Значення імені «Софія»

Від грецького премудрість. Ніжна, витончена дівчинка. Чи не плакса, що не рохля. Добра, в її будинку часто можна зустріти потрапила в біду кішку або собаку. З незнайомими людьми тримається сором'язливо, недовірливо.

Хоча з близькими друзями вона теж не дуже відверта, вони знають, що на Софію завжди можна покластися: якщо треба - віддасть останнє.

Софія посидюща і педантична, що сприяє її успіхам у навчанні. Принципова, завжди готова постояти за свої ідеї. Цінує хороші відносини з родичами, останні завжди займають важливе місце в її житті. Рукодільниця, любить копітку дрібну роботу, часто володіє музичними здібностями, захоплюється театром. Де б Софія не працювала, її завжди помічають і цінують за сумлінність і лагідність. Швидко просувається у своїй спеціальності. Життя влаштовує сама, не оглядаючись ні на кого, не намагаючись наздогнати кимось або когось перевершити.

Софія делікатна. Навіть знаючи, що їй повинен подзвонити чоловік, вона не завжди може обірвати телефонний монолог скривдженої життям подруги. Потребують допомоги ніколи не зустрінуть у неї відмови. Вона здатна пригріти в своєму будинку чужу дитину або одиноку стареньку і буде піклуватися про них. Чоловік Софії скоро зможе переконатися, що вона - чудовий кулінар і любить гостей. Життя у неї проходить спокійно і розмірено, і все-таки Софія далеко не монашка - є в ній щось від тліючого жарини. Любов дуже легко може змусити її зламати налагоджене життя.

Софія щедра у всьому. Прекрасно відноситься до батьків чоловіка. Стежить за модою, але й не любить екстравагантності. У старості Софія нерідко залишається на самоті. Скаржиться на ноги, переносить операції.

Сексуальність імені Софія Софія темпераментна, збудлива, жадає в сексі хтивості, готова нескінченно довго вдаватися до любовних ігор. Від партнера вона вимагає повної віддачі, болісно переносить навіть хвилинне фізичне роз'єднання, під час інтимної близькості їй хочеться злитися з партнером, розчинитися в ньому, продовжити тілесне зіткнення.

Софія потребує замилуванні, излияниях любові, вона буквально купається в гарячих словах партнера. Для неї вони - невід'ємна частина еротичних ласк. У меншою мірою їй потрібні і заключні ласки, Софія сприймає мало не як образу, якщо після інтимної близькості партнер її швидко засинає. Їй хочеться ще деякий час побути в обіймах коханого, поки не вляглося хвилювання від пережитих почуттів. На жаль, не всі чоловіки здатні на таку виняткову чуйність і терплячість. Тому ж партнеру, який в змозі дати їй все це, вона подарує незабутні хвилини блаженства.

Софія хороша в любові і вміє винагородити свого коханого ласкою, теплом і ніжністю. Вона ідеальна в сексі, віддає себе партнеру цілком, для неї немає заборонених ласк або поз, що викликають негативну реакцію.

Софія відчуває щастя, відчуваючи себе жінкою, яку бажають, якою насолоджуються. Своєю сексуальною поведінкою вона, якщо захоче, може прив'язати до себе будь-якого чоловіка. Закохатися в Софію легко, а от піти від неї зовсім непросто. Вона не обтяжує надмірною вимогливістю, не влаштовує сцен ревнощів, що не молить про вічне кохання, але, можливо, саме тому вона так приваблює чоловіків? Софія щедра у всьому - це одне з найдивовижніших її якостей. Таємниця імені Софія згідно теорії батька Павла (П. Флоренського) Софія - жіночий аспект чоловічого імені Василь. Будучи глибоко інтуїтивної, Софія має свій інтелект службовим органом духу і тому не відчуває гострих колізій між інтуїцією і розумом. У ній є воля до впорядкованості і доцентровість, в силу якої вона схильна орієнтуватися на найближчому нею організованому і влаштованому. Софія владна і вважає, що влада за природою, по складу її особистості, звичайно, повинна належати їй. Софія розпорядчими, устроітельна, має умінням жити і організовувати життя, в таке впорядкування життя вона вносить і мистецтво, і науку, якими зайнята і до яких здатна. Чесність, властива Софії, проявляється визначеністю виразів і закінченістю їх. Ця прямота може переходити і в різкість, якби не зм'якшувалася поводженням.