Значення імені «Серафима»

Значення, походження: Серафима - жіноча форма від чоловічого давньоєврейського імені Серафим (мн.

Число від слова «сараф» - пекучий, вогненний): вогні, світочі, полум'яний, полум'яніючий; вогняні шестикрилі ангели, особливо наближені до Бога, його прославляють. В імені Серафим закінчення «їм» множини. У росіян слово це через непорозуміння отримало значення числа єдиного. Теж сталося і з близьким словом херувим. У цих двох слів в російській мові з'явилося, так сказати, множинне другого ступеня: серафими, херувими. Можна сказати, що наші імена Серафим і Серафима належать до рідкісного розряду особистих імен, що мають форму множини. Серафими - небесні істоти. Пророк Ісая, який побачив серафимів в одному зі своїх видінь, розповідав, що кожен з них мав «по шість крил; двома закривав обличчя своє і двома цогі свої, а двома літав ». Вони стояли навколо престолу Бога. І все повітря в храмі коливався від руху крил, що поширювали фіміам. Коли в тузі воскорбел Ісайя що уста його не чисті, то один з ангелів вийняв з жертовника розпечене вугілля і доторкнувся до його уст. І сказав Исайе: «... беззаконня твоє, і гріх твій очищений». Прообразом серафима послужив древневавилонского шестикрилий демон, в кожній руці тримав по змії. Натхненний цими легендами, А. Пушкін написав у вірші «Пророк»: І він до уст моїх припав, І вирвав грішний мій язик, І марнославні, і лукавий, І жало мудрия змії В уста отверстиє мої Вклав правицею кривавою ... Серафима - ім'я дуже цікаве. По-перше, воно в повному розумінні цього слова ангельське, так сказати, на одному щаблі з херувимами. По-друге, на відміну від херувимів, «ангелообразность» Серафими не так помітна, а значить, позбавляє ім'я зайвої претензійності. По-третє, у імені дуже своєрідна енергетика. За звучанням ім'я Серафима починається на якомусь підйомі (СІРКА-), а закінчується набагато більш спокійним видихом (-Фіма), начебто людина зітхнув з полегшенням. Ім'я означає полум'яна, вогненна, язики полум'я, пекуча.

Значення, походження: 11 серпня, 15 вересня, 19 листопада.

Зодіак імені: Лев.

Планета: Сонце (Меркурій).

Колір імені: Яскраво-жовтий, зелений, сріблястий, фіолетовий. Найбільш сприятливий - коричневий.

Камінь-талісман: Авантюрин, яшма.

Рослина: В'яз, соняшник.

Тварина: Саламандра, форель.

Основні риси: Збудливість, імпульсивність, сприйнятливість, нестриманість, товариськість, інтуїтивність, хороші здібності.

Тип: Дуже причеплива. Це неврастенічний холерик з нестійкою нервовою системою. Легко розчаровується. Будь-яка невдача доводить її до відчаю. Примхлива, яка не володіє своїми емоціями.

Ім'я та характер: Серафима випромінює дружелюбність, любов, ніжність і хоче все це отримати від оточуючих. У неї позитивна енергетика. Володіє непоганим почуттям гумору, що полегшує спілкування з нею. Має безліч друзів і приятелів. Як правило, Сіму вже з дитинства відрізняють рухливість і життєрадісний оптимізм, та й з віком похмурий настрій для неї нехарактерно.

Доля: Серафима належить до тих жінок, які відкривають таємниці життя. Вона вміє подобатися. У неї багато шансів на те, щоб відповідати своєму неординарному імені.

Психіка: Не терпить докорів: або потворно розлютиться у відповідь, або замкнеться в собі, втративши більшу частину чарівності. Це жінка-дитина, яку хочеться охороняти і оберігати. З дитинства її необхідно вчити тримати слово і не трусить перед небезпекою. Її не складно зачепити за живе. Образи живуть в її душі недовго, але це не означає, що вона поверне своє прихильність до кривдника. Якщо образа глибока, вона може навіть перестати спілкуватися з цією людиною. Але думки про помсту їй чужі. У людях вона цінує насамперед 'щирість, чесність і постійність.

Інтуїція: Надає величезне значення своїй інтуїції. Живе в таємничому світі знаків і передчуттів. Це досить чутлива людина.

Інтелект: Серафима - інтелектуалка, але діє так стрімко, що нерідко здійснює великі помилки. Пам'ять настільки слабка, що забуває не лише про парасольці, але навіть про чоловіка.

Моральність: Серафима дуже чуйна. Оскільки у неї миттєва реакція, на допомогу не приходить, а буквально кидається. Однак підвищена чутливість робить її нерідко досить образливій. Такому характеру протипоказані суворі заборони - вони можуть принести лише шкоду.

Здоров'я: Не дуже міцне, залежить від психіки. Слабкі кишечник і статеві органи.

Сексуальність: Серафима гарна собою. Слово «секс» лякає її. Не знає і не хоче розуміти своїх бажань, тому нерідко має справу з партнерами, далекими від ідеалу. Вона й сама не знає, який її ідеал і чого вона чекає від життя.

Серафима насамперед потребує любові і ніжності.

Шлюб: У сімейному житті Серафими не буває особливих складнощів. У більшості випадків її дівоче влюбчивость в заміжжі поступається місцем більш глибоким і зрілим почуттям. Душевність, доброта і швидка відхідливість Серафими не дають звичайним в сім'ї непорозумінь перетворитися на привід для розлучення. Ця жінка не виносить самотності. Свій спосіб життя вона пристосовує до тих, кого любить, а тому сімейне життя з нею - одне задоволення: вона демократична, матеріально незалежна, міцно стоїть на ногах.

Захоплення: Серафима - мрійниця. Буває, що її мрії про якесь світле майбутнє допомагають їй швидко повернути душевну рівновагу.

Поле діяльності: Серафима не надто активна. Цікавиться медициною та дошкільним вихованням. Це відмінні матері, ніжні дружини.

Бізнес: У бізнесі Серафимі не вистачає деякій наполегливості. Як не дивно, заважають властиві їй оптимізм і легкість. Особливо це стосується успіхів в кар'єрі і помислів про свою фінансову незалежності. Тут їй не обійтися без виховання в собі завзятості і цілеспрямованості. Дорожить своєю репутацією.

Знаменитості: Бірман.