Значення імені «Соня»

Особистість Соні: Жінки, які розуміють душі людей і речей.

Колір: Жовтий.

Основні риси: Воля, активність, інтелект, сприйнятливість.

Тотемна рослина: Дрок.

Тотемна тварина: Терміт.

Знак: Лев.

Тип: Уміють тримати себе в руках, що дозволяє їм виплутуватися з важких ситуацій. У певних обставинах стають агресивними. Виховувати таких дівчаток дуже важко, так як ними нелегко керувати.

Психіка: Екстраверти, легко пристосовуються до навколишнього життя. Одночасно об'єктивні і суб'єктивні. Відчувають величезну потребу цілком присвятити себе якійсь справі, будь то турбота про благо рідних, громадська діяльність або релігія.

Воля: Із заліза, а швидше - зі сталі. Не дозволяйте їм сідати собі на шию!

Збуджуваність: Дуже сильна, але ніколи не переходить в нервозність.

Швидкість реакції: Природжені революціонерки. Якщо необхідно відмовити їх від будь-якого проекту, то це можна зробити лише переконанням, але ніяк не силою.

Поле діяльності: Здається, що вони народжуються на світ вже з готовим планом життя. Все навколо них повинно крутитися в їх власному темпі. Це той рідкісний тип жінок, для яких завжди відкриті всі двері, але якщо втрачають віру в свої сили і своє призначення, можуть зазнавати поразки.

Інтуїція: Соня легко розуміє глибоко приховані таємниці оточуючих, їх неможливо провести, чи стосується це ваших думок або вашого серця.

Інтелект: Значний. Тонкі дипломати і користуються цим якістю в усіх ситуаціях. У них відмінна пам'ять і величезний інтерес до життя і світу.

Сприйнятливість: Основний двигун їхнього життя. Якщо вірять і люблять, можуть перевернути гори, якщо ж розчаровуються, то все перетворюють на руїни. Батьки не користуються авторитетом в очах цих дівчаток.

Моральність: Складається з строгості і поступок. Вчинки конкретних людей оцінюють дуже строго, якщо ж мова йде про події або цілих народах - допускають відступу від суворих норм.

Здоров'я: Живучи, як саламандри, але все-таки повинні піклуватися про здоров'я, зокрема про шлунок.

Сексуальність: Секс для них - все або нічого. Здатні присвятити себе служінню ідеалу - навіть своє інтимне життя. Але все може статися ... Врахуємо той факт, що в їх характері багато чоловічих рис ...

Активність: Їх можна порівняти з богатирями. Можливо, щоб жити з ними, теж потрібно бути богатирем?

Товариськість: Чи можна говорити про дружбу цих Дон Кихотов в жіночому вигляді, провідних нескінченну боротьбу з вітряними млинами? Вони горді, їх дружба деспотична, зате істинним друзям вони вірні.

Висновок: Надайте їм можливість диригувати і наказувати, а якщо Соня кине вам бойовий клич ... користуйтеся рідкісними митями їх доброзичливості!