ретельно підбирає друзів, більше дружить з чоловіками.

Руфіна - «ртуть», пульсуюча: вранці - одна, увечері - інша. "Зимова" Руфіна дуже відкрита, проста в спілкуванні, незалежно від того, яке місце в суспільстві займає.

Психіка: Буває нестійкою. Особливо чутлива до лестощів. Але стосунки і спілкування з нею досить приємні і легкі. Вона вміє терпляче вислуховувати співрозмовника. Шанобливо ставиться до близьких, не прагне ними повелівати.

Інтуїція: Яскраво виражена.

Руфіна може швидко знайти вихід у будь-якій ситуації.

Інтелект: Завдяки гострому розуму, Руфіна рідко робить дурні помилки. Допитлива. Але читає мало.

Моральність: Строга до себе і ніколи не вважає, що в помилках винен хто завгодно, тільки не вона. До дружби ставиться дуже серйозно. Близьких друзів у неї небагато, але вона дуже дорожить ними. Сама - вірний друг, зрад не прощає - в цьому вона безкомпромісна.

Руфіна делікатна і ніколи не скаже в очі людині, що він чинить непорядно з нею. Ненароком образивши когось, довго переживає.

Здоров'я: На здоров'я не скаржиться. Вранці любить поспати.

Сексуальність: Не володіє відвертим чарівністю, але не залишається непоміченою. З чоловіками поводиться так: якщо захочу - ні один не встоїть. Проте багато що залежить від відносин з людиною, з яким дружить, від його настрою. Більше блищить приємною зовнішністю в суспільстві, ніж в інтимних відносинах.

Шлюб: Заміж Руфіна виходить дуже обачно: старається, щоб у майбутнього чоловіка були і хороша квартира, і престижна робота. Але домігшись матеріального благополуччя, не стає жадібною. Гостей пригощає з розмахом, витрачаючи на це чималі суми. Взагалі, вона відчайдушна. Господиня з неї виходить посередня, дбає тільки про себе. Жити з Руфіною важко: вона конфліктна, що не дуже акуратна. Зі свекрухою живе погано. Найчастіше у неї буває одна дитина, рідко - два, звичайно хлопчики. Буває ревнива навіть без жодного приводу, чому і сама не рада. «Січнева» Руфіна більш спокійна, талановита. Їй вдається керувати господарством.

Захоплення: Дуже любить свій будинок і весь вільний час витрачає на те, щоб прикрасити його. Читає багато любовних романів, захоплюється спортом. Любить відвідувати друзів. Ходить до ворожок, але мало їм вірить.

Поле діяльності: Працювати може перукарем, кресляркою, продавцем, комірником, бухгалтером, програмістом, манекенницею і викладачем.

Бізнес: Працює старанно, героїчно придушуючи свою природну лінь. На неї можна покластися. Вона імпульсивна, добра, проте в боротьбі зі своїми і чужими слабкостями втрачає багато часу. Вона із задоволенням керувала б усіма - від колег по роботі до випадкових знайомих. Але життя, на щастя, не часто дає їй таку можливість.

Руфіна розважлива - як у справах, так і в приватному житті. Це ділова жінка, процвітаюча в комерції. У неї величезні можливості, і вона може досягти великого успіху!

Знаменитості: Ніфонтова, Шабаліна.

З історії: Рут - одна з жінок, згаданих у Біблії. Після смерті чоловіка вона не залишила свою стару добру свекруху ні в важких мандрах, ні в злиднях. Рут працювала в полі від зорі до зорі. Таке працьовитість помітив її господар Боаз і взяв її в дружини. Незважаючи на те що він був дуже старий, у них народився хлопчик. Від нього народився Овед, від Овида - цар Єссей, а від нього - знаменитий у всі часи цар Давид-псалмоспівець.